Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округі әкімінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 10 наурыздағы № 4 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 наурызда № 8104 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округі әкімінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізілсін.
2. "Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Байғанин аудандық әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сартоғай ауылдық округінің әкімі А. Махан
Сартоғай ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 10 наурыздағы № 4 шешіміне қосымша
Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округі әкімінің шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1) Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 30 қыркүйектегі № 3 "Сартоғай ауылдық округінің кейбір елді мекендерінің атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-4-120 болып тіркелген, 2011 жылғы 3 қарашада "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімінде:
орыс тіліндегі шешімнің деректемелерінде, тақырыбында және бүкіл мәтіні бойынша "Сартугайского" сөзі "Сартогайского" сөзімен ауыстырылсын, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді;
кіріспесі келесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Сартоғай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
орыс тіліндегі шешімнің 2 және 3 тармақтарында "Шұкырши", "Баршакұм" сөздері "Шұқырши", "Баршақұм" сөздерімен ауыстырылсын, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді;
4 тармақтағы "өз міндетіме аламын" сөздері "өзіме қалдырамын" сөздерімен ауыстырылсын.

О внесении изменений в некоторые решения акима Сартогайского сельского округа Байганинского района
Решение акима Сартогайского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 10 марта 2021 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 марта 2021 года № 8104
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Сартогайского сельского округа Байганинского района РЕШИЛ:
1. Внести изменения в некоторые решения акима Сартогайского сельского округа Байганинского района, согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Сартогайского сельского округа Байганинского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Байганинского района после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Сартогайского сельского округа А. Махан
Приложение к решению акима Сартогайского сельского округа от 10 марта 2021 года № 4
Изменения, вносимые в некоторые решения акима Сартогайского сельского округа Байганинского района
1) в решении акима Сартугайского сельского округа Байганинского района от 30 сентября 2011 года № 3 "О присвоении наименований безымянным улицам некоторых населенных пунктов Сартугайского сельского округа" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-4-120, опубликованное 3 ноября 2011 года в газете "Жем-Сағыз"):
в реквизитах, заголовке и по всему тексту решения на русском языке слово "Сартугайского" заменить словом "Сартогайского", текст на казахском языке не изменяется;
преамбулу изложить в следующей новой редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Сартогайского сельского округа РЕШИЛ:";
в пунктах 2 и 3 решения на русском языке слова "Шұкырши", "Баршакұм" заменить словами "Шұқырши", "Баршақұм", текст на казахском языке не изменяется;
в пункте 4 слова "беру на свою ответственность" заменить словами "оставляю за собой";

2) Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округінің әкімінің 2014 жылғы 03 қарашадағы № 14 "Сартоғай селолық округі әкімінің 2011 жылғы 30 қыркүйектегі № 3 "Сартоғай селолық округінің көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4068 болып тіркелген, 2014 жылғы 19 қарашада "Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінде:
орыс тіліндегі шешімнің деректемелерінде, тақырыбында және бүкіл мәтіні бойынша "Сартугайского" сөзі "Сартогайского" сөзімен ауыстырылсын, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді;
шешімнің кіріспесі келесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына және Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Сартоғай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
3) Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 13 сәуірдегі № 7 "Байғанин ауданы Сартоғай селолық округі әкімінің 2011 жылғы 30 қыркүйектегі № 3 "Сартоғай ауылдық округінің көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5476 болып тіркелген, 2017 жылғы 12 мамырда "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімінде:
орыс тіліндегі шешімнің деректемелерінде, тақырыбында және бүкіл мәтіні бойынша "Сартугайского" сөзі "Сартогайского" сөзімен ауыстырылсын, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді.

2) в решении акима Сартугайского сельского округа Байганинского района от 03 ноября 2014 года № 14 "О внесении изменений в решение акима Сартугайского сельского округа от 30 сентября 2011 года № 3 "О наименовании улиц Сартугайского сельского округа" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4068, опубликованное 19 ноября 2014 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет"):
в реквизитах, заголовке и по всему тексту решения на русском языке слово "Сартугайского" заменить словом "Сартогайского", текст на казахском языке не изменяется;
преамбулу решения изложить в следующей новой редакции:
"В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений, аким Сартогайского сельского округа РЕШИЛ:";
3) в решении акима Сартугайского сельского округа Байганинского района от 13 апреля 2017 года № 7 "О внесении изменений и дополнения в решение акима Сартугайского сельского округа Байганинского района от 30 сентября 2011 года № 3 "О наименовании улиц Сартугайского сельского округа" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5476, опубликованное 12 мая 2017 года в газете "Жем-Сағыз"):
в реквизитах, заголовке и по всему тексту решения на русском языке слово "Сартугайского" заменить словом "Сартогайского", текст на казахском языке не изменяется.