Павлов ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 19 қазандағы № 1 "Павлов ауылдық округі ауылдарының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы Павлов ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 12 наурыздағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 сәуірде № 7654 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Қостанай облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 мамырдағы № 3 бірлескен қаулысына және Қостанай облысы мәслихатының 2017 жылғы 24 мамырдағы № 161 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7123 болып тіркелген) сәйкес, Павлов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлов ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 19 қазандағы № 1 "Павлов ауылдық округі ауылдарының көшелеріне атау беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-100 тіркелген, 2009 жылғы 26 қарашада "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне мынадай толықтырулар енгізілсін:
1-тармағы 13), 14), 15), 16), 17), 18) тармақшалармен толықтырылсын:
"13) № 13 атаусыз көшесіне – Карл Маркс көшесі;
14) № 14 атаусыз көшесіне – Озерная көшесі;
15) № 15 атаусыз көшесіне – Молодежная көшесі;
16) № 16 атаусыз көшесіне – Школьная көшесі;
17) атаусыз көшесіне № 17 – Нижняя көшесі;
18) атаусыз көшесіне № 18 – Верхняя көшесі.".
2. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Нелюбин ауылдық округі әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Павлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешім ресми жарияланғанынан кейін Таран ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.

О внесении дополнений в решение акима Павловского сельского округа от 19 октября 2009 года № 1 "О присвоении наименования улицам сел Павловского сельского округа"
Решение акима Павловского сельского округа Тарановского района Костанайской области от 12 марта 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 апреля 2018 года № 7654
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", совместным постановлением акимата Костанайской области от 24 мая 2017 года № 3 и решением маслихата Костанайской области от 24 мая 2017 года № 161 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7123), аким Павловского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Павловского сельского округа "О присвоении наименования улицам сел Павловского сельского округа" от 19 октября 2009 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-18-100, опубликовано 26 ноября 2009 года в районной газете "Маяк") следующие дополнения:
пункт 1 дополнить подпунктами 13), 14), 15), 16), 17), 18) следующего содержания:
"13) безымянной улице № 13 – улица Карла Маркса;
14) безымянной улице № 14 – улица Озерная;
15) безымянной улице № 15 – улица Молодежная;
16) безымянной улице № 16 – улица Школьная;
17) безымянной улице № 17 – улица Нижняя;
18) безымянной улице № 18 – улица Верхняя.".
2. Признать утратившими силу некоторых решений акима Нелюбинского сельского округа согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Павловского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Тарановского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.

5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлов ауылдық
округінің әкімі
М. Жортынбаев
Әкімнің
2018 жылғы 12 наурыздағы
№ 1 шешіміне қосымша
Нелюбин ауылдық округі әкімінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Нелюбин ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 2 қарашадағы № 1 "Павлов ауылдық округі ауылдарының көшелеріне атау беру туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-104 тіркелген, 2009 жылғы 10 желтоқсандағы "Маяк" аудандық газетінде жарияланған);
2. Нелюбин ауылдық округі әкімдігінің 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 3 "Нелюбин ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 2 қарашадағы № 1 "Павлов ауылдық округі ауылдарының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-116 тіркелген, 2010 жылғы 3 маусымдағы "Маяк" аудандық газетінде жарияланған);
3. Нелюбин ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 2 "Нелюбин ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 2 қарашадағы № 1 "Нелюбин ауылдық округі ауылдарының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4782 тіркелген, 2014 жылғы 12 маусымдағы "Маяк" аудандық газетінде жарияланған);
4. Нелюбин ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 1 қыркүйектегі № 2 "Нелюбин ауылдық әкімінің 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 3 "Нелюбин ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 2 қарашадағы № 1 "Нелюбин ауылдық округі ауылдарының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6643 тіркелген, 2016 жылғы 20 қазандағы "Маяк" аудандық газетінде жарияланған).

5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Павловского сельского округа
М. Жортынбаев
Приложение
к решению акима
от 12 марта 2018 года № 1
Перечень утративших силу некоторых решений акима Нелюбинского сельского округа
1. Решение акима Нелюбинского сельского округа от 2 ноября 2009 года № 1 "О присвоении наименований улицам сел Павловского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-18-104, опубликовано 10 декабря 2009 года в районной газете "Маяк");
2. Решение акима Нелюбинского сельского округа от 20 апреля 2010 года № 3 "О внесении изменений в решение акима Нелюбинского сельского округа от 2 ноября 2009 года № 1 "О присвоении наименований улицам сел Павловского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-18-116, опубликовано 3 июня 2010 года в районной газете "Маяк");
3. Решение акима Нелюбинского сельского округа 2014 года 25 апреля № 2 "О внесении изменений в решение акима Нелюбинского сельского округа от 2 ноября 2009 года № 1 "О присвоении наименований улицам сел Нелюбинского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4782, опубликовано 12 июня 2014 года в районной газете "Маяк");
4. Решение акима Нелюбинского сельского округа от 1 сентября 2016 года № 2 "О внесении изменений в решение акима Нелюбинского сельского округа от 20 апреля 2010 года № 3 "О внесении изменений в решение акима Нелюбинского сельского округа от 2 ноября 2009 года № 1 "О присвоении наименований улицам сел Нелюбинского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6643, опубликовано 20 октября 2016 года в районной газете "Маяк").