Өскемен қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 52/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 6468 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 64/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 24.12.2020 № 64/2-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6427 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаланың 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 918 293,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 34 541 652,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 315 386,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 232 048,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 31 829 205,4 мың теңге;
2) шығындар – 85 396 070,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -80 000,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 80 000,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 202 220,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 1 225 142,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 22 922,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15 599 997,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 599 997,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 21 040 910,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 560 118,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 119 206,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 26.11.2020 № 63/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Өскемен қаласының 2020 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен Өскемен қаласының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар – 0. Өскемен қаласының бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік қайтарып алулардың көлемі – 0 екендігі ескерілсін.

О бюджете города Усть-Каменогорска на 2020-2022 годы
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2019 года № 52/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 декабря 2019 года № 6468. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2020 года № 64/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2020 № 64/2-VI ( вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6427) Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 918 293,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 34 541 652,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 315 386,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 232 048,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 829 205,4 тысяч тенге;
2) затраты – 85 396 070,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -80 000,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 80 000,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 202 220,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 1 225 142,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 22 922,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15 599 997,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 599 997,5 тысяч тенге;
поступление займов – 21 040 910,0 тысяч тенге;
погашение займов – 5 560 118,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 119 206,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.11.2020 № 63/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в бюджете города Усть-Каменогорска на 2020 год бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджет города Усть-Каменогорска – 0. Объем бюджетных изъятий из бюджета города Усть-Каменогорска в областной бюджет – 0.

3. Өскемен қаласының 2020 жылға арналған жергілікті атқарушы органының резерві 503 802,4 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 26.11.2020 № 63/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы № 36/410-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6778 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес 2020 жылға арналған кірістерді бөлу нормативтері атқарылуға алынсын:
1) корпоративтік табыс салығы – 100,0 %;
2) төлем көзінен салынатын, кірістерден ұсталатын жеке табыс салығы – 36,6 %;

3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Усть-Каменогорска на 2020 год в сумме 503 802,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.11.2020 № 63/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Принять к исполнению нормативы распределения доходов на 2020 год, в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 марта 2020 года № 36/410-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6778):
1) корпоративный подоходный налог – 100,0 %;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 36,6 %;

3) әлеуметтік салық – 36,6 %.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 27.03.2020 № 54/3-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Алынып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 27.03.2020 № 54/3-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес Өскемен қаласының 2020 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.

3) социальный налог – 36,6 %.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.03.2020 № 54/3-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
5 Исключен решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.03.2020 № 54/3-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Усть-Каменогорска на 2020 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.

621 111,1
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
621 111,1
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
27 424,5
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, ауыл шаруашылығы мен ветеринарияны дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 424,5
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
478 906,3
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
476 547,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 359,3
02
Қорғаныс
46 692,5
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
46 692,5
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
46 692,5
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
163 605,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
127 678,6
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
127 678,6
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
35 926,6
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 995,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 931,0
04
Бiлiм беру
22 549 944,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
22 276 963,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 962,0
003
Жалпы білім беру
15 400 560,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
418 606,0
006
Балаларға қосымша білім беру
1 060 754,8
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
11 590,7
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
3 747 002,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
121 732,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 440,0
023
Әдістемелік жұмыс
61 839,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
926 384,6
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

621 111,1
040
Развитие объектов государственных органов
621 111,1
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
27 424,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии
27 424,5
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
478 906,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
476 547,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 359,3
02
Оборона
46 692,5
122
Аппарат акима района (города областного значения)
46 692,5
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
46 692,5
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
163 605,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
127 678,6
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
127 678,6
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
35 926,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
33 995,6
003
Капитальные расходы государственного органа
1 931,0
04
Образование
22 549 944,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
22 276 963,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
50 962,0
003
Общеобразовательное обучение
15 400 560,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
418 606,0
006
Дополнительное образование для детей
1 060 754,8
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
11 590,7
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
3 747 002,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
121 732,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 440,0
023
Методическая работа
61 839,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
926 384,6
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

476 092,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
42 266,2
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
42 266,2
804
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене тәрбиесі, спорт және туризм бөлімі
230 715,5
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
230 715,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 332 429,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 240 509,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
331 383,6
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
485 532,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 696,8
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
739 516,5
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7 600,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
602 134,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
13 820,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
8 314,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
93 912,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
353 620,2
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
280 631,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 604,1
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
108 513,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
1 507,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
135 175,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
6 249,5
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6 300,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
47 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
75 689,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау

476 092,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
42 266,2
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
42 266,2
804
Отдел физической культуры, спорта и туризма района (города областного значения)
230 715,5
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
230 715,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 332 429,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 240 509,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
331 383,6
002
Программа занятости
485 532,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 696,8
005
Государственная адресная социальная помощь
739 516,5
006
Оказание жилищной помощи
7 600,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
602 134,5
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
13 820,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
8 314,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
93 912,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
353 620,2
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
280 631,0
021
Капитальные расходы государственного органа
14 604,1
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
108 513,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
1 507,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
135 175,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6 249,5
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 300,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
47 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
75 689,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов

294 461
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
14 931
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10 290
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
89 959
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
321 198
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
288 480
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
133 771
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
22 680
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
47 655
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
30 000
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
17 655
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
23 768 539
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 456 933
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
15 000
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
866 775
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
83 388
017
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
18 845
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
815 060
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 465 167
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
192 698
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
20 256 369
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
13 725 907
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
6 530 462
491
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары бөлімі
55 237
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 237
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
4 000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1 019 899
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
729 987
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

294 461
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
14 931
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10 290
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
89 959
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
321 198
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
288 480
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
133 771
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
22 680
464
Отдел образования района (города областного значения)
47 655
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
30 000
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
17 655
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
23 768 539
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 456 933
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
15 000
015
Освещение улиц в населенных пунктах
866 775
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
83 388
017
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
18 845
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
815 060
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 465 167
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
192 698
467
Отдел строительства района (города областного значения)
20 256 369
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
13 725 907
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6 530 462
491
Отдел жилищных отношений района (города областного значения)
55 237
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
51 237
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
4 000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1 019 899
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
729 987
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры

2 489 151
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
2 489 151
08
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
Өскемен қалалық мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 52/2-VI шешіміне
№ 4 қосымша
Өскемен қаласының 2020 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Ескерту. 4-қосымшаға орыс тілінде өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 27.03.2020 № 54/3-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық
топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бюджеттік бағдарлама
Атауы
004
Білім беру

2 489 151
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
2 489 151
8
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению
Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 23 декабря 2019 года
№ 52/2-VI
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Усть-Каменогорска на 2020 год
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.03.2020 № 54/3- VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Бюджетная программа
Наименование
004
Образование

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Өскемен қалалық мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 52/2-VI шешіміне
5 қосымша
Өскемен қалалық мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Өскемен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/2-VI "Өскемен қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5394 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 15 қаңтарда жарияланған) шешімі.
2. Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 27/2-VI "Өскемен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/2-VI "Өскемен қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5568 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 30 наурызда жарияланған) шешімі.
3. Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 сәуірдегі № 29/2-VI "Өскемен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/2-VI "Өскемен қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5632 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 11 мамырда жарияланған) шешімі.
4. Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 22 маусымдағы № 31/2-VI "Өскемен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/2-VI "Өскемен қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-1-190 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 10 шілдеде жарияланған) шешімі.
5. Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 31 шілдедегі № 32/2-VI "Өскемен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/2-VI "Өскемен қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-1-194 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 13 тамызда жарияланған) шешімі.

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение № 5 к решению
Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 23 декабря 2019 года
№ 52/2-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Усть-Каменогорского городского маслихата
1. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 25/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5394, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2018 года).
2. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 16 марта 2018 года № 27/2-VI "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 25/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5568, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 марта 2018 года).
3. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 26 апреля 2018 года № 29/2-VI "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 25/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5632, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 мая 2018 года).
4. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 22 июня 2018 года № 31/2-VI "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 25/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-190, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 июля 2018 года).
5. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 31 июля 2018 года № 32/2-VI "О внесении изменения в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 25/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-194, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 августа 2018 года).

6. Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 5 қыркүйектегі № 34/2-VI "Өскемен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/2-VI "Өскемен қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-1-198 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 28 қыркүйекте жарияланған) шешімі.
7. Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 19 қазандағы № 36/2-VI "Өскемен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/2-VI "Өскемен қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-1-202 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 7 қарашада жарияланған) шешімі.
8. Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 қарашадағы № 37/2-VI "Өскемен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/2-VI "Өскемен қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-1-205 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 11 желтоқсанда жарияланған) шешімі.
9. Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 38/2-VI "Өскемен қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-1-207 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 16 қаңтарда жарияланған) шешімі.
10. Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 8 ақпандағы № 40/2-VI "Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 38/2-VI "Өскемен қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-1-209 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 1 наурызда жарияланған) шешімі.
11. Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 5 наурыздағы № 41/2-VI "Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 38/2-VI "Өскемен қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5782 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 20 наурызда жарияланған) шешімі.

6. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 5 сентября 2018 года № 34/2-VI "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 25/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-198, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 сентября 2018 года).
7. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 19 октября 2018 года № 36/2-VI "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 25/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-202, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 7 ноября 2018 года).
8. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 27 ноября 2018 года № 37/2-VI "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 25/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-205, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 декабря 2018 года).
9. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 38/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-207, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2019 года).
10. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 8 февраля 2019 года № 40/2-VI "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 38/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-209, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 1 марта 2019 года).
11. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 5 марта 2019 года № 41/2-VI "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 38/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5782, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 марта 2019 года ).

12. Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 сәуірдегі № 43/2-VI "Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 38/2-VI "Өскемен қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5907 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 13 мамырда жарияланған) шешімі.
13. Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 маусымдағы № 45/4-VI "Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 38/2-VI "Өскемен қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6047 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 4 шілдеде жарияланған) шешімі.
14. Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 22 тамыздағы № 47/3-VI "Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 38/2-VI "Өскемен қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6132 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 5 қыркүйекте жарияланған) шешімі.
15. Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 20 қыркүйектегі № 48/2-VI "Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 38/2-VI "Өскемен қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6176 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 1 қазанда жарияланған) шешімі.
16. Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 28 қазандағы № 50/2-VI "Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 38/2-VI "Өскемен қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6256 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 13 қарашада жарияланған) шешімі.
17. Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 қарашадағы № 51/2-VI "Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 38/2-VI "Өскемен қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6299 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 26 қарашада жарияланған) шешімі.

12. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 25 апреля 2019 года № 43/2-VI "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 38/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5907, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 мая 2019 года ).
13. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 25 июня 2019 года № 45/4-VI "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 38/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6047, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 июля 2019 года ).
14. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 22 августа 2019 года № 47/3-VI "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 38/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6132, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 сентября 2019 года).
15. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 20 сентября 2019 года № 48/2-VI "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 38/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6176, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 1 октября 2019 года).
16. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 28 октября 2019 года № 50/2-VI "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 38/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6256, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 ноября 2019 года).
17. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 15 ноября 2019 года № 51/2-VI "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 38/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6299, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 ноября 2019 года).