Науырзым ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 30 наурыздағы № 64 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 31 наурызда № 9843 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 28-бабы 6-тармағына сәйкес Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Науырзым аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) барлық кандидаттар үшін үгіттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгiленсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. "Науырзым ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Науырзым ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Науырзым ауданының әкімі Т. Карбозов
Әкімдіктің
2021 жылғы 30 наурыздағы
№ 64 қаулысына
1-қосымша
Науырзым ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 24.01.2023 № 1 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Қарамеңді ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Науырзым ауданы білім бөлімінің Докучаев жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
"Арман" мәдени-демалыс орталығы ғимаратының жанындағы тақта;
"Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
Қостанай облысы әкімдігі басқармасының "Науырзым ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Науырзым ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
2
Шолақсай ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Науырзым ауданы білім бөлімінің Шолақсай жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
"Науырзым ауданы Шолақсай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта
3
Қожа ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Науырзым ауданы білім бөлімінің Науырзым жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
ауыл клубы ғимаратының жанындағы тақта
4
Шилі ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Науырзым ауданы білім бөлімінің Шилі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта
5
Дәмді ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Науырзым ауданы білім бөлімінің Дәмді жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта
6
Мереке ауылы
Ауыл клубы ғимаратының жанындағы тақта
7
Өлеңді ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Науырзым ауданы білім бөлімінің Өлеңді негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта
8
Раздольное ауылы
"Науырзым ауданы Раздольное ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта
9
Буревестник ауылы
"Науырзым ауданы Буревестник ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Науырзым ауданы білім бөлімінің Буревестник жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта
Әкімдіктің

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Наурзумского района
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 30 марта 2021 года № 64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 марта 2021 года № 9843.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Наурзумской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Наурзумского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Наурзумского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Наурзумского района Т. Карбозов
Приложение 1
к постановлению акимата
от 30 марта 2021 года
№ 64
Места для размещения агитационных печатных материалов на территории Наурзумского района
Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления акимата Наурзумского района Костанайской области от 24.01.2023 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Караменды
щит у здания коммунального государственного учреждения "Докучаевская общеобразовательная школа отдела образования Наурзумского района" Управления образования акимата Костанайской области;
щит у здания культурно-досугового центра "Арман";
щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима Карамендинского сельского округа Наурзумского района";
щит у здания государственного учреждения "Отдел образования Наурзумского района" Управления образования акимата Костанайской области;
щит у здания республиканского государственного учреждения "Управление государственных доходов по Наурзумскому району Департамента государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
2
село Шолаксай
щит у здания коммунального государственного учреждения "Шолаксайская общеобразовательная школа отдела образования Наурзумского района" Управления образования акимата Костанайской области;
щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Шолаксай Наурзумского района"
3
село Кожа
щит у здания коммунального государственного учреждения "Наурзумская общеобразовательная школа отдела образования Наурзумского района" Управления образования акимата Костанайской области;
щит у здания сельского клуба
4
село Шили
щит у здания коммунального государственного учреждения "Шилинская общеобразовательная школа отдела образования Наурзумского района" Управления образования акимата Костанайской области
5
село Дамды
щит у здания коммунального государственного учреждения "Дамдинская общеобразовательная школа отдела образования Наурзумского района" Управления образования акимата Костанайской области
6
село Мереке
щит у здания сельского клуба
7
село Уленды
щит у здания коммунального государственного учреждения "Улендинская основная средняя школа отдела образования Наурзумского района" Управления образования акимата Костанайской области
8
село Раздольное
щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Раздольное Наурзумского района"
9
село Буревестник
щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Буревестник Наурзумского района";
щит у здания коммунального государственного учреждения "Буревестненская общеобразовательная школа отдела образования Наурзумского района" Управления образования акимата Костанайской области
Приложение 2
к постановлению акимата

2021 жылғы 30 наурыздағы
№ 64 қаулысына
2-қосымша
Әкімдіктің күшi жойылған кейбiр қаулыларының тiзбесi
1. Әкімдіктің "Науырзым ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" 2011 жылғы 18 ақпандағы № 53 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-16-115 болып тіркелген).
2. Әкімдіктің "Әкімдіктің 2011 жылғы 18 ақпандағы № 53 "Науырзым ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2014 жылғы 1 сәуірдегі № 79 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4669 болып тіркелген).
3. Әкімдіктің "Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 18 ақпандағы № 53 "Науырзым ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2017 жылғы 6 қазандағы № 169 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7277 болып тіркелген).
4. Әкімдіктің "Әкімдіктің 2011 жылғы 18 ақпандағы № 53 "Науырзым ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 6 ақпандағы № 29 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8967 болып тіркелген).

от 30 марта 2021 года
№ 64
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата
1. Постановление акимата "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Наурзумского района" от 18 февраля 2011 года № 53 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-16-115).
2. Постановление акимата "О внесении изменения в постановление акимата от 18 февраля 2011 года № 53 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Наурзумского района" от 1 апреля 2014 года № 79 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4669).
3. Постановление акимата "О внесении изменения в постановление акимата района от 18 февраля 2011 года № 53 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Наурзумского района" от 6 октября 2017 года № 169 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7277).
4. Постановление акимата "О внесении изменения в постановление акимата от 18 февраля 2011 года № 53 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Наурзумского района" от 6 февраля 2020 года № 29 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8967).