Тіркелген салық мөлшерлемелері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 24 мамырдағы № 26/169-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қалалық Әділет басқармасында 2018 жылғы 11 маусымда № 5-2-179 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 51/375-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 01.04.2020 № 51/375-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.

О ставках фиксированного налога
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 24 мая 2018 года № 26/169-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 11 июня 2018 года № 5-2-179. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 1 апреля 2020 года № 51/375-VI.
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Семей ВосточноКазахстанской области от 01.04.2020 № 51/375-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық Кодексі) 546-бабының 3-тармағына сәйкес Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Семей қаласының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері белгіленсін.

В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков осуществляющих деятельность на территории города Семей согласно приложению к настоящему решению.

2. Келесі шешімдердің күші жойылды деп танылсын:
Семей қаласы мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы "Тіркелген салық ставкалары туралы" № 13-103-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 13-103-IV болып тіркелген, 2009 жылғы 29 қаңтарда "Семей таңы және Вести Семей" газеттерінің № 5 сандарында жарияланған);
Семей қаласы мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 13/103-IV "Тіркелген салық ставкалары туралы" шешімге өзгеріс енгізу туралы Семей қаласы мәслихатының 2011 жылғы 5 қазандағы № 41/279-IV шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-2-148 болып тіркелген және 2011 жылғы 25 қазанда "Семей таңы және Вести Семей" газеттерінің № 76 сандарында жарияланған).

2. Признать утратившими силу следующие решения:
решение маслихата города Семей от 25 декабря 2008 года № 5-2-102 "О ставках фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-2-102, опубликовано в газете "Семей таңы и Вести Семей" от 29 января 2009 года № 5);
решение маслихата города Семей от 05 октября 2011 года № 41/279-IV "О внесении изменения в решение от 25 декабря 2008 года № 13/103-IV "О ставках фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-2-148, опубликовано в газете "Семей таңы и Вести Семей" от 25 октября 2011года № 76).