Зеренді аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 тамыздағы № 59-367 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 тамызда № 7983 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Зеренді аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н.Хасенов
Зеренді ауданы мәслихатының хатшысы К.Аугалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының әкімдігі
Зеренді аудандық мәслихатының
2020 жылғы 10 тамыздағы
№ 59-367 шешіміне
қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Зеренді аудандық мәслихатының "Зеренді ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2016 жылғы 10 маусымдағы № 4-27 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5442 тіркелген, 2016 жылғы 15 шілдеде "Зерделі-Зеренді", "Зерен" аудандық газеттерінде жарияланған) шешімі.
2. Зеренді аудандық мәслихатының "Зеренді аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 10 маусымдағы № 4-27 "Зеренді ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2016 жылғы 24 тамыздағы № 6-44 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5540 тіркелген, 2016 жылғы 29 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі.
3. Зеренді аудандық мәслихатының "Зеренді аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 10 маусымдағы № 4-27 "Зеренді ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 15 мамырдағы № 37-266 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7206 тіркелген, 2019 жылғы 28 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Зерендинского районного маслихата
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 10 августа 2020 года № 59-367. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 августа 2020 года № 7983
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Зерендинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Н.Хасенов
Секретарь Зерендинского
районного маслихата
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Зерендинского района
Приложение
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 10 августа 2020 года
№ 59-367
Перечень признанных утратившими силу, некоторых решений Зерендинского районного маслихата
1. Решение Зерендинского районного маслихата "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Зерендинском районе" от 10 июня 2016 года № 4-27 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5442, опубликовано 15 июля 2016 года в районных газетах "Зерделі-Зеренді", "Зерен").
2. Решение Зерендинского районного маслихата "О внесении изменения в решение Зерендинского районного маслихата от 10 июня 2016 года № 4-27 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Зерендинском районе" от 24 августа 2016 года № 6-44 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5540, опубликовано 29 сентября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Решение Зерендинского районного маслихата "О внесении изменения в решение Зерендинского районного маслихата от 10 июня 2016 года № 4-27 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Зерендинском районе" от 15 мая 2019 года № 37-266 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7206, опубликовано 28 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).