Шығыс Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелерін көтеру туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 19/220-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 сәуірде № 5626 болып тіркелді. Күші жойылды -Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 9 сәуірдегі № 20/171-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 09.04.2025 № 20/171-VIII шешімімен (2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс).
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 15.12.2023 № 9/76-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 576-бабының 8-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 16.09.2022 № 19/162-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

О повышении ставок платы за негативное воздействие на окружающую среду по Восточно-Казахстанской области
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2018 года № 19/220-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 апреля 2018 года № 5626. Утратило силу решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 апреля 2025 года № 20/171-VIII
Сноска. Утратило силу решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09.04.2025 № 20/171-VIII (вводится в действие с 1 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию).
Сноска. Заголовок в редакции решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15.12.2023 № 9/76-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 576 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 16.09.2022 № 19/162-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

1. Шығыс Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері 1-қосымшаға сәйкес көтерілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 15.12.2023 № 9/76-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. 2 қосымшаға сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

1. Повысить ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по Восточно-Казахстанской области согласно приложению 1.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15.12.2023 № 9/76-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившими силу некоторые решения Восточно-Казахстанского областного маслихата согласно приложению 2.

3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
В. Головатюк
Шығыс Қазақстан
облыстық мәслихатының
2018 жылғы 12 сәуірдегі
№ 19/220-VІ шешіміне 1 қосымша
Шығыс-Қазақстан облысының қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 16.09.2022 № 19/162-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь Восточно-Казахстанского областного маслихата
В. Головатюк
Приложение 1 к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 12 апреля 2018 года
№ 19/220-VI
Ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду Восточно-Казахстанской области
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 16.09.2022 № 19/162-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

1. "Шығыс Қазақстан облысының қоршаған ортаға эмиссияға төлемақы мөлшерлемелері туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/234-IV шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2524 болып тіркелген, 2010 жылғы 1 ақпандағы "Дидар", 2010 жылғы 2 ақпандағы "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
2. "Шығыс Қазақстан облысының қоршаған ортаға эмиссияға төлемақы ставкалары туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/234-IV шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 17/203-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3134 болып тіркелген, 2013 жылғы 30 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2014 жылғы 7 қаңтарда "Рудный Алтай", 2014 жылғы 10 қаңтарда "Дидар" газеттерінде жарияланған).
3. "Шығыс Қазақстан облысының қоршаған ортаға эмиссияға төлемақы ставкалары туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/234-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 27/324-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3932 болып тіркелген, 2015 жылғы 26 мамырда "Рудный Алтай", 2015 жылғы 27 мамырда "Дидар" газеттерінде, 2015 жылғы 01 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. "Шығыс Қазақстан облысының қоршаған ортаға эмиссияға төлемақы мөлшерлемелері туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/234-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/187-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5361 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде 2018 жылғы 8 қаңтарда жарияланған).

1. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 17/234-IV "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2524, опубликовано в газетах "Дидар" от 1 февраля 2010 года, "Рудный Алтай" от 2 февраля 2010 года).
2. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2013 года № 17/203-V "О внесении изменения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 17/234-IV "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3134, опубликовано в информационно – правовой системе "Әділет" 30 декабря 2013 года, в газетах "Рудный Алтай" от 7 января 2014 года, "Дидар" от 10 января 2014 года).
3. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 апреля 2015 года № 27/324-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 17/234-IV "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3932, опубликовано в газетах "Рудный Алтай" от 26 мая 2015 года, "Дидар" от 27 мая 2015, в информационно – правовой системе "Әділет" 01 июня 2015).
4. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/187-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 17/234-IV "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5361, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 08 января 2018 года).