Қаратөбе ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 қыркүйектегі № 46-7 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 қыркүйекте № 6371 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 8-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 10.09.2021 № 8-10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына, Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 98 "Батыс Қазақстан облысында коммуналдық қалдықтардың түзілуі мен жинақталу нормаларын есептеу қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3914 тіркелген) қаулысына сәйкес, Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімінің қосымшасына сәйкес Қаратөбе ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Каратобинскому району
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 сентября 2020 года № 46-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 сентября 2020 года № 6371. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 сентября 2021 года № 8-10
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10.09.2021 № 8-10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии Экологическим кодексом Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 13 апреля 2015 года № 98 "Об утверждении Правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов в Западно-Казахстанской области (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3914) Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Каратобинскому району согласно приложению к настоящему решению.

2. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 25-2 "Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданының Қаратөбе және Шөптікөл ауылдары бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5516 тіркелген, 2019 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившим силу решение Каратобинского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 25-2 "Об утверждении норм образование и накопления коммунальных отходов по поселкам Каратобе и Шоптыколь Каратобинского района Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5516 опубликованное 22 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. Қаратөбе аудандық мәслихатының аппарат басшысы (Ж.Жангазиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы И. Классен
Мәслихат хатшысы К. Суйеугалиев
Қаратөбе аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 18 қыркүйектегі
№ 46-7 шешіміне қосымша
Қаратөбе ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жылдық норма, 1 есептік бірлікке куб метр
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын
1,1
2
Жатақханалар, интернаттар, балалар үйлері, қарттар үйлері және тағы сол сияқтылар
1 орын

3. Руководителю аппарата Каратобинского районного маслихата (Ж.Жангазиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии И. Классен
Секретарь маслихата К. Суйеугалиев
Приложение
к решению Каратобинского
районного маслихата
от 18 сентября 2020 года № 46-7
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Каратобинскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма кубический метр на 1 расчетную единицу
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель
1,1
2
Общежития, интернаты, детские дома, дома престарелых и тому подобное
1 место