Семей қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 29 мамырдағы № 38/265-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 маусымда № 6008 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2022 жылғы 29 шілдедегі № 27/215-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 29.07.2022 № 27/215-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1-бабының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 1 қыркүйектегі № 404 "Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14285 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Семей қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Семей қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкетуге, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Семей қаласының мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылсын деп танылсын:
1) Семей қаласы мәслихатының 2015 жылғы 18 наурыздағы № 38/211-V "Семей қаласы бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, шығару және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3862 болып тіркелген, 2015 жылғы 21 сәуірде № 31 "Семей таңы", "Вести Семей" газеттерінде жарияланған);
2) Семей қаласы мәслихатының 2015 жылғы 18 наурыздағы № 38/211-V 2016 жылғы 5 қазандағы № 6/49-VI "Семей қаласы бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, шығару, өңдеу және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4722 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2016 жылғы 10 қарашада, 2016 жылғы 11 қарашада № 90 "Семей таңы", "Вести Семей" газеттерінде жарияланған).

Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Семей
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 мая 2019 года № 38/265-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 июня 2019 года № 6008. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 июля 2022 года № 27/215-VII
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно - Казахстанской области от 29.07.2022 № 27/215-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 1 сентября 2016 года № 404 "Об утверждении Методики расчета тарифа на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14285), маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Семей, согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу следующие решения:
1) решение маслихата города Семей от 18 марта 2015 года № 38/211-V "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Семей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3862, опубликовано в газетах "Семей таңы", "Вести Семей" 21 апреля 2015 года № 31);
2) решение маслихата города Семей от 5 октября 2016 года № 6/49-VI "О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 18 марта 2015 года № 38/211-V "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Семей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4722, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 ноября 2016 года, в газетах "Семей таңы", "Вести Семей" от 11 ноября 2016 года № 90).