Шал ақын ауданы бойынша ауылшаруашылығы мақсатындағы пайдаланылмайтын жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 23/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 сәуірде № 4657 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2020 жылғы 17 наурыздағы № 44/7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мəслихатының 17.03.2020 № 44/7 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) (бұдан әрі - Кодекс) Қазақстан Республикасы 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 509-бабының 5-тармағына, 704-бабына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасы 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Заңының 50-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қазақстан Республикасы жер заңнамасына сәйкес Шал ақын ауданы бойынша ауылшаруашылығы мақсатындағы пайдаланылмайтын жерге Кодекстің 503-бабымен белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелері он есе жоғарылатылсын.
2. Қазақстан Республикасы жер заңнамасына сәйкес Шал ақын ауданы бойынша ауылшаруашылығы мақсатындағы пайдаланылмайтын жерге Кодекстің 704-бабымен белгіленген бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есе жоғарылатылсын.
3. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Шал ақын ауданы бойынша жер салығының және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" Шал ақын аудандық мәслихатының 2015 жылғы 1 маусымдағы № 39/2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3291 болып тіркелді, 2015 жылғы 10 шілдеде аудандық "Парыз" газетінде, 2015 жылғы 10 шілдеде аудандық "Новатор" газетінде жарияланды);
2) "Шал ақын ауданы бойынша жер салығының және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2015 жылғы 1 маусымдағы № 39/2 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" Шал ақын аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 ақпандағы № 46/6 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3665 болып тіркелді, 2016 жылғы 4 сәуірде "Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды).

О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по району Шал акына
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 30 марта 2018 года № 23/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 апреля 2018 года № 4657. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 17 марта 2020 года № 44/7
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 17.03.2020 № 44/7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509, статьей 704 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) (далее - Кодекс), статьей 50 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Повысить в десять раз базовые ставки земельного налога, установленные статьей 503 Кодекса, на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения по району Шал акына.
2. Повысить ставки единого земельного налога, установленные статьей 704 Кодекса, в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения по району Шал акына.
3. Признать утратившими силу:
1) решение маслихата района Шал акына от 1 июня 2015 года № 39/2 "О корректировке базовых ставок земельного налога и единого земельного налога по району Шал акына" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3291, опубликовано 10 июля 2015 года в районной газете "Парыз", 10 июля 2015 года в районной газете "Новатор");
2) решение маслихата района Шал акына от 23 февраля 2016 года № 46/6 "О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына от 1 июня 2015 года № 39/2 "О корректировке базовых ставок земельного налога и единого земельного налога по району Шал акына" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3665, опубликовано 4 апреля 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").

4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
ХХІІІ сессиясының төрағасы
Ы. Махметова
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының хатшысы
Ө. Әмрин

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХХIII сессии
маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Ы. Махметова
Секретарь маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
О. Амрин