Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 20/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 наурызда № 4638 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 505, 506-баптарына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мəслихатының 03.04.2020 № 46/11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) ; өзгеріс енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 31.03.2021 № 3/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) ; жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 11.05.2022 № 15/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
1. Қазақстан Республикасының Салық кодексінің, 505, 506-бабтарымен белгіленген Жамбыл ауданы бойынша жер салығы мөлшерлемелері, автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда, базалық мөлшерлемелерден 50 пайызға жоғарылатылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 31.03.2021 № 3/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Алып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 11.05.2022 № 15/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Алып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мəслихатының 03.04.2020 № 46/11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Солтүстік Қазақстан Жамбыл ауданы мәслихаты шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы бойынша жер салығының мөлшермелерін түзету туралы" 2015 жылғы 31 наурыздағы № 36/6 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 05 мамырда № 3242 тіркелген, 2015 жылы 15 мамырда "Ауыл арайы" газетінде, 2015 жылы 15 мамырда "Сельская новь" газетінде жарияланған);

О корректировке базовых ставок на земельный налог по Жамбылскому району Северо-Казахстанской области
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 20 марта 2018 года № 20/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 апреля 2018 года № 4638.
В соответствии со статьями 505, 506 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 03.04.2020 № 46/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования): с изменением , внесенным решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 31.03.2021 № 3/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования) ; в редакции решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 11.05.2022 № 15/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
1. Повысить ставки земельного налога по Жамбылскому району, установленные статьями статьями 505, 506 Налогового Кодекса Республики Казахстан на 50 процентов от базовых ставок, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 31.03.2021 № 3/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Исключен решением маслихата Жамбылского района СевероКазахстанской области от 11.05.2022 № 15/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
3. Исключен решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 03.04.2020 № 46/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования):
4. Признать утратившими силу решения Жамбылского районного маслихата Северо-Казахстанской области:
1) от 31 марта 2015 года № 36/6 "О корректировке базовых ставок на земельный налог по Жамбылскому району Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3242 от 05 мая 2015 года, опубликовано 15 мая 2015 года в газете "Ауыл арайы",15 мая 2015 года в газете "Сельская новь");

2) "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшермелерін түзету туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 31 наурыздағы № 36/6 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" 2016 жылғы 09 наурыздағы № 46/3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылы 13 сәуірде № 3712 тіркелген, 2016 жылы 04 наурызда "Ауыл арайы" газетінде, 2016 жылы 04 наурызда "Сельская новь" газетінде жарияланған).
5. Осы шешім 2019 жылы 1 қаңтардан қолданысқа енгізілетін 1 тармақты қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданы
мәслихатының кезекті ХХ
сессиясының төрайымы
О.Овчинникова
Жамбыл ауданы мәслихатының хатшысы Б.Мұсабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер
басқармасының басшысы
____________М.Садықов
2018 жыл "20" наурыз

2) от 09 марта 2016 года № 46/3 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 31 марта 2015 года № 36/6 "О корректировке базовых ставок на земельный налог по Жамбылскому району Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3712 от 13 апреля 2016 года, опубликовано 04 марта 2016 года в газете "Ауыл арайы" 04 марта 2016 года в газете "Сельская новь").
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования за исключением пункта 1, который вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель ХX очередной
сессии маслихата Жамбылского района
О.Овчинникова
Секретарь маслихата
Жамбылского района
Б. Мусабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель управления
государственных доходов
по Жамбылскому району
__________М.Садыков
"20" марта 2018 года