Жуалы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық маслихатының 2019 жылғы 6 мамырдағы № 43-5 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 мамырда № 4218 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жуалы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет - ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік – экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы К. Бегалиев
Аудандық мәслихат хатшысы Е. Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 4 мамырдағы
№ 43-5 шешіміне қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін біржолғы әлеуметтік көмек беру туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 қыркүйектегі № 20-5 шешімі. (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2020 болып тіркелген, 2013 жылғы 18 қазандағы "Жаңа өмір" – "Новая жизнь" газетінде жарияланған);
2. "Жуалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 қыркүйектегі "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін біржолғы әлеуметтік көмек беру туралы" № 20-5 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 қазандағы № 36-4 шешімі. (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2355 болып тіркелген, 2014 жылғы 11 қарашадағы "Жаңа өмір" – "Новая жизнь" газетінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Жуалынского районного маслихата
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 6 мая 2019 года № 43-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 8 мая 2019 года № 4218
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жуалынского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет–ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно–территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата К. Бегалиев
Секретарь районного маслихата Е. Тлеубеков
Приложение к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 43-5 от 4 мая 2019 года
Перечень некоторых решений Жуалынского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1. Решение Жуалынского районного маслихата от 05 сентября 2013 года № 20-5 "О предоставлении единовременной социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеренарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах". (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2020, опубликовано в газете "Жаңа өмір" – "Новая жизнь" от 18 октября 2013 года);
2. Решение Жуалынского районного маслихата от 13 октября 2014 года № 36-4 "О внесении изменения в решение Жуалынского районного маслихата от 5 сентября 2013 № 20-5 "О предоставлении единовременной социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеренарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах". (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2355, опубликовано в газете "Жаңа-өмір" – "Новая жизнь" от 11 ноября 2014 года);

3. "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін біржолғы әлеуметтік көмек беру туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 қыркүйектегі № 20-5 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 маусымдағы № 29-9 шешімі. (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3904 болып тіркелген, 2018 жылғы 26 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).

3. Решение Жуалынского районного маслихата от 29 июня 2018 года № 29-9 "О внесении изменения в решение Жуалынского районного маслихата от 5 сентября 2013 № 20-5 "О предоставлении единовременной социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеренарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах". (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3904, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 26 июля 2018 года).