Жер салығының мөлшерлемелері туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 18-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 мамырда № 4700 болып тіркелді.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) (бұдан әрі-Кодекс) 510-бабының1-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мəслихатының 19.03.2020 № 37-5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 30.03.2022 № 13-4 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдермен.
1. Алып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мəслихатының 30.03.2022 № 13-4 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Кодекстің 505 және 506-баптарында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелерінің елу пайызына жер салығының мөлшерлемелері жоғарылатылсын.
Осы тармақтың ережесі Кодекстің 509-бабында көрсетілген жер учаскелеріне қолданылмайды.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 15.04.2021 № 4-1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Осы шешімге қосымшаға сәйкес Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім 2019 жылғы 01 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 2-тармақты қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихат сессиясының төрағасы
А. Лунин
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы
Т. Әбілмәжінов
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 18-3 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының күші жойылды деп танылған нормативтік құқықтық актілерінің тізбесі
1. "Жер салығының ставкалары туралы" 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 20-7 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 14 қаңтарда № 13-9-111 болып тіркелді, 2010 жылғы 22 қаңтарда "Мағжан жұлдызы", "Вести" газеттерінде жарияланды).
2. "Жер салығының ставкалары туралы" 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 20-7 Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 27 ақпандағы № 36-4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 2 сәуірде № 3190 болып тіркелді, 2015 жылғы 10 сәуірде "Мағжан жұлдызы", "Вести" газеттерінде жарияланды).

О ставках земельного налога
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 18 апреля 2018 года № 18-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 мая 2018 года № 4700.
В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) (далее-Кодекс), маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 19.03.2020 № 37-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 30.03.2022 № 13-4 (вводится в действие с 01.01.2022).
1. Исключен решением маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 30.03.2022 № 13-4 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Повысить ставки земельного налога на пятьдесят процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 505 и 506 Кодекса.
Положение настоящего пункта не распространяется на земельные участки, указанные в статье 509 Кодекса.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 15.04.2021 № 4-1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата района Магжана Жумабаева, согласно приложению к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением пункта 2, который вводится в действие с 01 января 2019 года.
Председатель сессии маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
А. Лунин
Секретарь маслихата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
Т. Абильмажинов
Приложение к решению маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 18 апреля 2018 года № 18-3
Перечень нормативных правовых актов маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, признанных утратившими силу
1. Решение от 25 декабря 2009 года № 20-7 "О ставках на земельный налог" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 января 2010 года под № 13-9-111, опубликовано 22 января 2010 года в газетах "Мағжан жұлдызы", "Вести").
2. Решение от 27 февраля 2015 года № 36-4 "О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области 25 декабря 2009 года № 20-7 "О ставках на земельный налог" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 2 апреля 2015 года под № 3190, опубликовано 10 апреля 2015 года в газетах "Мағжан жұлдызы", "Вести").

3. "Жер салығының ставкалары туралы" 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 20-7 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 26 мамырдағы № 39-4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 23 маусымда № 3283 болып тіркелді, 2015 жылғы 26 маусымда "Мағжан жұлдызы", "Вести" газеттерінде жарияланды).
4. "Жер салығының ставкалары туралы" 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 20-7 Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 16 наурыздағы № 48-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 19 сәуірде № 3722 болып тіркелді, 2016 жылғы 29 сәуірде "Мағжан жұлдызы", "Вести" газеттерінде жарияланды).

3. Решение от 26 мая 2015 года № 39-4 "О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области 25 декабря 2009 года № 20-7 "О ставках на земельный налог" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 июня 2015 года под № 3283, опубликовано 26 июня 2015 года в газетах "Мағжан жұлдызы", "Вести").
4. Решение от 16 марта 2016 года № 48-2 "О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области 25 декабря 2009 года № 20-7 "О ставках на земельный налог" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 апреля 2016 года под № 3722, опубликовано 29 апреля 2016 года в газетах "Мағжан жұлдызы", "Вести").