Ордабасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 қарашадағы № 19/2 "Ордабасы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу мен жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 68/7 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 8 қазанда № 5830 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 ақпандағы № 12/1 шешiмiмен

О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 24 ноября 2017 года № 19/2 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Ордабасинскому району"
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 29 сентября 2020 года № 68/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 8 октября 2020 года № 5830. Утратило силу решением Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 19 февраля 2024 года № 12/1

Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 19.02.2024 № 12/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) және 2) тармақшаларына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10030 тіркелген) және "Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 1 қыркүйектегі № 404 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 14285 тіркелген) сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Сноска. Утратило силу решением Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 19.02.2024 № 12/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 1) и 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10030) и приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 1 сентября 2016 года № 404 "Об утверждении Методики расчета тарифа на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14285), маслихат Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 қарашадағы № 19/2 "Ордабасы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу мен жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4320 тіркелген, 2017 жылғы 29 желтоқсанда "Ордабасы оттары" газетінде және 2017 жылғы 28 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 қосымшада:
реттiк нөмiрi 6-жол мынадай редакцияда жазылсын, орыс тiлiндегi мәтiнi өзгермейдi:
6
Емханалар
1 келiп кету
0,02
"реттiк нөмiрi 7-жол мынадай редакцияда жазылсын:"
7
Ауруханалар, өзге де емдеу-сауықтыру мекемелерi
1 төсек-орын
1,0
"реттiк нөмiрi 9-жол мынадай редакцияда жазылсын, орыс тiлiндегi мәтiнi өзгермейдi:"
9
Мейрамханалар, дәмханалар, қоғамдық тамақтану мекемелерi
1 отыратын орын
1,5
"реттiк нөмiрi 10-жол мынадай редакцияда жазылсын:"
10
Театрлар, кинотеатрлар, концерт залдары, түнгi клубтар, ойынханалар, ойын автоматтарының залы
1 отыратын орын

1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 24 ноября 2017 года № 19/2 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Ордабасинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4320, опубликовано 29 декабря 2017 года в газете "Ордабасы оттары" и 28 декабря 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в приложении 1:
в строку, порядковый номер 6 внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется:
"строку, порядковый номер 7 изложить в следующей редакции":
7
Больницы, прочие лечебно-профилактические учреждения
1 койко-место
1,0
в строку, порядковый номер 9 внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется:
"строку, порядковый номер 10 изложить в следующей редакции":
10
Театры, кинотеатры, концертные залы, ночные клубы, казино, залы игровых автоматов
1 посадочное место

0,26
"реттiк нөмiрi 14 және 15-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:"
14
Азық-түлiк, өнеркәсiптiк тауар дүкендерi, супермаркеттер
сауда алаңы 1 м2
1,2
15
Машиналардан сату
сауда орнының 1 м2
1,4
"реттiк нөмiрi 16-жол алынып тасталсын.".
2. "Ордабасы ауданының маслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Түркістан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;

0,26
"строки, порядковые номера 14 и 15 изложить в следующей редакции":
14
Продовольственные, промтоварные магазины, супермаркеты
1 м2 торговой площади
1,2
15
Торговля с машин
1 м2 торгового места
1,4
"строку, порядковый номер 16 исключить.".
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Ордабасинского района" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Туркестанской области;

2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Ордабасы ауданының мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Қ. Досым
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Садвахасов

2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Ордабасинского района после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Қ. Досым
Секретарь районного маслихата Б. Садвахасов