Жаңаөзен қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 4 қарашадағы № 758 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 қарашада № 4016 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, сонымен қатар Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2019 жылғы 18 қыркүйектегі № 10-11-1579 ақпараттық хатының негізінде, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Жаңаөзен қаласы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы К. Кусайнов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңаөзен қаласы әкімі аппаратының басшысы К. Кусайновқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қаласының әкімі М. Ибагаров
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "4" қараша № 758
қаулысына қосымша
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 наурыздағы № 378 "Жаңаөзен қаласының азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесін құру туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2639 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылы 31 наурызда жарияланған);
2. Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қазандағы № 805 "Жаңаөзен қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2881 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылы 8 желтоқсанда жарияланған);
3. Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 11 қарашадағы № 814 "Жаңаөзен қалалық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2913 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылы 25 желтоқсанда жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Жанаозен
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 4 ноября 2019 года № 758. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 8 ноября 2019 года № 4016
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", а также на основании информационного письма департамента юстиции Мангистауской области от 18 сентября 2019 года № 10-11-1579, акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Жанаозен согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Жанаозен" (руководитель аппарата Кусайнов К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Жанаозен Кусайнова К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким города Жанаозен М. Ибагаров
Приложение
к постановлению акимата
города Жанаозен
от "4" ноября 2019 года № 758
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Жанаозен
1. Постановление акимата города Жанаозен от 4 марта 2015 года № 378 "О создании государственного учреждения "Отдел регистрации актов гражданского состояния города Жанаозен" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2639, опубликовано 31 марта 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2. Постановление акимата города Жанаозен от 22 октября 2015 года № 805 "Об утверждении положения государственного учреждения "Жанаозенский городской отдел физической культуры и спорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2881, опубликовано 8 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. Постановление акимата города Жанаозен от 11 ноября 2015 года № 814 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Жанаозенский городской отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2913, опубликовано 25 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").