Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 392 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының мүгедектері үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 2 сәуірдегі № 80 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 сәуірде № 6143 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 4 қаңтардағы № 1 қаулысымен

О внесении изменения в постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 11 декабря 2017 года № 392 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 2 апреля 2020 года № 80. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 апреля 2020 года № 6143. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 04 января 2023 № 1

Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 04.01.2023 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 - бабының 7- тармағына, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 04.01.2023 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", пунктом 7 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 392 қаулысына (2017 жылғы 29 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4451 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

1. Внести в постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов Айыртауского района Северо-Казахстанской области" от 11 декабря 2017 года № 392 (опубликовано 29 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4451,) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Айыртау ауданының
әкімі
Д. Амрин
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 2 сәуірі № 80 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 392 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының мүгедектері үшін жұмыс орындарының квотасы
№ п/п
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері (қызметкерлердің тізімдік санының %)
Жұмыс орындарының нақты квотасы
Жұмыс істейтін мүгедектер саны
Жұмыс орындарына бекітілген квота
1
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Елецкий орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
2%
1
0
1
2
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Айыртау аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Айыртауского района
Д. Амрин
Приложение к постановлению акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 2 апреля 2020 года № 80
Приложение к постановлению акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 11 декабря 2017 года № 392
Квота рабочих мест для инвалидов Айыртауского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Фактическая квота рабочих мест
Количество работающих инвалидов
Устанавливаемая квота рабочих мест
1
Коммунальное государственное учреждение "Елецкая средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
50
2%
1
0
1
2
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Айыртауская районная больница коммунального государственного учреждения Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области"