Тасқала аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 ақпандағы № 21-6 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 ақпанда № 5068 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Тасқала аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Тасқала аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Т. Ержігітова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Н. Құрмышева
Аудандық мәслихат хатшысы С. Рахимов
Тасқала аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 12 ақпандағы
№ 21-6 шешіміне қосымша
Тасқала аудандық мәслихатының кейбір күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2009 жылғы 18 ақпандағы №12-3 "Тіркелген салық ставкалары туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №7-11-87 тіркелген, 2009 жылы 10 сәуірде "Екпін" газетінде жарияланған) шешімі;
2. Тасқала аудандық мәслихатының 2012 жылғы 18 мамырдағы №4-4 "Тасқала ауданының елді мекендерінің жерлеріне (үй іргесіндегі жер учаскелерін қоспағанда) салынатын базалық салық ставкаларын 50 пайызға жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде №7-11-165 тіркелген, 2012 жылы 28 маусымда "Екпін" газетінде жарияланған) шешімі;
3. Тасқала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі №34-2 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеудің тізілімінде №4111 тіркелген, 2015 жылы 26 қазанда "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі;
4. Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4651 тіркелген, 2017 жылы 20 қаңтарда "Екпін" газетінде жарияланған);
5. Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 қаңтардағы №10-4 "Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4679 тіркелген, 2016 жылы 16 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Таскалинского районного маслихата
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 февраля 2018 года № 21-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 февраля 2018 года № 5068
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Таскалинского районного маслихата согласно, приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Таскалинского районного маслихата (Ержигитова Т.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Курмышева Н.
Секретарь районного маслихата Рахимов С.
Приложение к решению
Таскалинского районного
маслихата
от 12 февраля 2018 года № 21-6
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Таскалинского районного маслихата
1. Утрачивается сила решения Таскалинского районного маслихата от 18 февраля 2009 года №12-3 на государственном языке, на русском языке решение не принималось;
2. Решение Таскалинского районного маслихата от 18 мая 2012 года №4-4 "О повышении базовых налоговых ставок на земли населенных пунктов Таскалинского района (за исключением придомовых земельных участков) на 50 процентов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №7-11-165, опубликованное 28 июня 2012 года в газете "Екпін");
3. Решение Таскалинского районного маслихата от 22 сентября 2015 года №34-2 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4111, опубликованное 26 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
4. Решение Таскалинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4651, опубликованное 20 января 2017 года в газете "Екпін");
5. Решение Таскалинского районного маслихата от 27 января 2017 года №10-4 "О внесении изменения в решение Таскалинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4679, опубликованное 16 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

6. Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 наурыздағы №11-3 "Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4733 тіркелген, 2017 жылы 29 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
7. Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 маусымдағы №13-1 "Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4834 тіркелген, 2017 жылы 30 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
8. Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 шілдедегі №14-3 "Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4879 тіркелген, 2017 жылы 18 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
9. Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 қазандағы №16-1 "Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4931 тіркелген, 2017 жылы 2 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
10. Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 қарашадағы №18-1 "Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4967 тіркелген, 2017 жылы 6 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
11. Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы №19-1 "Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4994 тіркелген, 2017 жылы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

6. Решение Таскалинского районного маслихата от 9 марта 2017 года №11-3 "О внесении изменений и дополнений в решение Таскалинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4733, опубликованное 29 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
7. Решение Таскалинского районного маслихата от 8 июня 2017 года №13-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Таскалинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4834, опубликованное 30 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
8. Решение Таскалинского районного маслихата от 27 июля 2017 года №14-3 "О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4879, опубликованное 18 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
9. Решение Таскалинского районного маслихата от 10 октября 2017 года №16-1 "О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4931, опубликованное 2 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
10. Решение Таскалинского районного маслихата от 17 ноября 2017 года №18-1 "О внесении изменения в решение Таскалинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4967, опубликованное 6 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
11. Решение Таскалинского районного маслихата от 14 декабря 2017 года №19-1 "О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4994, опубликованное 27 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).