Бейнеу ауылы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету және көму тарифтерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 ақпандағы № 32/267 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 ақпанда № 3820 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 желтоқсандағы № 56/454 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 02.12.2020 № 56/454 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19 - 1 бабының 2) тармақшасына, 20 – 1 бабының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Бейнеу ауылы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету және көму тарифтері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Бейнеу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 желтоқсандағы №38/273 "Бейнеу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2929 болып тіркелген, 2016 жылғы 11 қаңтарда "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде жарияланған) және Бейнеу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 маусымдағы №3/25 "Бейнеу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 желтоқсандағы №38/273 "Бейнеу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3112 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 тамызда "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ж.Оспанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ш.Азанов
Аудандық мәслихат хатшысы А.Ұлұқбанов
Бейнеу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 5 ақпандағы №32/267
шешіміне қосымша
Бейнеу ауылы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Баға, теңгемен (ҚҚС жоқ)
1.
Жайлы үйлерде тұратын тұрғындар үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету және көму тарифі
1 адам/ айына

Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по селу Бейнеу
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 5 февраля 2019 года № 32/267. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 8 февраля 2019 года № 3820. Утратило силу решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 2 декабря 2020 года № 56/454
Сноска. Утратило силу решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 02.12.2020 № 56/454 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1, подпунктом 3) статьи 20-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по селу Бейнеу согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Бейнеуского районного маслихата от 28 декабря 2015 года №38/273 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Бейнеускому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2929, опубликовано в информационно – правовой системе "Әділет" от 11 января 2016 года) и решение Бейнеуского районного маслихата от 23 июня 2016 года №3/25 "О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 28 декабря 2015 года №38/273 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Бейнеускому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3112, опубликовано в информационно – правовой системе "Әділет" от 9 августа 2016 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (руководитель аппарата Ж.Оспанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Азанов Ш.
Секретарь районного маслихата Улукбанов А.
Приложение
К решению Бейнеуского районного
маслихата от 5 февраля 2019 года
№32/267
Тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по села Бейнеу
Объект
Расчетная единица
Стоимость, тенге (без НДС)
1.
Тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов для жителей благоустроенных домовладений
1 человек/ месяц

258,07 теңге
2.
Жайсыз үйлерде тұратын тұрғындар үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету және көму тарифі
1 адам/ айына
284,14 теңге
1 м³
1564 теңге
Ескерту:
Аббревиатураның ажыратып жазылуы:
м³ - текше метр;
ҚҚС – қосылған құн салығы

258,07 теңге
2.
Тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов для жителей неблагоустроенных домовладений
1 человек/ месяц
284,14 теңге
1 м³
1564 теңге
Примечание:
Расшифровка аббревиатуры:
м³ - кубический метр;
НДС – налог на добавленную стоимость