Мәслихаттың 2019 жылғы 9 сәуірдегі № 380 "Қостанай облысы Қостанай ауданы Айсары ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 ақпандағы № 487 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 наурызда № 9029 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2022 жылғы 24 наурыздағы № 145 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 24.03.2022 № 145 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-3-бабы 6-тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Қостанай ауданы Айсары ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2019 жылғы 9 сәуірдегі № 380 шешіміне (2019 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8340 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы, Қостанай аудандық мәслихатының хатшысы А. Аксаутова
Қостанай аудандық
мәслихатының

О внесении изменения в решение маслихата от 9 апреля 2019 года № 380 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Айсаринского сельского округа Костанайского района Костанайской области"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 25 февраля 2020 года № 487. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 марта 2020 года № 9029. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 24 марта 2022 года № 145
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 24.03.2022 № 145 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Айсаринского сельского округа Костанайского района Костанайской области" от 9 апреля 2019 года № 380 (опубликовано 16 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8340) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь Костанайского районного маслихата А. Аксаутова
Приложение
к решению Костанайского
районного маслихата

2020 жылғы 25 ақпандағы
№ 487 шешіміне
қосымша
Қостанай аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 9 сәуірдегі
№ 380 шешіміне
қосымша
Қостанай облысы Қостанай ауданы Айсары ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы
Елді мекеннің атауы
Қостанай облысы Қостанай ауданы Айсары ауылдық округінің ауылдар тұрғындары өкілдерінің саны (адам)
1
Қостанай облысы Қостанай ауданы Айсары ауылдық округінің Айсары ауылының тұрғындары үшін
60
2
Қостанай облысы Қостанай ауданы Айсары ауылдық округінің Қостомар ауылының тұрғындары үшін
39
3
Қостанай облысы Қостанай ауданы Айсары ауылдық округінің Степное ауылының тұрғындары үшін
3
4
Қостанай облысы Қостанай ауданы Айсары ауылдық округінің Половниковка ауылының тұрғындары үшін
10

от 25 февраля 2020 года
№ 487
Приложение
к решению Костанайского
районного маслихата
от 9 апреля 2019 года
№ 380
Количественный состав представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Айсаринского сельского округа Костанайского района Костанайской области
Наименование населенного пункта
Количество представителей жителей сел Айсаринского сельского округа Костанайского района Костанайской области (человек)
1
Для жителей села Айсары Айсаринского сельского округа Костанайского района Костанайской области
60
2
Для жителей села Қостомар Айсаринского сельского округа Костанайского района Костанайской области
39
3
Для жителей села Степное Айсаринского сельского округа Костанайского района Костанайской области
3
4
Для жителей села Половниковка Айсаринского сельского округа Костанайского района Костанайской области
10