Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы
Оңтүстiк Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 21 маусымдағы № 25/288-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 5 шілдеде № 4668 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 49/514-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облыстық мәслихатының 29.05.2020 № 49/514-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 576-бабының 8-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 5-тармағына сәйкес, Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы мөлшерлемелері бекітілсін.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Южно-Казахстанской области
Решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 21 июня 2018 года № 25/288-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 5 июля 2018 года № 4668. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 29 мая 2020 года № 49/514-VI
Сноска. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 29.05.2020 № 49/514-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 8 статьи 576 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за эмиссии в окружающую среду по Южно-Казахстанской области согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Южно-Казахстанского областного маслихата согласно приложению 2 к настоящему решению.

3. "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде мемлекеттік және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

3. Государственному учреждению "Аппарат Южно-Казахстанского областного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы З. Чалданов
Облыстық мәслихаттың хатшысы Қ. Балабиев
Оңтүстік Қазақстан
облыстық мәслихатының
2018 жылғы 21 маусымдағы
№ 25/288-VI шешіміне
1-қосымша
Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы мөлшерлемелері

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Южно-Казахстанского областного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата З. Чалданов
Секретарь областного маслихата К. Балабиев
Приложение 1
к решению
Южно-Казахстанского
областного маслихата
от 21 июня 2018 года
№ 25/288-VI
Ставки платы за эмиссии в окружающую среду по Южно-Казахстанской области

1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 24 қыркүйектегі № 33/339-IV "Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы ставкалары туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2039 болып тіркелген, 2010 жылғы 6 қарашада "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
2. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 25 маусымдағы № 28/220-V "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 24 қыркүйектегі № 33/339-IV "Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы ставкалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2715 болып тіркелген, 2014 жылғы 23 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
3. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 27 маусымдағы № 13/152-VI "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 24 қыркүйектегі № 33/339-IV "Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы ставкалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4156 болып тіркелген, 2017 жылғы 24 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2017 жылғы 31 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).

1. Решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 24 сентября 2010 года № 33/339-IV "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2039, опубликовано 3 ноября 2010 года в газете "Южный Казахстан").
2. Решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 25 июня 2014 года № 28/220-V "О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 24 сентября 2010 года № 33/339-IV "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2715, опубликовано 23 июля 2014 года в газете "Южный Казахстан").
3. Решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 27 июня 2017 года № 13/152-VI "О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 24 сентября 2010 года № 33/339-IV "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4156, опубликовано 24 июля 2017 года в газете "Южный Казахстан" и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 июля 2017 года).