Шарбақты аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 280/83 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 желтоқсанда № 7106 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Шарбақты аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының бюджет және ауданның әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шарбақты аудандық мәслихатының сессия төрағасы Л. Маринко
Шарбақты аудандық мәслихатының хатшысы С. Шпехт
Шарбақты аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 280/83 шешіміне
қосымша
Шарбақты аудандық мәслихатының күші жойылған
кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі "Атаулы күндер мен мереке күндеріне орай алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" 130/44 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3776 болып тіркелген, 2014 жылғы 1 мамырда аудандық "Трибуна", "Маралды" газеттерінде жарияланған).
2. Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 қарашадағы "Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі № 130/44 "Атаулы күндер мен мереке күндеріне орай алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 163/50 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4195 болып тіркелген, 2014 жылғы 4 желтоқсанда аудандық "Трибуна", "Маралды" газеттерінде жарияланған).
3. Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 ақпандағы "Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі № 130/44 "Атаулы күндер мен мереке күндеріне орай алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 195/55 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4382 болып тіркелген, 2015 жылғы 27 наурызда аудандық "Трибуна", "Маралды" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Щербактинского районного маслихата
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 11 декабря 2020 года № 280/83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 декабря 2020 года № 7106
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Щербактинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Щербактинского
районного маслихата Л. Маринко
Секретарь Щербактинского
районного маслихата С. Шпехт
Приложение
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 11 декабря 2020 года
№ 280/83
Перечень утративших силу некоторых решений Щербактинского районного маслихата
1. Решение Щербактинского районного маслихата от 28 апреля 2014 года № 130/44 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3776, опубликованное 1 мая 2014 года в районных газетах "Трибуна", "Маралды").
2. Решение Щербактинского районного маслихата от 4 ноября 2014 года № 163/50 "О внесении изменения в решение Щербактинского районного маслихата от 28 апреля 2014 года № 130/44 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4195, опубликованное 4 декабря 2014 года в районных газетах "Трибуна", "Маралды").
3. Решение Щербактинского районного маслихата от 24 февраля 2015 года № 195/55 "О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 28 апреля 2014 года № 130/44 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4382, опубликованное 27 марта 2015 года в районных газетах "Трибуна", "Маралды").

4. Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы "Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі № 130/44 "Атаулы күндер мен мереке күндеріне орай алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 39/14 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5347 болып тіркелген, 2017 жылғы 26 қаңтардағы аудандық "Трибуна", "Маралды" газеттерінде жарияланған).
5. Шарбақты аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 мамырдағы "Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі "Атаулы күндер мен мереке күндеріне орай алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 130/44 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 194/57 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6404 болып тіркелген, 2019 жылғы 18 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).

4. Решение Щербактинского районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 39/14 "О внесении изменения в решение Щербактинского районного маслихата от 28 апреля 2014 года № 130/44 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5347, опубликованное 26 января 2017 года в районных газетах "Трибуна", "Маралды").
5. Решение Щербактинского районного маслихата от 24 мая 2019 года № 194/57 "О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 28 апреля 2014 года № 130/44 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6404, опубликованное 18 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).