Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 4 қарашадағы № 460-V "Құрманғазы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 474-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 қаңтарда № 4564 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 220-VІI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 23.12.2022 № 220-VІI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 2) тармақшасына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Құрманғазы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 4 қарашадағы № 460-V "Құрманғазы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3346 санымен тіркелген, аудандық "Серпер" газетінде 2015 жылғы 24 желтоқсанда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің атауы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Құрманғазы ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы";
көрсетілген шешімнің қосымшасының атауы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Құрманғазы ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтері";
шешімнің қосымшасындағы:
реттік нөмірі 9-жол келесі редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"
9
Емханалар
1 келіп кету
3
";
реттік нөмірі 12-жол келесі редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"
12
Концерт залдары
1 отыратын орын
5
";
реттік нөмірі 14-жол келесі редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"
14
Қоғамдық тамақтану мекемелері
1 отыратын орын
29
"
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (Р. Сұлтанияев) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Хусайнов
Мәслихат хатшысы Б. Жугинисов

О внесении изменений в решение районного маслихата от 4 ноября 2015 года № 460-V "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Курмангазинскому району"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 19 декабря 2019 года № 474-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 6 января 2020 года № 4564. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 23 декабря 2022 года № 220-VІI
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 23.12.2022 № 220-VІI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Курмангазинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 ноября 2015 года № 460-V "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Курмангазинскому району" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3346, опубликовано 24 декабря 2015 года в районной газете "Серпер") следующие изменения:
наименование указанного решения изложить в следующей редакции:
"Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию и захоронение твердых бытовых отходов по Курмангазинскому району";
наименование приложения указанного решения изложить в следующей редакции:
"Тарифы на сбор, вывоз, утилизацию и захоронение твердых бытовых отходов по Курмангазинскому району";
в приложении решения:
в строку, порядковый номер 9, вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
в строку, порядковый номер 12, вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
в строку, порядковый номер 14, вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики (Р. Султанияев).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Хусайнов
Секретарь маслихата Б. Жугинисов