Қаратөбе аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 8-10 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 21 қыркүйекте № 24456 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
"1) "Қаратөбе ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2020 жылғы 18 қыркүйектегі № 46-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6371 болып тіркелген);
2) "Қаратөбе ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарын жинауға және әкетуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 2-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6811 болып тіркелген)".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысының міндетін атқарушы И. Классен

О признании утратившими силу некоторых решений Каратобинского районного маслихата
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 сентября 2021 года № 8-10. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 сентября 2021 года № 24456
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения маслихата:
"1) "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Каратобинскому району" от 18 сентября 2020 года № 46-7 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6371);
2) "Об утверждении тарифов на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по Каратобинскому району" от 22 января 2021 года № 2-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6811)".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности секретаря маслихата И. Классен