Ақтоғай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 405 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 шілдеде № 5919 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақтоғай аудандық маслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Кулымжанов
Aудандық мәслихат хатшысы Р. Абеуов
Ақтоғай аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 24
маусымы
№ 405
шешіміне қосымша
Ақтоғай аудандық мәслихатының кейбір күшін жойған шешімдері
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 18 сессиясының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы "Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілгендерге бір жолғы материалдық көмек көрсету туралы" № 191 шешімі (Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 желтоқсанда № 8-10-95 болып тіркелген, 2009 жылғы 29 желтоқсанда аудандық "Тоқырауын тынысы" № 51-52 (7218) газетінде жарияланған);
2. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 қыркүйектегі 6 сессиясының "Ақтоғай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 61 шешімі (Қарағанды облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 қазанда № 3981 болып тіркелген, 2016 жылғы 21 қазанда аудандық "Тоқырауын тынысы" газетінде №43 (7569), "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 09 қарашада жарияланған);
3. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 18 сәуірдегі 22 сессиясының "Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" № 199 шешімі (Қарағанды облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 мамырда № 4749 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 мамырда аудандық "Тоқырауын тынысы" газетінің № 21 (7651), 2018 жылғы 11 мамырда Электрондық түрде ҚР НҚА эталондық бақылау банкіде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторые решения Актогайского районного маслихата
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 24 июня 2020 года № 405. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 1 июля 2020 года № 5919
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Актогайского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Кулымжанов
Cекретарь районого маслихата Р. Абеуов
Приложение к решению
Актогайского районного
маслихата
от 24 июня 2020 года
№ 405
Некоторые решения Актогайского районного маслихата утратившие силу
1. Решение 18 сессии Актогайского районного маслихата от 23 декабря 2009 года №191 "Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілгендерге бір жолғы материалдық көмек көрсету туралы" (Зарегистрировано управлением юстиции Актогайского района Карагандинской области 28 декабря 2009 года № 8-10-95, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы от 29 декабря 2009 года № 51-52 (7218));
2. Решение 6 сессии Актогайского районного маслихата от 28 сентября 2016 года № 61 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Актогайского районного маслихата" и его описание" (Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 октября 2016 года № 3981, опубликовано в районной газете "Тоқырауын тынысы" от 21 октября 2016 года № 43 (7569), Информационно – правовой системе "Әділет" от 09 ноября 2016 года);
3. Решение 22 сессии Актогайского районного маслихата от 18 апреля 2018 года №199 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 мая 2018 года № 4749 опубликовано в районной газете "Тоқырауын тынысы от 18 мая 2018 года № 21 (7651), Эталонный контрольный банк НПА РК в электронном виде 11 мая 2018 года).