Жуалы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 ақпандағы № 39-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 ақпанда № 4111 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жуалы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет – ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік - экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрайымы К. Айтқұлова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Е. Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 13 ақпандағы
№ 39-5 шешіміне қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Үшінші шақырылған Жуалы аудандық мәслихатының 2005 жылғы 2 қыркүйектегі № 158 Жуалы ауданының елді мекендерін көріктендіру, жасыл желектерді күтіп ұстау және қорғау, инфрақұрылым обьектілерін бұзылудан сақтау Ережесін бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2005 жылғы 26 қазандағы № 163 шешімі. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-4-19 болып тіркелген, 2005 жылғы 17 қарашадағы "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған);
2. "Жуалы ауданы елді мекендерінің аумақтарын көріктендіру ережесін бекіту туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 14 шілдедегі № 30-20 шешімі. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-4-93 болып тіркелген, 2010 жылғы 24 тамыздағы "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған);
3. "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 қазандағы № 36-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 қыркүйектегі № 46-4 шешімі. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2790 болып тіркелген, 2015 жылғы 13 қазанда "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Жуалынского районного маслихата
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 13 февраля 2019 года № 39-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 февраля 2019 года № 4111
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жуалынского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата К. Айткулова
Секретарь районного маслихата Е. Тлеубеков
Приложение к решению
Жуалынского районного
маслихата № 39-5 от
13 февраля 2019 года
Перечень некоторых решений Жуалынского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1. Решение Жуалынского районного маслихата от 26 октября 2005 года № 163 "О внесении дополнений в решение Жуалынского районного маслихата третьего созыва от 2 сентября 2005 года № 158 "Об утверждении Правил благоустройства населенных пунктов, содержания и охраны зеленых насаждений, охраны от уничтожения объектов инфраструктуры в Жуалынском районе". (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-4-19, опубликовано в газете "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" от 17 ноября 2005 года);
2. Решение Жуалынского районного маслихата от 14 июля 2010 года № 30-20 "Об утверждении Правил благоустройства территорий населенных пунктов Жуалынского района". (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-4-93, опубликовано в газете "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" от 24 августа 2010 года);
3. Решение Жуалынского районного маслихата от 3 сентября 2015 года № 46-4 "О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 13 октября 2014 года № 36-3 "Об установлении единых ставок фиксированного налога". (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2790, опубликовано в газете "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" от 13 октября 2015 года).