Хромтау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 қарашадағы № 120 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 қарашада № 25171 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаттың келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының хатшысы
Д. Мулдашев
Хромтау аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 5 қарашадағы
№ 120 шешіміне қосымша
Хромтау аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. Хромтау аудандық мәслихаттың "Хромтау ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 17 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4925 болып тіркелген) шешімі;
2. Хромтау аудандық мәслихаттың "Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 17 "Хромтау ауданы боынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірынғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 2 наурыздағы № 188 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-12-160 болып тіркелген) шешімі;
3. Хромтау аудандық мәслихаттың "Хромтау аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 17 "Хромтау ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірынғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 26 қарашадағы № 382 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6512 болып тіркелген) шешімі.

О признании утратившим силу некоторых решений Хромтауского районного маслихата
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 5 ноября 2021 года № 120. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 ноября 2021 года № 25171
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу следующие решения Хромтауского районного маслихата, согласно приложению к настоящему решению
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Хромтауского
районного маслихата
Д. Мулдашев
Приложение к решению Хромтауского районного маслихата от 5 ноября 2021 года № 120
Перечень признаваемых утратившим силу решений Хромтауского районного маслихата
1. Решение Хромтауского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли селькохозяйственного назначения в Хромтауском районе" от 25 апреля 2016 года № 17 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4925);
2. Решение Хромтауского районного маслихата "О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 апреля 2016 года № 17 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли селькохозяйственного назначения по Хромтаускому району" от 2 марта 2018 года № 188 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-12-160);
3. Решение Хромтауского районного маслихата "О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 25 апреля 2016 года № 17 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли селькохозяйственного назначения по Хромтаускому району" от 26 ноября 2019 года № 382 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6512).