Қызылорда облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 6 ақпандағы № 163 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 ақпанда № 7246 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес тізбе бойынша Қызылорда облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі К. Искаков
Қызылорда облысының әкімі
2020 жылғы 6 ақпаны
№ 163 қаулысына қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылатын кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 940 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5008 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 11 маусымда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 10 шілдеде жарияланған).
2. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 маусымдағы № 33 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5064 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 28 шілдеде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 7 тамызда жарияланған).
3. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 маусымдағы № 52 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5067 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 1 тамызда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 11 тамызда жарияланған).
4. "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 маусымдағы № 55 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5070 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 4 тамызда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 14 тамызда жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Кызылординской области
Постановление акимата Кызылординской области от 6 февраля 2020 года № 163. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 февраля 2020 года № 7246
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Кызылординской области по перечню согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Искаков
Приложение к постановлению Аким Кызылординской области от 6 февраля 2020 года № 163
Перечень признаваемых утратившими силу некоторых постановлений акимата Кызылординской области
1. Постановление акимата Кызылординской области от 27 апреля 2015 года № 940 "Об утверждении регламента государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5008, опубликовано 11 июня 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 10 июля 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
2. Постановление акимата Кызылординской области от 9 июня 2015 года № 33 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5064, опубликовано 28 июля 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 7 августа 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
3. Постановление акимата Кызылординской области от 22 июня 2015 года № 52 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5067, опубликовано 1 августа 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 11 августа 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
4. Постановление акимата Кызылординской области от 23 июня 2015 года № 55 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5070, опубликовано 4 августа 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 14 августа 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").

5. "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 шілдедегі № 93 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5103 нөмірімен тіркелген, "Кызылординские вести" және "Сыр бойы" газеттерінде 2015 жылғы 11 тамызда және 2015 жылғы 18 тамызда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 2 қыркүйекте жарияланған).
6. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылода облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 шілдедегі № 99 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5122 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 5 қыркүйекте, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқытық жүйесінде 2015 жылғы 21 қыркүйекте жарияланған).
7. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 118 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5128 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 17 қыркүйекте және 2015 жылғы 19 қыркүйекте, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 30 қыркүйекте жарияланған).
8. "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылода облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № 125 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5125 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 12 қыркүйекте, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 23 қыркүйекте жарияланған).
9. "Оралман мәртебесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 130 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5127 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 12 қыркүйекте, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 30 қыркүйекте жарияланған).
10. "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 142 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5143 нөмірімен тіркелген, Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 1 қазанда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 27 қазанда жарияланған).

5. Постановление акимата Кызылординской области от 23 июля 2015 года № 93 "Об утверждении регламента государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5103, опубликовано 11 августа 2015 года и 18 августа 2015 года в газетах "Кызылординские вести" и "Сыр бойы", 2 сентября 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
6. Постановление акимата Кызылординской области от 30 июля 2015 года № 99 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5122, опубликовано 5 сентября 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 21 сентября 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
7. Постановление акимата Кызылординской области от 10 августа 2015 года № 118 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5128, опубликовано 17 сентября 2015 года и 19 сентября 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 30 сентября 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
8. Постановление акимата Кызылординской области от 20 августа 2015 года № 125 "Об утверждении регламента государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5125, опубликовано 12 сентября 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 23 сентября 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
9. Постановление акимата Кызылординской области от 24 августа 2015 года № 130 "Об утверждении регламента государственной услуги "Присвоение статуса оралмана" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5127, опубликовано 12 сентября 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 30 сентября 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
10. Постановление акимата Кызылординской области от 2 сентября 2015 года № 142 "Об утверждении регламента государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5143, опубликовано 1 октября 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 27 октября 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").

11. "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылода облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 143 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5135 нөмірімен тіркелген, Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 24 қыркүйекте, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 27 қазанда жарияланған).
12. "Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылода облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 144 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5146 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 1 қазанда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 30 қазанда жарияланған).
13. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 145 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5147 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 1 қазанда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 2 қарашада жарияланған).
14. "Арнайы білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 146 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5157 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 8 қазанда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 6 қарашада жарияланған).
15. "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 940 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 150 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5145 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 1 қазанда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 6 қарашада жарияланған).
16. "Табиғат қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 155 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5155 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 8 қазанда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 2 қарашада жарияланған).

11. Постановление акимата Кызылординской области от 2 сентября 2015 года № 143 "Об утверждении регламента государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5135, опубликовано 24 сентября 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 27 октября 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
12. Постановление акимата Кызылординской области от 2 сентября 2015 года № 144 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5146, опубликовано 1 октября 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 30 октября 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
13. Постановление акимата Кызылординской области от 2 сентября 2015 года № 145 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5147, опубликовано 1 октября 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 2 ноября 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
14. Постановление акимата Кызылординской области от 2 сентября 2015 года № 146 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере специального образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5157, опубликовано 8 октября 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 6 ноября 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
15. Постановление акимата Кызылординской области от 8 сентября 2015 года № 150 "О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 27 апреля 2015 года № 940 "Об утверждении регламента государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5145, опубликовано 1 октября 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 6 ноября 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
16. Постановление акимата Кызылординской области от 9 сентября 2015 года № 155 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере природоохраны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5155, опубликовано 8 октября 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 2 ноября 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").

17. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 156 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5163 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 13 қазанда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 6 қарашада жарияланған).
18. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 қыркүйектегі № 157 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5168 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 17 қазанда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 9 қарашада жарияланған).
19. "Қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 қыркүйектегі № 159 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5156 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 8 қазанда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 6 қарашада жарияланған).
20. "Туризм саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 қыркүйектегі № 160 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5169 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 17 қазанда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 9 қарашада жарияланған).
21. "Медициналық және фармацевтикалық қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 қыркүйектегі № 161 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5167 нөмірімен тіркелген, "Кызылординские вести" және "Сыр бойы" газеттерінде 2015 жылғы 17 қазанда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 16 қарашада жарияланған).
22. "Жер қойнауын пайдалану саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 166 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5174 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 24 қазанда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 19 қарашада жарияланған).

17. Постановление акимата Кызылординской области от 9 сентября 2015 года № 156 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5163, опубликовано 13 октября 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 6 ноября 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
18. Постановление акимата Кызылординской области от 11 сентября 2015 года № 157 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5168, опубликовано 17 октября 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 9 ноября 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
19. Постановление акимата Кызылординской области от 11 сентября 2015 года № 159 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере охраны окружающей среды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5156, опубликовано 8 октября 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 6 ноября 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
20. Постановление акимата Кызылординской области от 11 сентября 2015 года № 160 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере туризма" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5169, опубликовано 17 октября 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 9 ноября 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
21. Постановление акимата Кызылординской области от 11 сентября 2015 года № 161 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере медицинской и фармацевтической деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5167, опубликовано 17 октября 2015 года в газетах "Кызылординские вести" и "Сыр бойы", 16 ноября 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
22. Постановление акимата Кызылординской области от 18 сентября 2015 года № 166 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере недропользования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5174, опубликовано 24 октября 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 19 ноября 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").

23. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 174 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5183 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 29 қазанда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 16 қарашада жарияланған).
24. "Электр энергетикасы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 қазандағы № 177 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5198 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 31 қазанда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 16 қарашада жарияланған).
25. "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қазандағы № 180 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5213 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 14 қарашада, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 10 желтоқсанда жарияланған).
26. "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қазандағы № 181 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5200 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 5 қарашада, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 16 қарашада жарияланған).
27. "Өсімдік шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қазандағы № 185 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5203 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 7 қарашада, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 19 қарашада жарияланған).
28. "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қазандағы № 202 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5234 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 1 желтоқсанда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 28 желтоқсанда жарияланған).

23. Постановление акимата Кызылординской области от 29 сентября 2015 года № 174 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5183, опубликовано 29 октября 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 16 ноября 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
24. Постановление акимата Кызылординской области от 1 октября 2015 года № 177 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере электроэнергетики" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5198, опубликовано 31 октября 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 16 ноября 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
25. Постановление акимата Кызылординской области от 2 октября 2015 года № 180 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5213, опубликовано 14 ноября 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 10 декабря 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
26. Постановление акимата Кызылординской области от 2 октября 2015 года № 181 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере ветеринарии" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5200, опубликовано 5 ноября 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 16 ноября 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
27. Постановление акимата Кызылординской области от 9 октября 2015 года № 185 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5203, опубликовано 7 ноября 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 19 ноября 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
28. Постановление акимата Кызылординской области от 22 октября 2015 года № 202 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере здравоохранения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5234, опубликовано 1 декабря 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 28 декабря 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").

29. "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 6 қарашадағы № 210 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5235 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 5 желтоқсанда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда жарияланған).
30. "Автомобиль көлігі саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 қарашадағы № 218 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5228 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 24 желтоқсанда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 26 қантарда жарияланған).
31. "Табиғат қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 155 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 279 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5328 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 6 ақпанда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 4 наурызда жарияланған).
32. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қантардағы № 299 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5354 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 25 ақпанда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 29 сәуірде жарияланған).
33. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 ақпандағы № 316 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5374 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 19 наурызда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 19 мамырда жарияланған).
34. "Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 5 ақпандағы № 328 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5384 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 15 наурызда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 4 мамырда жарияланған).

29. Постановление акимата Кызылординской области от 6 ноября 2015 года № 210 "Об утверждении регламента государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5235, опубликовано 5 декабря 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 29 декабря 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
30. Постановление акимата Кызылординской области от 20 ноября 2015 года № 218 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере автомобильного транспорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5228, опубликовано 24 декабря 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 26 января 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
31. Постановление акимата Кызылординской области от 28 декабря 2015 года № 279 "О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 9 сентября 2015 года № 155 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере природоохраны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5328, опубликовано 6 февраля 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 4 марта 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
32. Постановление акимата Кызылординской области от 14 января 2016 года № 299 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5354, опубликовано 25 февраля 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 29 апреля 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
33. Постановление акимата Кызылординской области от 1 февраля 2016 года № 316 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5374, опубликовано 19 марта 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 19 мая 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
34. Постановление акимата Кызылординской области от 5 февраля 2016 года № 328 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5384, опубликовано 15 марта 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 4 мая 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").

35. "Туризм саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 340 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5412 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 12 сәуірде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 6 мамырда жарияланған).
36. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 шілдедегі № 99 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 357 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5427 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 9 сәуірде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқытық жүйесінде 2016 жылғы 4 мамырда жарияланған).
37. "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 143 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 358 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5433 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 14 сәуірде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 19 мамырда жарияланған).
38. "Автомобиль көлігі саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 қарашадағы № 218 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 359 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5434 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 14 сәуірде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 19 мамырда жарияланған).
39. "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 шілдедегі № 93 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 360 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5435 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 14 сәуірде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 19 мамырда жарияланған).

35. Постановление акимата Кызылординской области от 10 февраля 2016 года № 340 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере туризма" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5412, опубликовано 12 апреля 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 6 мая 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
36. Постановление акимата Кызылординской области от 29 февраля 2016 года № 357 "О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 30 июля 2015 года № 99 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5427, опубликовано 9 апреля 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 4 мая 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
37. Постановление акимата Кызылординской области от 29 февраля 2016 года № 358 "О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 2 сентября 2015 года № 143 "Об утверждении регламента государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5433, опубликовано 14 апреля 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 19 мая 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
38. Постановление акимата Кызылординской области от 29 февраля 2016 года № 359 "О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 20 ноября 2015 года № 218 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере автомобильного транспорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5434, опубликовано 14 апреля 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 19 мая 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
39. Постановление акимата Кызылординской области от 29 февраля 2016 года № 360 "О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 23 июля 2015 года № 93 "Об утверждении регламента государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5435, опубликовано 14 апреля 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 19 мая 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").

40. "Жер қойнауын пайдалану саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 166 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 361 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5455 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 19 сәуірде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 25 мамырда жарияланған).
41. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 174 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 362 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5419 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 5 сәуірде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 4 мамырда жарияланған).
42. "Оралман мәртебесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 130 қаулысына өзгеріс енгізу туралы"" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 364 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5446 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 19 сәуірде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 24 мамырда жарияланған).
43. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 маусымдағы № 33 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 365 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5429 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 9 сәуірде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 4 мамырда жарияланған).
44. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 маусымдағы № 52 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 367 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5420 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 5 сәуірде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 4 мамырда жарияланған).

40. Постановление акимата Кызылординской области от 29 февраля 2016 года № 361 "О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 18 сентября 2015 года № 166 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере недропользования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5455, опубликовано 19 апреля 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 25 мая 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
41. Постановление акимата Кызылординской области от 29 февраля 2016 года № 362 "О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 29 сентября 2015 года № 174 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5419, опубликовано 5 апреля 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 4 мая 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
42. Постановление акимата Кызылординской области от 29 февраля 2016 года № 364 "О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 24 августа 2015 года № 130 "Об утверждении регламента государственной услуги "Присвоение статуса оралмана" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5446, опубликовано 19 апреля 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 24 мая 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
43. Постановление акимата Кызылординской области от 29 февраля 2016 года № 365 "О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 9 июня 2015 года № 33 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5429, опубликовано 9 апреля 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 4 мая 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
44. Постановление акимата Кызылординской области от 29 февраля 2016 года № 367 "О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 22 июня 2015 года № 52 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5420, опубликовано 5 апреля 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 4 мая 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").

45. "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қазандағы № 202 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 368 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5454 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 19 сәуірде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 25 мамырда жарияланған).
46. "Медициналық және фармацевтикалық қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту турады" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 қыркүйектегі № 161 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 370 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5457 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 30 сәуірде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 25 мамырда жарияланған).
47. "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қазандағы № 180 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 375 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5450 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 30 сәуірде және 2016 жылғы 4 мамырда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 25 мамырда жарияланған).
48. "Туризм саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 қыркүйектегі № 160 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 376 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5447 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 21 сәуірде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 25 мамырда жарияланған).
49. "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 маусымдағы № 55 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 377 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5458 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 4 мамырда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 16 маусымда жарияланған).

45. Постановление акимата Кызылординской области от 29 февраля 2016 года № 368 "О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 22 октября 2015 года № 202 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере здравоохранения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5454, опубликовано 19 апреля 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 25 мая 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
46. Постановление акимата Кызылординской области от 29 февраля 2016 года № 370 "О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 11 сентября 2015 года № 161 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере медицинской и фармацевтической деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5457, опубликовано 30 апреля 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 25 мая 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
47. Постановление акимата Кызылординской области от 29 февраля 2016 года № 375 "О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 2 октября 2015 года № 180 "Об утверждении регламентов госдарственных услуг в сфере земельных отношений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5450, опубликовано 30 апреля 2016 года и 4 мая 2016 в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 25 мая 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
48. Постановление акимата Кызылординской области от 29 февраля 2016 года № 376 "О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 11 сентября 2015 года № 160 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере туризма" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5447, опубликовано 21 апреля 2016 года газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 25 мая 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
49. Постановление акимата Кызылординской области от 29 февраля 2016 года № 377 "О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 23 июня 2015 года № 55 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5458, опубликовано 4 мая 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 16 июня 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").

50. "Қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 қыркүйектегі № 159 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 379 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5451 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 4 мамырда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 16 маусымда жарияланған).
51. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 156 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 382 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5453 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 23 сәуірде және 2016 жылғы 26 сәуірде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 25 мамырда жарияланған).
52. "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 28 наурыздағы № 402 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5485 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 12 мамырда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 26 мамырда жарияланған).
53. "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 31 наурыздағы № 409 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5493 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 19 мамырда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 26 мамырда жарияланған).
54. "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қазандағы № 181 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 сәуірдегі № 426 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5474 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 23 сәуірде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 25 мамырда жарияланған).

50. Постановление акимата Кызылординской области от 29 февраля 2016 года № 379 "О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 11 сентября 2015 года № 159 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере охраны окружающей среды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5451, опубликовано 4 мая 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 16 июня 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
51. Постановление акимата Кызылординской области от 29 февраля 2016 года № 382 "О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 9 сентября 2015 года № 156 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5453, опубликовано 23 апреля 2016 года и 26 апреля 2016 в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 25 мая 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
52. Постановление акимата Кызылординской области от 28 марта 2016 года № 402 "Об утверждении регламента государственной услуги "Судсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5485, опубликовано 12 мая 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 26 мая 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
53. Постановление акимата Кызылординской области от 31 марта 2016 года № 409 "Об утверждении регламента государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5493, опубликовано 19 мая 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 26 мая 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
54. Постановление акимата Кызылординской области от 4 апреля 2016 года № 426 "О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 2 октября 2015 года № 181 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере ветеринарии" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5474, опубликовано 23 апреля 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 25 мая 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").

55. "Өсімдік шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қазандағы № 185 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 432 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5500 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 17 мамырда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 26 мамырда жарияланған).
56. "Ақталған адамға куәлік беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 435 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5504 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 19 мамырда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 26 мамырда жарияланған).
57. "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 3 маусымдағы № 473 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5553 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 15 шілдеде, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 16 шілдеде жарияланған).
58. "Елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 7 маусымдағы № 479 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5554 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 21 шілдеде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 21 шілдеде жарияланған).
59. "Қызылорда облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 28 маусымдағы № 506 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5573 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 16 тамызда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 22 тамызда жарияланған).
60. "Сауда-саттықты (конкурстарды, аукциондарды) өткізуді талап етпейтін мемлекет меншігіндегі жер учаскелеріне құқықтарды алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 7 қыркүйектегі № 572 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5611 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 11 қазанда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 12 қазанда жарияланған).

55. Постановление акимата Кызылординской области от 8 апреля 2016 года № 432 "О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 9 октября 2015 года № 185 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5500, опубликовано 17 мая 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 26 мая 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
56. Постановление акимата Кызылординской области от 15 апреля 2016 года № 435 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверения реабилитированному лицу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5504, опубликовано 19 мая 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 26 мая 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
57. Постановление акимата Кызылординской области от 3 июня 2016 года № 473 "Об утверждении регламента государственной услуги в сфере здравоохранения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5553, опубликовано 15 июля 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет", 16 июля 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести").
58. Постановление акимата Кызылординской области от 7 июня 2016 года № 479 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5554, опубликовано 21 июля 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 21 июля 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
59. Постановление акимата Кызылординской области от 28 июня 2016 года № 506 "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5573, опубликовано 16 августа 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 22 августа 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
60. Постановление акимата Кызылординской области от 7 сентября 2016 года № 572 Об утверждении регламента государственной услуги "Приобретение прав на земельные участки, которые находятся в государственной собственности, не требующее проведения торгов (конкурсов, аукционов)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5611, опубликовано 11 октября 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 12 октября 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").

61. "Өсімдік шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қазандағы № 185 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қыркүйектегі № 585 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5620 нөмірімен тіркелген, Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 25 қазанда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 25 қазанда жарияланған).
62. "Жер қойнауын пайдалану саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 166 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 664 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5690 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2017 жылғы 12 қантарда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 22 ақпанда жарияланған).
63. "Оралман мәртебесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 130 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 ақпандағы № 721 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5750 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2017 жылғы 16 наурызда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 24 наурызда жарияланған).
64. "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № 125 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 17 наурыздағы № 739 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5805 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2017 жылғы 29 сәуірде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 5 мамырда жарияланған).
65. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 маусымдағы № 52 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 18 сәуірдегі № 761 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5831 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2017 жылғы 18 мамырда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 23 мамырда жарияланған).

61. Постановление акимата Кызылординской области от 19 сентября 2016 года № 585 "О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 9 октября 2015 года № 185 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5620, опубликовано 25 октября 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести" 25 октября 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
62. Постановление акимата Кызылординской области от 20 декабря 2016 года № 664 "О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 18 сентября 2015 года №166 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере недропользования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5690, опубликовано 12 января 2017 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 22 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
63. Постановление акимата Кызылординской области от 24 февраля 2017 года № 721 "О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 24 августа 2015 года № 130 "Об утверждении регламента государственной услуги "Присвоение статуса оралмана" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5750, опубликовано 16 марта 2017 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 24 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
64. Постановление акимата Кызылординской области от 17 марта 2017 года № 739 "О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 20 августа 2015 года № 125 "Об утверждении регламента государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5805, опубликовано 29 апреля 2017 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 5 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
65. Постановление акимата Кызылординской области от 18 апреля 2017 года № 761 "О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 22 июня 2015 года № 52 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5831, опубликовано 18 мая 2017 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 23 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

66. "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 маусымдағы № 55 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 18 сәуірдегі № 763 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5833 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2017 жылғы 23 мамырда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 25 мамырда жарияланған).
67. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 174 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 26 мамырдағы № 795 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5861 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2017 жылғы 8 маусымда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 12 маусымда жарияланған).
68. "Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 12 шілдедегі № 832 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5905 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2017 жылғы 22 шілдеде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 25 шілдеде жарияланған).
69. "Өсімдік шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қазандағы № 185 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 21 шілдедегі № 845 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5924 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2017 жылғы 18 тамызда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 18 тамызда жарияланған).
70. "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 9 тамыздағы № 852 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5954 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 14 қыркүйекте жарияланған).

66. Постановление акимата Кызылординской области от 18 апреля 2017 года № 763 "О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 23 июня 2015 года № 55 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5833, опубликовано 23 мая 2017 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 25 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
67. Постановление акимата Кызылординской области от 26 мая 2017 года № 795 "О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 29 сентября 2015 года № 174 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5861, опубликовано 8 июня 2017 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 12 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
68. Постановление акимата Кызылординской области от 12 июля 2017 года № 832 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5905, опубликовано 22 июля 2017 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 25 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
69. Постановление акимата Кызылординской области от 21 июля 2017 года № 845 "О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 9 октября 2015 года № 185 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5924, опубликовано 18 августа 2017 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 18 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
70. Постановление акимата Кызылординской области от 9 августа 2017 года № 852 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5954, опубликовано 14 сентября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

71. "Кемтар балаларға арнаулы түзеу ұйымдары мен басқа да ұйымдарға медициналық, арнаулы білім және арнаулы әлеуметтік қызметтерді алуы үшін жолдама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 21 тамыздағы № 863 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5962 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2017 жылғы 19 қыркүйекте, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 25 қыркүйекте жарияланған).
72. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 156 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 23 тамыздағы № 864 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5967 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2017 жылғы 23 қыркүйекте, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 25 қыркүйекте жарияланған).
73. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 156 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 қарашадағы № 955 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6081 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2017 жылғы 26 желтоқсанда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 3 қантарда жарияланған).
74. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 985 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6100 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2018 жылғы 9 қантарда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 12 қантарда жарияланған).
75. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 шілдедегі № 99 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 990 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6114 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2018 жылғы 4 қантарда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 16 қантарда жарияланған).

71. Постановление акимата Кызылординской области от 21 августа 2017 года № 863 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача направления детям с ограниченными возможностями в специальные коррекционные и другие организации для получения медицинских, специальных образовательных и специальных социальных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5962, опубликовано 19 сентября 2017 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 25 сентября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
72. Постановление акимата Кызылординской области от 23 августа 2017 года № 864 "О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 9 сентября 2015 года № 156 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5967, опубликовано 23 сентября 2017 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 25 сентября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
73. Постановление акимата Кызылординской области от 28 ноября 2017 года № 955 "О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 9 сентября 2015 года № 156 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6081, опубликовано 26 декабря 2017 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 3 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
74. Постановление акимата Кызылординской области от 20 декабря 2017 года № 985 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6100, опубликовано 9 января 2018 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 12 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
75. Постановление акимата Кызылординской области от 22 декабря 2017 года № 990 "О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 30 июля 2015 года № 99 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6114, опубликовано 4 января 2018 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 16 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

76. "Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 991 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6146 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2018 жылғы 18 қантарда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 24 қантарда жарияланған).
77. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 12 қантардағы № 1017 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6155 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2018 жылғы 1 ақпанда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 2 ақпанда жарияланған).
78. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 22 ақпандағы № 1048 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6182 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 13 наурызда жарияланған).
79. "Оралман мәртебесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 130 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 23 ақпандағы № 1053 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6187 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 14 наурызда жарияланған).
80. "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № 125 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 23 ақпандағы № 1054 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6188 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 14 наурызда жарияланған).
81. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 маусымдағы № 33 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 27 ақпандағы № 1056 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6197 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2018 жылғы 17 наурызда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 20 наурызда жарияланған).

76. Постановление акимата Кызылординской области от 25 декабря 2017 года № 991 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере долевого участия в жилищном строительстве" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6146, опубликовано 18 января 2018 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 24 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
77. Постановление акимата Кызылординской области от 12 января 2018 года № 1017 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6155, опубликовано 1 февраля 2018 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 2 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
78. Постановление акимата Кызылординской области от 22 февраля 2018 года № 1048 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6182, опубликовано 13 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
79. Постановление акимата Кызылординской области от 23 февраля 2018 года № 1053 "О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 24 августа 2015 года № 130 "Об утверждении регламента государственной услуги "Присвоение статуса оралмана" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6187, опубликовано 14 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
80. Постановление акимата Кызылординской области от 23 февраля 2018 года № 1054 "О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 20 августа 2015 года № 125 "Об утверждении регламента государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6188, опубликовано 14 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
81. Постановление акимата Кызылординской области от 27 февраля 2018 года № 1056 "О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 9 июня 2015 года № 33 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6197, опубликовано 17 марта 2018 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 20 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

82. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 27 ақпандағы № 1057 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6196 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2018 жылғы 17 наурызда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 20 наурызда жарияланған).
83. "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 940 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 2 наурыздағы № 1063 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6200 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 26 наурызда жарияланған).
84. "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 11 сәуірдегі № 1091 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6279 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2018 жылғы 11 мамырда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 11 мамырда жарияланған).
85. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 156 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 11 сәуірдегі № 1092 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6268 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2018 жылғы 3 мамырда, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 10 мамырда жарияланған).
86. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 14 мамырдағы № 1114 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6299 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 8 маусымда жарияланған).
87. "Алдын ала міндетті медициналық қарап тексеруден өту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 1 маусымдағы № 1132 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6322 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 22 маусымда жарияланған).

82. Постановление акимата Кызылординской области от 27 февраля 2018 года № 1057 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6196, опубликовано 17 марта 2018 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 20 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
83. Постановление акимата Кызылординской области от 2 марта 2018 года № 1063 "О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 27 апреля 2015 года № 940 "Об утверждении регламента государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6200, опубликовано 26 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
84. Постановление акимата Кызылординской области от 11 апреля 2018 года № 1091 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6279, опубликовано 11 мая 2018 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 11 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
85. Постановление акимата Кызылординской области от 11 апреля 2018 года № 1092 "О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 9 сентября 2015 года № 156 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6268, опубликовано 3 мая 2018 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 10 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
86. Постановление акимата Кызылординской области от 14 мая 2018 года № 1114 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6299, опубликовано 8 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
87. Постановление акимата Кызылординской области от 1 июня 2018 года № 1132 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прохождение предварительных обязательных медицинских осмотров" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6322, опубликовано 22 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

88. "Азаматтық хал актілері жазбаларын жою" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 4 маусымдағы № 1134 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6338 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 22 маусымда жарияланған).
89. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 5 шілдедегі № 1160 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6388 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2018 жылғы 28 шілдеде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 30 шілдеде жарияланған).
90. "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 5 шілдедегі № 1164 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6387 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 26 шілдеде жарияланған).
91. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 23 шілдедегі № 1179 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6401 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 16 тамызда жарияланған).
92. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 985 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 10 қазандағы № 1238 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6474 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 2 қарашада жарияланған).
93. "Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 991 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 6 қарашадағы № 1254 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6515 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 30 қарашада жарияланған).
94. "Ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 28 наурыздағы № 402 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 1280 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6565 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда жарияланған).

88. Постановление акимата Кызылординской области от 4 июня 2018 года № 1134 "Об утверждении регламента государственной услуги "Аннулирование записей актов гражданского состояния" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6338, опубликовано 22 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
89. Постановление акимата Кызылординской области от 5 июля 2018 года № 1160 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6388, опубликовано 28 июля 2018 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 30 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
90. Постановление акимата Кызылординской области от 5 июля 2018 года № 1164 "Об утверждении регламента государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6387, опубликовано 26 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
91. Постановление акимата Кызылординской области от 23 июля 2018 года № 1179 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6401, опубликовано 16 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
92. Постановление акимата Кызылординской области от 10 октября 2018 года № 1238 "О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 20 декабря 2017 года № 985 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6474, опубликовано 2 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
93. Постановление акимата Кызылординской области от 6 ноября 2018 года № 1254 "О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 25 декабря 2017 года № 991 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере долевого участия в жилищном строительстве" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6515, опубликовано 30 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
94. Постановление акимата Кызылординской области от 12 декабря 2018 года № 1280 "О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 28 марта 2016 года № 402 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6565, опубликовано 28 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

95. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 1299 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6628 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 18 қантарда жарияланған).
96. "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 1305 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6642 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 18 қантарда жарияланған).
97. "Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 12 шілдедегі № 832 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 5 ақпандағы № 1317 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6673 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 16 ақпанда жарияланған).
98. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 23 шілдедегі № 1179 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 4 наурыздағы № 1345 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6725 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 13 наурызда жарияланған).
99. "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 18 наурыздағы № 1351 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6736 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 4 сәуірде жарияланған).
100. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 9 сәуірдегі № 1365 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6764 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 26 сәуірде жарияланған).

95. Постановление акимата Кызылординской области от 28 декабря 2018 года № 1299 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6628, опубликовано 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
96. Постановление акимата Кызылординской области от 29 декабря 2018 года № 1305 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6642, опубликовано 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
97. Постановление акимата Кызылординской области от 5 февраля 2019 года № 1317 "О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 12 июля 2017 года № 832 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6673, опубликовано 16 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
98. Постановление акимата Кызылординской области от 4 марта 2019 года № 1345 "О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 23 июля 2018 года № 1179 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6725, опубликовано 13 марта 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
99. Постановление акимата Кызылординской области от 18 марта 2019 года № 1351 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6736, опубликовано 4 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
100. Постановление акимата Кызылординской области от 9 апреля 2019 года № 1365 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6764, опубликовано 26 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

101. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 12 қаңтардағы № 1017 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 9 сәуірдегі № 1366 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6766 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 23 сәуірде жарияланған).
102. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 4 маусымдағы № 1393 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6808 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 17 маусымда жарияланған).
103. "Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 10 маусымдағы № 1401 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6814 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 19 маусымда жарияланған).
104. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 11 шілдедегі № 10 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6843 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 23 шілдеде жарияланған).
105. "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 18 шілдедегі № 14 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6850 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 31 шілдеде жарияланған).
106. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 12 қаңтардағы № 1017 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 19 шілдедегі № 16 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6855 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 31 шілдеде жарияланған).
107. "Архивтік анықтамалар, архивтік құжаттардың көшірмелерін немесе архивтік үзінділер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 19 шілдедегі № 17 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6854 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 30 шілдеде жарияланған).

101. Постановление акимата Кызылординской области от 9 апреля 2019 года № 1366 "О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 12 января 2018 года № 1017 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6766, опубликовано 23 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
102. Постановление акимата Кызылординской области от 4 июня 2019 года № 1393 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6808, опубликовано 17 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
103. Постановление акимата Кызылординской области от 10 июня 2019 года № 1401 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6814, опубликовано 19 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
104. Постановление акимата Кызылординской области от 11 июля 2019 года № 10 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6843, опубликовано 23 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
105. Постановление акимата Кызылординской области от 18 июля 2019 года № 14 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6850, опубликовано 31 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
106. Постановление акимата Кызылординской области от 19 июля 2019 года № 16 "О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 12 января 2018 года № 1017 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6855, опубликовано 31 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
107. Постановление акимата Кызылординской области от 19 июля 2019 года № 17 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок, копий архивных документов или архивных выписок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6854, опубликовано 30 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

108. "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 26 тамыздағы № 43 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6907 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 2 қыркүйекте жарияланған).
109. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 5 қыркүйектегі № 53 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6913 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 12 қыркүйекте жарияланған).
110. "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 15 қарашадағы № 98 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6972 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 25 қарашада жарияланған).

108. Постановление акимата Кызылординской области от 26 августа 2019 года № 43 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6907, опубликовано 2 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
109. Постановление акимата Кызылординской области от 5 сентября 2019 года № 53 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6913, опубликовано 12 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
110. Постановление акимата Кызылординской области 15 ноября 2019 года № 98 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6972, опубликовано 25 ноября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).