Түркістан қаласы әкімдігінің "Түркістан қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" 2017 жылғы 10 тамыздағы № 1328 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 3 қыркүйектегі № 1190 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 3 қыркүйекте № 5773 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына, бірлескен Түркістан облыстық әкімдігінің 2018 жылғы 27 шілдедегі № 221 қаулысы және Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 27 шілдедегі № 28/309-VI шешіміне сәйкес, Түркістан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан қаласы әкімдігінің "Түркістан қаласы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" 2017 жылғы 10 тамыздағы № 1328 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 31 тамызда № 4203 тіркелген, 2017 жылғы 13 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде және 2017 жылғы 15 қыркүйекте "Түркістан" газетінде № 37 (9377) жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Түркістан қаласы әкімдігінің "Бизнесті қолдау және туризм бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Түркістан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Түркістан қаласы әкімінің орынбасары Т.Мұсаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Р. Аюпов

О признании утратившим силу постановление акимата города Туркестан от 10 августа 2017 года № 1328 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории города Туркестан"
Постановление акимата города Туркестан Туркестанской области от 3 сентября 2020 года № 1190. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 3 сентября 2020 года № 5773
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", совместным постановлением Туркестанского областного акимата от 27 июля 2018 года № 221 и решением Туркестанского областного маслихата от 27 июля 2018 года № 28/309-VI, акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Туркестан от 10 августа 2017 года № 1328 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории города Туркестан" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4203 от 31 августа 2017 года, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 сентября 2017 года и в газете "Түркістан" от 15 сентября 2017 года № 37 (9377)).
2. Государственному учреждению "Отдел поддержки бизнеса и туризма города Туркестан" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Туркестан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Туркестан Мусаеву Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Р. Аюпов