Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 23/5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 сәуірде № 4641 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Шал ақын ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілерге тіркелген салықтың бірыңғай төлемақыларын бекіту туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2010 жылғы 29 сәуірдегі № 25/4 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-14-102 болып тіркелді, 2010 жылғы 11 маусымда аудандық "Парыз" газетінде, 2010 жылғы 11 маусымда аудандық "Новатор" газетінде жарияланды);
2) "Шал ақын ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілерге тіркелген салықтың бірыңғай төлемақыларын бекіту туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2010 жылғы 29 сәуірдегі № 25/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 44/3 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-14-146 болып тіркелді, 2012 жылғы 17 ақпанда аудандық "Парыз" газетінде, 2012 жылғы 17 ақпанда аудандық "Новатор" газетінде жарияланды).
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының ХХIIІ
сессиясының төрағасы Ы.Махметова
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының хатшысы Ө. Әмрин
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрлігі
Мемлекеттік кірістер комитетінің
Солтүстік Қазақстан облысы
Мемлекеттік кірістер департаменті
Шал ақын ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
Республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ С.Қ. Қалиақпаров
2018 жылғы 30 наурыз

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 30 марта 2018 года № 23/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 апреля 2018 года № 4641
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение маслихата района Шал акына от 29 апреля 2010 года № 25/4 "Об установлении единой ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории района Шал акына" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-14-102, опубликовано 11 июня 2010 года в районной газете "Парыз", 11 июня 2010 года в районной газете "Новатор");
2) решение маслихата района Шал акына от 21 декабря 2011года № 44/3 "О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына от 29 апреля 2010 года № 25/4 "Об установлении единой ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории района Шал акына" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-14-146, опубликовано 17 февраля 2012 года в районной газете "Парыз", 17 февраля 2012 года в районной газете "Новатор").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель
ХХIII сессии маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области Ы. Махметова
Секретарь маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области О. Амрин
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
Республиканского государственного
учреждения "Управление
Государственных доходов
по району Шал акына
Департамента Государственных доходов
Северо-Казахстанской области
Комитета Государственных доходов
Министерства Финансов
Республики Казахстан"
________________ Калиакпаров С. К.
30 марта 2018 года