1. "Есіл ауданы ауылдық елді мекендерінің, Есіл қаласының жер учаскелеріне жер салығының мөлшерлемелерін арттыру (азайту) туралы" 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 42/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4816 болып тіркелген);
2. "Есіл ауданы ауылдық мәслихатының 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 42/6 "Есіл ауданы ауылдық елді мекендерінің, Есіл қаласының жер учаскелеріне жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату (төмендету) туралы" 2016 жылғы 14 сәуірдегі № 2/4 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5300 болып тіркелген);
3. "Есіл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 42/6 "Есіл ауданы ауылдық елді мекендерінің, Есіл қаласының жер учаскелеріне жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату (төмендету) туралы" 2018 жылғы 2 ақпандағы № 24/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6391 болып тіркелген).

1. "О повышении (понижении) базовых ставок земельного налога на земельные участки города Есиль, сельских населенных пунктов Есильского района" от 28 апреля 2015 года № 42/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4816);
2. "О внесении изменения в решение Есильского районного маслихата от 28 апреля 2015 года № 42/6 "О повышении (понижении) базовых ставок земельного налога на земельные участки города Есиль, сельских населенных пунктов Есильского района" от 14 апреля 2016 года № 2/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5300);
3. "О внесении изменения в решение Есильского районного маслихата от 28 апреля 2015 года № 42/6 "О повышении (понижении) базовых ставок земельного налога на земельные участки города Есиль, сельских населенных пунктов Есильского района" от 2 февраля 2018 года № 24/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6391).