Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2020 жылғы 27 тамыздағы № 302 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 1 қыркүйектегі № 21154 болып тіркелді
"Әділет органдары туралы" 2002 жылғы 18 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2 тармақтың 3) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот актілерін орындау департаменті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Әділет вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
М. Бекетаев
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2020 жылғы 27 тамызы
№ 302 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің күші жойылған кейбір бұйрықтардың тізбесі
1. "Жеке сот орындаушысымен ағымдағы шоттағы сомаларды есепке алу кітабын (депозиттік кітап) жүргізу ережесін бекіту туралы Қазақстан Республикасының Әділет министрінің 2011 жылғы 20 қаңтардағы № 15 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6754 болып тіркелген, 2011 жылғы 16 сәуірде № 129-130 (26550-26551) "Казахстанская правда" газетінде жарияланған).
2. "Жеке сот орындаушысының ағымдағы шоттағы сомаларды есепке алу кітабын (депозиттік кітап) жүргізу ережесін бекіту туралы 2011 жылғы 20 қаңтардағы № 15 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 25 мамырдағы № 207 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7764 болып тіркелген, 2012 жылғы 27 қыркүйекте № 15 Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған).
3. "Тыйым салынған мүлікті өткізу бойынша бірыңғай электрондық сауда-саттық алаңын таңдауды жүзеге асыру қағидаларын бекіту және "Тыйым салынған мүлікті, оның ішінде электрондық аукцион нысанындағы сауда-саттықта өткізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 100 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 5 мамырдағы № 256 бұйрығының 1 тармағы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11023 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра юстиции Республики Казахстан
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 27 августа 2020 года № 302. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 сентября 2020 года № 21154
В соответствии с  подпунктом 3) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 18 марта 2002 года "Об органах юстиции" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан
М. Бекетаев
Приложение к приказу
Министра юстиции
Республики Казахстан
от 27 августа 2020 года № 302
Перечень утративших силу некоторых приказов Министра юстиции Республики Казахстан
1. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 января 2011 года № 15 "Об утверждении Правил ведения частным судебным исполнителем книги учета сумм на текущем счете (депозитная книга)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6754, опубликован 16 апреля 2011 года в газете "Казахстанская правда" № 129-130 (26550-26551)).
2. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 25 мая 2012 года № 207 "О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 января 2011 года № 15 "Об утверждении Правил ведения частным судебным исполнителем книги учета сумм на текущем счете (депозитная книга)" (Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7764, опубликован 27 сентября 2012 года в собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 15).
3. Пункт 1 приказа Министра юстиции Республики Казахстан от 5 мая 2015 года № 256 "Об утверждении Правил осуществления выбора единой электронной торговой площадки по реализации арестованного имущества и внесения изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 февраля 2015 года № 100 "Об утверждении Правил реализации арестованного имущества, в том числе на торгах в форме электронного аукциона)" (Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11023, опубликован 14 мая 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет").

4. "Тыйым салынған мүлікті өткізу бойынша бірыңғай электрондық сауда-саттық алаңын таңдауды жүзеге асыру қағидаларын бекіту және "Тыйым салынған мүлікті, оның ішінде электрондық аукцион нысанындағы сауда-саттықта өткізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 100 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 5 мамырдағы № 256 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2018 жылғы 28 қыркүйектегі № 1458 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17466 болып тіркелген, 2017 жылғы 6 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
5. "Тыйым салынған мүлікті өткізу бойынша бірыңғай электрондық сауда-саттық алаңын таңдауды жүзеге асыру қағидаларын бекіту және "Тыйым салынған мүлікті, оның ішінде электрондық аукцион нысанындағы сауда-саттықта өткізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 100 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 5 мамырдағы № 256 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2017 жылғы 10 ақпандағы № 133 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14851 болып тіркелген, 2018 жылғы 3 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).

4. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 10 февраля 2017 года № 133 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 5 мая 2015 года № 256 "Об утверждении Правил осуществления выбора единой электронной торговой площадки по реализации арестованного имущества и внесения изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 февраля 2015 года № 100 "Об утверждении Правил реализации арестованного имущества, в том числе на торгах в форме электронного аукциона" (Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14851, опубликован 6 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
5. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 сентября 2018 года № 1458 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 5 мая 2015 года № 256 "Об утверждении Правил осуществления выбора единой электронной торговой площадки по реализации арестованного имущества и внесения изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 февраля 2015 года № 100 "Об утверждении Правил реализации арестованного имущества, в том числе на торгах в форме электронного аукциона" (Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17466, опубликован 3 октября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).