Зеленов ауданы бойынша 2018 жылға өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi бойынша егiс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерiн белгiлеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 23 сәуірдегі № 286 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 сәуірде № 5183 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 18 сәуірдегі № 296 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімдігінің 18.04.2019 № 296 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыру туралы" Заңына сәйкес аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес Зеленов ауданы бойынша 2018 жылға өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi бойынша егiс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерi белгiленсiн.
2. Зеленов ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 4 мамырдағы № 252 "Зеленов ауданы бойынша 2017 жылға өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4792 болып тіркелген, 2017 жылғы 24 мамырдағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Зеленов ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
4. Аудан әкімі аппаратының басшысы (А.З.Көбенов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары М.Залмұқановқа жүктелсiн.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi А.Шахаров
2018 жылғы 23 сәуірдегі
№ 286 Зеленов ауданы
әкiмдiгiнiң қаулысына
қосымша
Зеленов ауданы бойынша 2018 жылға өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi бойынша егiс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерi
Өсімдік шаруашылығының өнімдерінің түрлері
оңтайлы мерзімдері
3 құрғақ дала аймағы
басталуы
аяқталуы
1.
Жаздық арпа
2018 жылғы 25 сәуір
2018 жылғы 5 мамыр
2.
Сұлы
2018 жылғы 25 сәуір
2018 жылғы 5 мамыр
3.
Жаздық бидай

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащих обязательному страхованию в растениеводстве на 2018 год по Зеленовскому району
Постановление акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 23 апреля 2018 года № 286. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 апреля 2018 года № 5183. Утратило силу постановлением акимата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 18 апреля 2019 года № 296
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 18.04.2019 № 296 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащих обязательному страхованию в растениеводстве на 2018 год по Зеленовскому району согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Зеленовского района от 4 мая 2017 года № 252 "Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащих обязательному страхованию в растениеводстве на 2017 год по Зеленовскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4792, опубликованное 24 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства Зеленовского района" принять необходимые меры вытекающие из настоящего постановления.
4. Руководителю аппарата акима района (Кобенов А.З.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актах Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района М.Залмуканова.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А.Шахаров
Приложение
к постановлению акимата
Зеленовского района
от 23 апреля 2018 года № 286
Оптимальные сроки начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащих обязательному страхованию в растениеводстве на 2018 год по Зеленовскому району
Виды продукции растениеводства
Оптимальные сроки
3 сухостепная зона
начало
завершение
1.
Ячмень яровой
25 апреля 2018 года
5 мая 2018 года
2.
Овес
25 апреля 2018 года
5 мая 2018 года
3.
Пшеница яровая

2018 жылғы 10 мамыр
2018 жылғы 25 мамыр
4.
Күнбағыс
2018жылғы 5 мамыр
2018 жылғы 15 мамыр
5.
Тары
2018 жылғы 20 мамыр
2018 жылғы 25 мамыр
6.
Күздік бидай
2018 жылғы 15 тамыз
2018 жылғы 10 қыркүйек
7.
Мақсары
2018 жылғы 10 мамыр
2018 жылғы 25 мамыр

10 мая 2018 года
25 мая 2018 года
4.
Подсолнечник
5 мая 2018 года
15 мая 2018 года
5.
Просо
20 мая 2018 года
25 мая 2018 года
6.
Пшеница озимая
15 августа 2018 года
10 сентября 2018 года
7.
Сафлор
10 мая 2018 года
25 мая 2018 года