Атырау қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 11 маусымдағы № 1119 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 маусымда № 4667 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабы 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 36-1 және 37-баптарына сәйкес, Атырау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Атырау қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, Атырау қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Атырау қалалық әкімдігінің:
1) 2015 жылғы 17 наурыздағы № 337 "Қазақстан Республикасы Президентіне, Парламент Сенаты мен Мәжілісі, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін Атырау қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3135 болып тіркелген, 2015 жылдың 21 наурызында облыстық "Атырау" газетінде жарияланған);
2) 2016 жылғы 18 мамырдағы № 636 "Атырау қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 337 "Қазақстан Республикасы Президентіне, Парламент Сенаты мен Мәжілісі, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін Атырау қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3541 болып тіркелген, 2016 жылдың 29 маусымдағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Атырау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы С. Нсанбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау қаласының әкімі К. Уразбаев

Об определении мест размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау
Постановление акимата города Атырау Атырауской области от 11 июня 2020 года № 1119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 июня 2020 года № 4667.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", со статьями 36-1 и 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Атырау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Атырауской городской территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места, для размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановления:
1) Атырауского городского акимата от 17 марта 2015 года № 337 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3135, опубликованное 21 марта 2015 года в областной газете "Прикаспийская коммуна");
2) Атырауского городского акимата от 18 мая 2016 года № 636 "О внесении дополнении в постановление акимата города Атырау от 17 марта 2015 года № 337 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3541, опубликованное 29 июня 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Атырау" Нсанбаева С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Атырау К. Уразбаев

Атырау қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 11 маусымы № 1119 қаулысына қосымша
Атырау қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 26.11.2020 № 2780 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Елді мекендер атауы
Орналастыру орындары
1
Атырау қаласы
"Алмагүл" шағын ауданындағы, №1 тұрғын үй маңындағы тұғырлық
2
Атырау қаласы
Махамбет Өтемісұлы көшесі №116 Д, "Насиха" пассажы маңындағы тұғырлық
3
Атырау қаласы
Сұлтан Бейбарыс даңғылы, №95 құрылыс, "Дина" базары маңындағы тұғырлық
4
Атырау қаласы
"Тұрғын үй қалашығы" шағын ауданындағы соңғы аялдама маңындағы тұғырлық
5
Атырау қаласы

Приложение к постановлению акимата города Атырау от 11 июня 2020 года № 1119
Места для размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата города Атырау Атырауской области от 26.11.2020 № 2780 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Название населенных пунктов
Места для размещения
1
город Атырау
Тумба около жилого дома №1, в микрорайоне "Алмагул"
2
город Атырау
Тумба около пассажа "Насиха", улица Махамбета Утемисулы №116 Д
3
город Атырау
Тумба около рынка "Дина", проспект Султана Бейбарыса №95 строение
4
город Атырау
Тумба около конечной остановки в микрорайоне "Жилгородок"
5
город Атырау

"Авангард-2" шағын ауданындағы, №15 тұрғын үй маңындағы тұғырлық
6
Атырау қаласы
Исатай даңғылы бойындағы №10 ғимарат маңында орналасқан тұғырлық
7
Атырау қаласы
Құрманғазы көшесі №25, "Мерей" базары маңындағы тұғырлық
8
Атырау қаласы
Қаныш Cәтпаев көшесі №14, "Анвар" супермаркеті ғимаратының маңындағы тұғырлық
9
Атырау қаласы
Қаныш Сәтпаев көшесі №40А, "Өнерпаз" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының маңындағы тұғырлық
10
Атырау қаласы
"Авангард-3" шағын ауданындағы, Демалыс саябағы маңындағы тұғырлық
11
Атырау қаласы
"Балықшы" тұрғын үй алабындағы, "Халықтар достығы" аллеясы маңындағы тұғырлық
12
Атырау қаласы
"Вокзал маңы -3А" шағын ауданы, Мұса Баймұханов көшесі, №61 құрылыс, "Мұрагер" сауда орталығы ғимаратының маңындағы тұғырлық
13
Атырау қаласы
"Алмагүл" шағын ауданындағы, Ғинаят Абдрахманов көшесі, №5А құрылыс, "Бақдаулет" сауда орталығы ғимаратының маңындағы тұғырлық
14
Атырау қаласы
Азаттық даңғылы, №66 құрылыс, "Рембыттехника" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының маңындағы тұғырлық
15
Атырау қаласы
Мұхтар Әуезов даңғылы, №53 құрылыс, "АБДИ компани" акционерлік қоғамы филиалы ғимаратының маңындағы тұғырлық
16
Атырау қаласы
"Жерұйық" шағын ауданындағы, Кенжебай Мәденов көшесі, №1А құрылыс, "Сарайшық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (коммуналдық базар) ғимаратының маңындағы тұғырлық
17
Атырау қаласы
Мұса Баймұханов көшесі, №16а құрылыс, "Азаматтарға арналған үкімет мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы Атырау облысы бойынша филиалы №2 ХҚКО ғимаратының маңындағы тұғырлық
18
Атырау қаласы, Атырау ауылдық округі
Құрманғазы ауылы, Боран Нысанбаев көшесі, №1Б үй маңындағы тұғырлық
19
Атырау қаласы, Дамбы ауылдық округі
Амангелді ауылы, Амангелді көшесі, №15 үй маңындағы тұғырлық
20
Атырау қаласы, Кеңөзек ауылдық округі
Тасқала ауылы, Орталық көшесі, №22 құрылыс, "Жалпы білім беретін Тауман Амандосов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңындағы тұғырлық
21
Атырау қаласы
"Ақжайық" шағын ауданындағы, Юсупжан Нұржанов көшесі, №8А құрылыс, "Лидер" супермаркеті ғимаратының маңындағы тұғырлық
22
Атырау қаласы
"Құрсай" шағын ауданындағы, №1 өткел, №8 құрылыс, "Манго" шағын маркеті ғимаратының маңындағы тұғырлық
23
Атырау қаласы
"Рембаза" шағын ауданындағы, Меңдекеш Сатыбалдиев көшесі, №7 құрылыс, "Лидер" супермаркеті ғимаратының маңындағы тұғырлық
24
Атырау қаласы
"Өркен" шағын ауданындағы, №43 көше, №73 құрылыс, "Сәуле" шағынмаркеті ғимаратының маңындағы тұғырлық
25
Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі
Томарлы ауылы, Колхоз көшесі, №2 құрылыс, "Әлішер" шаруа қожалығы ғимаратының маңындағы тұғырлық
26
Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі
Талғайран ауылы, Кенжеш Есмұханов көшесі, №40 құрылыс, "Талқайраң негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңындағы тұғырлық
27
Атырау қаласы, Ақсай ауылдық округі

Тумба около жилого дома №15, в микрорайоне "Авангард-2"
6
город Атырау
Тумба около здания, находящийся по проспекту Исатая №10
7
город Атырау
Тумба около рынка "Мерей", улица Курмангазы №25
8
город Атырау
Тумба около здания супермаркета "Анвар", улица Каныша Cатпаева №14
9
город Атырау
Тумба около здания товарищества с ограниченной ответственностью "Өнерпаз", улица Каныша Сатпаева, №40А
10
город Атырау
Тумба около Парка отдыха, в микрорайоне "Авангард-3"
11
город Атырау
Тумба около аллеи "Дружбы Народов", в жилом массиве "Балыкшы"
12
город Атырау
Тумба около здания торгового центра "Мұрагер", в микрорайоне "Привокзальный-3А" улица Муса Баймуханова, строение №61
13
город Атырау
Тумба около здания торгового центра "Бакдаулет" в микрорайоне "Алмагул", улица Гинаята Абдрахманова, строение №5А
14
город Атырау
Тумба около здания товарищества с ограниченной ответственностью "Рембыттехника", проспект Азаттык, строение №66
15
город Атырау
Тумба около здания филиала акционерного общества "АБДИ компани", проспект Мухтара Ауэзова, строение №53
16
город Атырау
Тумба около здания товарищества с ограниченной ответственностью "Сарайшық" (коммунальный рынок) в микрорайоне "Жеруйык", улица Кенжебая Маденова, строение №1А
17
город Атырау
Тумба около здания филиала некоммерческого акционернего общества "Государственная корпорация правительство для граждан" по Атырауской области №2 ЦОН, улица Мусы Баймуханова, строение №16а
18
город Атырау, Атырауский сельский округ
Тумба около дома№1Б, улица Борана Нысанбаева, село Курмангазы,
19
город Атырау, Дамбинский сельский округ
Тумба около дома №15, улица Амангелды, село Амангелды
20
город Атырау, Кенузекский сельский округ
Тумба около здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Таумана Амандосова" село Таскала, улица Орталык, строение №22
21
город Атырау
Тумба около здания супермаркета "Лидер", в микрорайоне "Акжайык", улица Юсупжана Нуржанова, строение №8А
22
город Атырау
Тумба около здания минимаркета "Манго", в микрорайоне "Курсай", №1 проезд, строение №8
23
город Атырау
Тумба около здания супермаркета "Лидер", в микрорайоне "Рембаза", улица Мендекеша Сатыбалдиева, строение №7
24
город Атырау
Тумба около здания минимаркета "Сауле", в микрорайоне "Өркен", улица №43, строение №73
25
город Атырау, Кайыршахтинский сельский округ
Тумба около здания крестьянского хозяйства "Алишер", село Томарлы, улица Колхозная, строение №2
26
город Атырау, Кайыршахтинский сельский округ
Тумба около здания коммунального государственного учреждения "Основная школа Талгайран", село Талгайран, улица Кенжеша Есмуханова, строение №40
27
город Атырау, Аксайский сельский округ

Ақсай ауылы, Атырау көшесі, №23 құрылыс, "Жалпы білім беретін №25 Б.Момышұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңындағы тұғырлық
28
Атырау қаласы, Ақсай ауылдық округі
Ақжар ауылы, Сырым Датұлы көшесі, №1Г құрылыс, "Жалпы білім беретін №26 С.Датов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңындағы тұғырлық
29
Атырау қаласы
"Геолог" шағын ауданындағы, №24 үй мен соңғы аялдама маңындағы тұғырлық
30
Атырау қаласы
"Бірлік" шағын ауданындағы, Береген Жоламанов көшесі, №10 құрылыс маңындағы тұғырлық
31
Атырау қаласы, Еркінқала ауылдық округі
Еркінқала ауылы, Қидас Көшербаев көшесі, №28 құрылыс, "Еркінқала дәрігерлік амбулаториясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының маңындағы тұғырлық
32
Атырау қаласы, Еркінқала ауылдық округі
Ракуша ауылы, Қазақстан көшесі, №16 құрылыс, "Жалпы білім беретін Махамбет Өтемісов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңындағы тұғырлық
33
Атырау қаласы
"Нұрсая" шағын ауданындағы, Модерн Сити-Лидер тұрғын-үй кешені №15А блок маңындағы тұғырлық
34
Атырау қаласы
"Лесхоз" шағын ауданындағы, №9 тұрғын үй маңындағы тұғырлық
35
Атырау қаласы
"Балықшы" тұрғын үй алабындағы, Абай Құнанбаев көшесі, №28А құрылыс, "Ландыш" дүкені маңындағы тұғырлық
36
Атырау қаласы
"Береке" шағын ауданындағы, №1Б құрылыс, "Лидер" супермаркеті маңындағы тұғырлық
37
Атырау қаласы
"Сарықамыс" шағын ауданындағы, Бөкен би көшесі, №6 үй, "Ясли сад №3 "Қарлығаш" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының маңындағы тұғырлық
38
Атырау қаласы
"Вокзал маңы-5" шағын ауданындағы, "Саламат Мұқашев" атындағы алаңның маңындағы тұғырлық
39
Атырау қаласы
Азаттық даңғылы, "Ағила" сауда үйі ғимаратының маңындағы тұғырлық
40
Атырау қаласы
"Самал" шағын ауданындағы, №12 көшесі, №1Б құрылыс, "Лайм" дүкені ғимаратының маңындағы тұғырлық
41
Атырау қаласы, Дамбы ауылдық округі
Дамбы ауылы, Көкарна көшесі, №60А үй, маңындағы тұғырлық
42
Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі
Томарлы ауылы, Жұлдыз тұрғын үй алабындағы, №6 көше бұрышы, №29 құрылыс, "Жалпы білім беретін №39 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңындағы тұғырлық
43
Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі
Бесікті ауылы, Қабдол Нұржанов көшесі, №100 құрылыс, "Жалпы білім беретін Бесікті орта мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңындағы тұғырлық
44
Атырау қаласы, Ақсай ауылдық округі
Ақсай-2 ауылы, №29 көше бойындағы тұғырлық
45
Атырау қаласы, Ақсай ауылдық округі

Тумба около здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №25 имени Б.Момышулы", село Аксай, улица Атырау, строение №23
28
город Атырау, Аксайский сельский округ
Тумба около здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №26 имени С.Датова", село Акжар, улица Сырым Датұлы, строение №1Г
29
город Атырау
Тумба около конечной остановки и дома №24, в микрорайоне "Геолог"
30
город Атырау
Тумба около строения №10, в микрорайоне "Бирлик", улица Берегена Жоламанова
31
город Атырау, Еркинкалинский сельский округ
Тумба около здания коммунального государственного предприятие на праве хозяйственного ведение "Еркинкалинская врачебная амбулатория", село Еркинкала, улица Кидаса Кушербаева, строение №28
32
город Атырау, Еркинкалинский сельский округ
Тумба около здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Махамбета Утемисова", село Ракуша, улица Казахстанская, строение №16
33
город Атырау
Тумба около жилого комплекса Модерн Сити-Лидер, №15А блок, в микрорайоне "Нұрсая"
34
город Атырау
Тумба около жилого дома №9, в микрорайоне "Лесхоз"
35
город Атырау
Тумба около магазина "Ландыш", в жилом массиве "Балықшы", улица Абая Кунанбаева, строение №28А
36
город Атырау
Тумба около здания супермаркета "Лидер", в микрорайоне "Береке", строение №1Б
37
город Атырау
Тумба около здания коммунального государственного казенного предприятия "Ясли сад №3 "Карлыгаш", в микрорайоне "Сарықамыс", улица Букен би, дом №6
38
город Атырау
Тумба около площади имени "Саламата Мукашева", в микрорайоне "Привокзальный-5"
39
город Атырау
Тумба около здания торгового дома "Агила", проспект Азаттык
40
город Атырау
Тумба около здания магазина "Лайм", в микрорайоне "Самал", улица №12, строение №1Б
41
Атырау қаласы, Дамбинский сельский округ
Тумба около дома №60А, улица Кокарна, село Дамбы
42
город Атырау, Кайыршахтинский сельский округ
Тумба около здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №39", село Томарлы, в жилом массиве Жұлдыз, угол улицы №6, строение №29
43
город Атырау, Кайыршахтинский сельский округ
Тумба около здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа-интернат Бесикти", село Бесікті, улица Кабдола Нуржанова, строение №100
44
город Атырау, Аксайский сельский округ
Тумба по улице №29, село Ақсай-2
45
город Атырау, Аксайский сельский округ