Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді және медициналық бұйымдарды қосымша беру туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 5/48-VIІ шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 22 сәуірде № 6176 болып тіркелді
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 7 шілдедегі кодексінің 12-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес облыстық бюджет қаражаты есебінен Түркістан облысында тұратын азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде рецепт бойынша тегін дәрілік заттары, арнайы емдік өнімдері және медициналық бұйымдары қосымша берілсін.
2. Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 49/516-VI "Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін дәрілік заттарды қосымша беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5639 болып тіркелген, 2020 жылғы 4 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Түркістан облыстық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Түркістан облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы А. Орман
Түркістан облыстық
мәслихатының хатшысы К. Балабиев
Түркістан облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
21 сәуірдегі № 5/48-VII
шешіміне қосымша
Түркістан облысында тұратын азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде рецепт бойынша облыстық бюджет қаражаты есебінен тегін қосымша берілетін дәрілік заттар, арнайы емдік өнімдер және медициналық бұйымдардың тізілімі
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді Түркістан облыстық мәслихатының 12.10.2021 № 11/107-VIІ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 06.05.2022 № 15/181-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 14.09.2022 № 17/216-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 28.04.2023 № 2/28-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 13.12.2023 № 7/96-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 11.04.2024 № 9/131-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 30.09.2024 № 12/170-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) 13.12.2024 № 14/195-VIIІ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Қосымша дәрі-дәрмектердің, арнайы емдік өнімдердің және медициналық бұйымдардың аталуы
Азаматтар санаты
Гемагглютинин –"А"типті ботулиниялық токсин кешені 500 ЕД (Диспорт)
Барлық санаттар
Бозентан (Траклир) 125 мг
Пульмикорт 500 мкг
Селлсепт (микофенолатамофетил) 150 мг
Силденафил 50 мг
Трентал 400 мг
Урсофальк 250 мл
Флуимуцил 600 мг
Циклоспорин А 35 мг

О дополнительном предоставлении лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов и медицинских изделий отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно
Решение Туркестанского областного маслихата от 21 апреля 2021 года № 5/48-VIІ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 22 апреля 2021 года № 6176
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 12 Кодекса Республики Казахстан от 7 июля 2020 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить дополнительно лекарственные средства, специализированные лечебные продукты и медицинские изделия отдельным категориям граждан, проживающим в Туркестанской области, при амбулаторном лечении по рецептам бесплатно за счет средств областного бюджета согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Туркестанского областного маслихата от 29 мая 2020 года № 49/516-VI "О дополнительном предоставлении лекарственных средств отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5639, опубликован в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 июня 2020 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат Туркестанского областного маслихата" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Туркестанского областного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Туркестанского
областного маслихата А. Орман
Секретарь Туркестанского
областного маслихата К. Балабиев
Приложение к решению
Туркестанского областного
маслихата от 21 апреля 2021 года № 5/48-VII
Перечень дополнительных лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов и медицинских изделий предоставляемых отдельным категориям граждан, проживающим в Туркестанской области, при амбулаторном лечении по рецептам бесплатно за счет средств областного бюджета
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решениями Туркестанского областного маслихата от 12.10.2021 № 11/107-VIІ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 06.05.2022 № 15/181-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 14.09.2022 № 17/216-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 28.04.2023 № 2/28-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 13.12.2023 № 7/96-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 11.04.2024 № 9/131-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 30.09.2024 № 12/170-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования ; от 13.12.2024 № 14/195-VIIІ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование дополнительных лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов и медицинских изделий
Категория граждан
Комплекс ботулинический токсин типа "А" - гемагглютинин 500 ЕД (Диспорт)
Все категории
Бозентан (Траклир) 125 мг
Пульмикорт 500 мкг
Селлсепт (микофенолата мофетил) 150 мг
Силденафил 50 мг
Трентал 400 мг
Урсофальк 250 мл
Флуимуцил 600 мг
Циклоспорин А 35 мг

Сандостатин 0,1мг/мл
Руксолитиниб 15 мг, 5 мг
Алглюкозидаза альфа 50 мг
Экулизумаб 300 мг
Тобрамицин 300 мг
Адалимумаб
Адамның қалыпты иммуноглобулині
Долутегравир
Инфликсимаб
Нутриен стандарт
Тоцилизумаб
Урсодезоксихол қышқылы
Этанерцепт
Ацетилцистеин
Колистиметат
Комплекс аминокислот
Антиингибиторный коагулянтный комплекс
Третиноин
Агалзидаза бета 35 мг (Фабразим)
Лозап 50 мг
Адемпас 2,5 мг (Риоцигуат)
Вентавис 2 мл (Илопрост)
Купренил
Вазапрастан
Руксолитиниб
Фозиноприл
Спиронолоктон
Магний лактатдигидрат
Валериан сығындысы
Левокарнитин
Карведилол
Бисапролол
Лизиноприл
Убидекаренон
Напроксен
Аскорбин қышқылы (С дәрумені)+ рутин (Р дәрумені) кешенді дәрілік заты
Балық майы
Кальций карбонаты
Өсімдік тектес диуретикалық әсері бар дәрілік зат
Кешенді полидәруменді дәрілік зат
Цетиризин
Левоцетиризин
Ксилометазолин
Мометазонфуроат
Стерильді теңіз суы мұрын спрейі
Флутиказонфуроат
Ацетилцистеин+ туаминогептан сульфат
Ципрофлоксацин
Феназон
Неомицин сульфаты +полимиксин B сульфат + дексаметазон
Бетаметазондипропионаты + клотримазол+ гентамицин кешенді дәрілік заты
Бетаметазон
Метилпреднизолонацепонаты
Кетоконазол
Урьяж Ксемоз
Құрамындацинкі бар полидәруменді кешен
Амоксициллин+клавулан қышқылы
Домперидон
Алгелдрат+ магний гидроксиды
Фамотидин
Мебеверин
Висмут трикалиядицитраты
Магний гидроксиды + алюминий гидроксиды
Оксолин жақпа майы
Құрамында бірнеше тірі симбиотикалық бактериалары бар кешенді дәрілік заттар
Бұзау қанының депротеинделгенгемодериваты
Магний аспарагинаты + калий аспарагинаты
Атропин сульфаты
Бета аминомай қышқылы
Винпоцетин
Магний глутаматгидробромиды+гамма –аминомай қышқылы+пиридоксин+гаммаамино-бета-оксимай қышқылы
Құрамында карнитин+аденозин+ пиридоксин +рибофлавин+ цианокобаламин бар кешенді дәрілік заты
Адеметионин
Гингкобилоба
Гопантен қышқылы
Тербинафин
Мельдоний
Мексидол
Бетагистин
Баклофен
Толперазон
Тригексофенидил
Оксибутинин
Кортексин
Инозин
Ацикловир
Хлоргексидин
Полифитті май
Токоферол
Артикаин гидрохлориды + эпинефрин гидрохлориды
Калий йодиды
Колекальциферол
Левотироксин натрий
Фенилэфрин
Тобрамицин
Дифенгидрамин + нафазолин
Интерферон альфа 2b + дифенгидрамин гидрохлориды
Гексамидиндиизетионаты + хлоргексидинбиглюконаты +хлоркрезол
Клотримазол+хлорамфеникол+ беклометазондипропионаты (сусыз)+ лидокаин гидрохлорид моногидраты
Ибупрофен
Клотримазол+ беклометазон
Азитромицин
Бенциклан
Фосфолипидтер
Темір сульфаты аскорбин қышқылымен
Декспантенол
Хлоргексидин
Ретинол ацетат
Күміссульфатиазолы
Адгезивті таңғыш
Венетоклакс 100мг
Нан пісіруге арналған глютенсіз арнайы ұн қоспасы
18 жасқа дейінгі балаларға
Пісіруге арналған глютенсіз әмбебап қоспа
Глютенсіз печенье
Глютенсіз печенье, тұзды, крекерлер
Глютенсіз какао кремі бар жаңғақты вафли
Глютенсіз макарон өнімдері, спагетти
Глютенсіз макарон өнімдері, спиральдар
Глютенсіз макарон өнімдері, вермишель

Сандостатин 0,1 мг/мл
Руксолитиниб 15 мг, 5 мг
Алглюкозидаза альфа 50 мг
Экулизумаб 300 мг
Тобрамицин 300 мг
Адалимумаб
Иммуноглобулин человека нормальный
Долутегравир
Инфликсимаб
Нутриен стандарт
Тоцилизумаб
Урсодезоксихолевая кислота
Этанерцепт
Ацетилцистеин
Колистиметат
Комплекс аминокислот
Антиингибиторный коагулянтный комплекс
Третиноин
Агалзидаза бета 35 мг (Фабразим)
Лозап 50 мг
Адемпас 2,5 мг (Риоцигуат)
Вентавис 2 мл (Илопрост)
Купренил
Вазапрастан
Руксолитиниб
Фозиноприл
Спиронолоктон
Магния лактата дигидрат
Экстракт валерианы
Левокарнитин
Карведилол
Бисапролол
Лизиноприл
Убидекаренон
Напроксен
Препарат комплексный кислота аскорбиновая (витамин С)+ рутин (витамин Р)
Рыбий жир
Кальция карбонат
Диуретическое средство растительного происхождения
Препарат комплексный поливитаминный
Цетиризин
Левоцетиризин
Ксилометазолин
Мометазон фуроат
Стерильная морская вода спрей назальный
Флутиказон фуроат
Ацетилцистеин + туаминогептан сульфат
Ципрофлоксацин
Феназон
Неомицин сульфат +полимиксин B сульфат + дексаметазон
Препарат комплексный бетаметазон дипропионат + клотримазол + гентамицин
Бетаметазон
Метилпреднизолон ацепонат
Кетоконазол
Урьяж Ксемоз
Комплекс поливитаминов содержащих цинк
Амоксициллин+клавулановая кислота
Домперидон
Алгелдрат+ магния гидроксид
Фамотидин
Мебеверин
Висмут трикалиядицитрат
Магния гидроксид + алюминия гидроксид
Оксалиновая мазь
Комплексные препараты, сочетающие в своем составе несколько симбиотических культур живых бактерий
Депротеинизированный гемодериват крови телят
Магния аспарагинат + калия аспарагинат
Атропин сульфат
Бета аминомасляная кислота
Винпоцетин
Магний глутамат гидробромид+ гамма-амино-масляная кислота+ пиридоксин+гамма –амино-бета-оксимасляная кислота
Препарат комплексный содержащий карнитин+аденозин+ пиридоксин +рибофлавин+ цианокобаламин
Адеметионин
Гингко билоба
Гопантеновая кислота
Тербинафин
Мельдоний
Мексидол
Бетагистин
Баклофен
Толперазон
Тригексофенидил
Оксибутинин
Кортексин
Инозин
Ацикловир
Хлоргексидин
Полифитовое масло
Токоферол
Артикаин гидрохлорид + эпинефрин гидрохлорид
Калия йодид
Колекальциферол
Левотироксин натрия
Фенилэфрин
Тобрамицин
Дифенгидрамин + нафазолин
Интерферон альфа-2b + дифенгидрамин гидрохлорид
Гексамидин диизетионат+ хлоргексидин биглюконат +хлоркрезол
Клотримазол+хлорамфеникол+ беклометазон дипропионат (безводный)+ лидокаин гидрохлорид моногидрат
Ибупрофен
Клотримазол + беклометазон
Азитромицин
Бенциклан
Фосфолипиды
Железа сульфат с аскорбиновой кислотой
Декспантенол
Хлоргексидин
Ретинол ацетат
Сульфатиазол серебра
Адгезивная повязка
Венетоклакс 100мг
Специальная мучная смесь безглютеновая для выпечки хлеба
Детям до 18 лет
Универсальная смесь для выпечки безглютеновая
Безглютеновое печенье
Безглютеновое печенье, соленые, крекеры
Безглютеновые вафли ореховые с кремом какао
Безглютеновые макаронные изделия, спагетти
Безглютеновые макаронные изделия, спирали
Безглютеновые макаронные изделия, вермишель

Этеплирсен 100мг/2мл
Дефлазакорт 6 мг
Этеплирсен 50мг/2мл
Нусинерсен 12мг/5мл
Канакинумаб 150мг(4 мг\кг)
Канакинумаб Инъекцияға арналған ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 150мг/мл №1
Канакинумаб Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 150мг/мл №1
Колхицин таблетка 0,5мг
Сультиам 200мг 50 таб
Вигобатрин 500 мг
Крем "Топи"
Транексам қышқылы таблетка 250мг
Мамандандырылған тағам "Педиашур – Малоешка" 200мг
Серпімді бекітетін бинт 4м х12см
Серпімді бекітетін бинт 8 см* 20м
Октенидол ауыз қуысына арналған шайғыш
Топиалис бальзам ,400 мл
Куриозин гель15.2 мг тюбик 15 гр
MoliCare Skin - шампунь 500 мл
Солкосерил мазь
Медициналық Вазелин 100гр
Мазь "Элаком" 15гр
Офломелит мазь
Судокрем 125 гр
Бранолинд Н таңғышы перуандық бальзаммен 10х20см
Stulpa –fix Gr.3/25m
Солкосерил гель
Бинт Тубифаст жасыл таңғышпен
Бинт Тубифаст сары таңғышпен
Бинт Тубифаст күлгін таңғышпен
Menalind – салфетки
Menalind- жуу лосьоны 500 мл
Menalind- тазарту пенасы 400 мл
Menalind-шампунь500мл
Стерильді инелер
Трахеостомиялық манжетсіз түтік 2,5, 3.0, 3.5, 4.0, 4.5, 5.0, 5.5, 6.0, 6.5, 7.0
Вакуумдық бақылаудағы аспирациялық катетер (қақырықты санациялау үшін) 6, 8, 10
Трахеостомиялықтүтікке арналған майлықтар7.5*7.5; 5 * 5
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд 8, 10, 12
Жылу ылғал алмастырғыш (жасанды мұрын) (бір рет қолданылатын)
Дауыс клапандары
Пульсоксиметр (тыныс алу функциясы үшін) саусақты
Маскасы бар Амбу өкпесін жасанды желдетуге арналған құрылғы
Трахеостомаға арналған бітеуіштер
Желіден портативті сорғыш (трахеостомиялық түтіктен қақырықты соруға арналған)
Аккумулятордағы қақырықты сорғыш
Хлоргексидин 0,05%
Шприцтер
Антибиотикпен ингаляцияға арналған Флуимуцил
Пульмикорт
Беродуал
Адреналин
Стерильді қолғаптар
Бекіткіш таспалар (трахеостома үшін) қайта пайдалануға болады
Трахеостоманың айналасындағы теріні емдеуге арналған дәке тампондары
Стерильді бинт
Стерильді емес бинт
Желіден портативті сорғыш (трахеостомиялық түтіктен қақырықты соруға арналған)
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд8, 10, 12
Мацитентан 10 мг
Барлық санаттар
Риоцигуат 0,5 мг
Барлық санаттар
Микофенолат мофетил 250 мг
Барлық санаттар
Метипред 4 мг
Барлық санаттар
Ритуксимаб 500 мг
Барлық санаттар
Олапариб (Линпарза) 150 мг
Барлық санаттар
Нусинерсен 12 мг (5 мл)
Барлық санаттар
Селексипаг 200 мкг
Барлық санаттар
Селексипаг 800 мкг
Барлық санаттар
Риоцигуат 2,5 мг
Барлық санаттар
Ритуксимаб 10 мг/мл 50мл
Барлық санаттар
С1-Ингибитора (эстераза) человеческий 500 МЕ
Барлық санаттар
Экулизумаб 300 мг
18 жасқа дейінгі балаларға
Нитизинон 10 мг
18 жасқа дейінгі балаларға
Касимерсен 500мг/100мг
18 жасқа дейінгі балаларға

Этеплирсен 100мг/2мл
Дефлазакорт 6 мг
Этеплирсен 50мг/2мл
Нусинерсен 12мг/5мл
Канакинумаб 150мг(4 мг\кг)
Канакинумаб Порошок для приготовления раствора для инъекций, 150мг/мл №1
Канакинумаб Раствор для подкожного введения, 150мг/мл №1
Колхицин таблетка 0,5мг 1таб*2рет
Сультиам 200мг 50 таб
Вигобатрин 500 мг
Крем "Топи"
Транексамовая кислота таблетка250мг
Специализированное питание "Педиашур – Малоешка" 200мг
Бинт фиксирующий эластичный 4м х12см
Бинт фиксирующий эластичный 8 см* 20м
Октенидол ополаскиватель для полости рта
Топиалис бальзам ,400 мл
Куриозин гель 15.2 мг тюбик 15 гр
MoliCare Skin - шампунь 500 мл
Солкосерил мазь
Вазелин медицинский 100гр
Мазь "Элаком" 15гр
Офломелит мазь
Судокрем 125 гр
Повязка Бранолинд Н с перуанским бальзамом 10х20см
Stulpa –fix Gr.3/25m
Солкосерил гель
БинтТубифаст с зеленой повязкой
Бинт Тубифаст с желтой повязкой
Бинт Тубифаст с фиолетовой
Menalind – салфетки
Menalind-моющий лосьон500 мл
Menalind- пена очищающая 400 мл
Menalind-шампунь500мл
Иглы стерильные
Трахеостомическая трубка безманжетная 2,5, 3.0, 3.5, 4.0, 4.5, 5.0, 5.5, 6.0, 6.5, 7.0
Аспирационный катетер с вакуумным контролем (для санации мокроты) 6, 8, 10
Салфетки для подкладывания под трахеостомическую трубку 7.5*7.5; 5 * 5
Зонд для энтерального питания 8, 10, 12
Тепловлагообменник (“искусственный нос”) (одноразовые)
Голосовые клапаны
Пульсоксиметр (для котроля функции дыхания) пальчиковый
Приспособление для искусственной вентиляции легких Амбу с маской
Заглушки на трахеостому
Отсасыватель портативный от сети (для отсасывания мокроты из трахеостомической трубки)
Отсасыватель мокроты на аккумуляторе
Хлоргексидин 0,05%
Шприцы
Флуимуцил для ингаляции с антибиотиком
Пульмикорт
Беродуал
Адреналин
Перчатки стерильные
Фиксирующие ленты (для трахеостомы) многоразовые
Марлевые тампоны для обработки кожи вокруг трахеостомы
Стерильный бинт
Нестерильный бинт
Отсасыватель портативный от сети (для отсасывания мокроты из трахеостомической трубки)
Зонд для энтерального питания 8, 10, 12
Мацитентан 10 мг
Все категории
Риоцигуат 0,5 мг
Все категории
Микофенолат мофетил 250 мг
Все категории
Метипред 4 мг
Все категории
Ритуксимаб 500 мг
Все категории
Олапариб (Линпарза) 150 мг
Все категории
Нусинерсен 12 мг (5 мл)
Все категории
Селексипаг 200мкг
Все категории
Селексипаг 800мкг
Все категории
Риоцигуат 2,5 мг
Все категории
Ритуксимаб 10мг/мл 50 мл
Все категории
С1-Ингибитора (эстераза) человеческий 500 МЕ
Все категории
Экулизумаб 300 мг
Детям до 18 лет
Нитизинон 10 мг
Детям до 18 лет
Касимерсен 500мг/100мг
Детям до 18 лет

Голодирсен 50мг/2мл
18 жасқа дейінгі балаларға
Синагис (паливизумаб) 50 мг/05 мл
18 жасқа дейінгі балаларға
Ганцикловир/Валганцикловир 450 мг
18 жасқа дейінгі балаларға
Тофацитиниб (ксельжанс) 1 мг/мл,240 мл
18 жасқа дейінгі балаларға
Флуимуцил ИТ
18 жасқа дейінгі балаларға
Натрия хлориды 3-5-7% дейін ингаляцияға арналған ерітінді
18 жасқа дейінгі балаларға
Атезолизумаб 1200 мг
Барлық санаттар
Пэгвисомант 10 мг
Барлық санаттар
Натрия хлориды 3-5-7% дейін + Гиалуронат натрия 0,1% ингаляцияға арналған ерітінді
18 жасқа дейінгі балаларға
Тофацитиниб 5мг
18 жасқа дейінгі балаларға
Триентин дигидрохлорид 250 мг
Барлық санаттар
Акалабрутиниб 100 мг
Барлық санаттар
Селуметиниб 10мг, 25мг
18 жасқа дейінгі балаларға
Иллопрост ингаляцияға арналған ерітінді, 10 мкг/мл, 20 мкг/мл
18 жасқа дейінгі балаларға
Қосымша дәрі-дәрмектердің, арнайы емдік өнімдердің және медициналық бұйымдардың аталуы
Азаматтар санаты
Секукинумаб (Козэнтикс) 150мг/мл, 1 мл
Барлық санаттар
Тезепелумаб 110мг/мл
Барлық санаттар

Голодирсен 50мг/2мл
Детям до 18 лет
Синагис (паливизумаб) 50 мг/05 мл
Детям до 18 лет
Ганцикловир/Валганцикловир 450 мг
Детям до 18 лет
Тофацитиниб (ксельжанс) 1 мг/мл,240 мл
Детям до 18 лет
Флуимуцил ИТ
Детям до 18 лет
Раствор Натрия хлорида до 3-5-7% для ингаляций
Детям до 18 лет
Атезолизумаб 1200 мг
Все категории
Пэгвисомант 10 мг
Все категории
Раствор Натрия хлорида до 3-5-7% + Гиалуронат натрия 0,1% для ингаляций
Детям до 18 лет
Тофацитиниб 5мг
Детям до 18 лет
Триентин дигидрохлорид 250 мг
Все категории
Акалабрутиниб 100 мг
Все категории
Селуметиниб 10мг, 25мг
Детям до 18 лет
Иллопрост раствор для ингаляции
10 мкг/мл, 20 мкг/мл
Детям до 18 лет
Наименование дополнительных лекарственных средств, специлизированных лечебных продуктов и медицинских изделий
Категория граждан
Секукинумаб (Козэнтикс) 150мг/мл, 1 мл
Все категории
Тезепелумаб 110мг/мл
Все категории