Қаржылық мониторинг органдарының жедел-тергеу бөлімшелеріне (экономикалық тергеу қызметі) қызметке қабылданумен және бос лауазымдарға орналасумен байланысты кейбір мәселелер туралы
Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі Төрағасының 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 7 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 қаңтарда № 26496 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі Төрағасының 2025 жылғы 2 сәуірдегі № 7 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 02.04.2025 № 7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының "Құқық қорғау қызметі туралы" Заңының 7-бабының 6-тармағына және 29-бабының 6-тармағына, сондай-ақ Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 8-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Бекітілсін:
1) осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес қаржылық мониторинг органдарының жедел-тергеу бөлімшелерінде (экономикалық тергеу қызметі) кандидаттардың ведомстволық деректер банкін қалыптастыру және онымен жұмыс істеу қағидалары;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігінің ақпараттық-анықтамалық жүйелерінде қаржылық мониторинг органдарының жедел-тергеу бөлімшелеріндегі (экономикалық тергеу қызметі) бос басшы лауазымдар туралы мәліметтерді және оларға орналасатын кандидаттарға қойылатын талаптарды орналастыру қағидалары.
2. Осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Кадр жұмысы департаменті заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуге алынуын;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтүзбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржылық мониторинг агенттігінің төрағасы
Ж. Элиманов
Қазақстан Республикасының
Қаржылық мониторинг
агенттігінің төрағасы
2022 жылғы 6 қаңтардағы
№ 7 Бұйрыққа
1 қосымша
Қаржылық мониторинг органдарының жедел-тергеу бөлімшелерінде (экономикалық тергеу қызметі) кандидаттардың ведомстволық деректер банкін қалыптастырудың және онымен жұмыс істеу қағидалары
1-бөлім. Жалпы ережелер

О некоторых вопросах, связанных с поступлением на службу и замещением вакантных должностей в оперативно-следственных подразделениях органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований)
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу от 6 января 2022 года № 7. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 января 2022 года № 26496. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по финансовому мониторингу от 02.04.2025 № 7.
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по финансовому мониторингу от 02.04.2025 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 7 и пунктом 6 статьи 29 Закона Республики Казахстан "О правоохранительной службе" и пунктом 8 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) Правила формирования и работы с ведомственным банком данных кандидатов в оперативно-следственные подразделения органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований) согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) Правила размещения в информационно-справочных системах Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу сведений о вакантных руководящих должностях в оперативно-следственных подразделениях органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований) и требований, предъявляемых к кандидатам на их замещение согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан согласно приложению 3 к настоящему приказу.
3. Департаменту кадровой работы Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу после его официального опубликования.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по финансовому мониторингу
Ж. Элиманов
Приложение 1 к приказу
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по финансовому мониторингу
от 6 января 2022 года № 7
Правила формирования и работы с ведомственным банком данных кандидатов
в оперативно-следственные подразделения органов по финансовому мониторингу
(служба экономических расследований)
Глава 1. Общие положения

1. Қаржылық мониторинг органдарының жедел-тергеу бөлімшелерінде (экономикалық тергеу қызметі) кандидаттардың ведомстволық деректер банкін қалыптастырудың және онымен жұмыс істеудің осы қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) Қазақстан Республикасының "Құқық қорғау қызметі туралы" Заңының 7-бабының 6-тармағына сәйкес әзірленді және қаржылық мониторинг органдарының жедел-тергеу бөлімшелерінде (экономикалық тергеу қызметі) кандидаттардың ведомстволық деректер банкін (бұдан әрі – Деректер банкі) қалыптастыруды және жұмыс тәртібін айқындайды.
2-бөлім. ЭТҚ-ға кандидаттардың ведомстволық деректер банкін қалыптастыру және онымен жұмыс істеу тәртібі
2. Деректер банкін Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігінде (бұдан әрі – Агенттік) және облыстар, республикалық маңызы бар қалалар мен астана бойынша Экономикалық тергеу департаменттерінде (бұдан әрі – аумақтық органдар) кадр қызметтері қалыптастырады, олар оның толықтығы мен дұрыстығын қамтамасыз етеді.
3. Деректер банкі қағаз және электрондық тасымалдағыштарда құжаттық материалдарды жинақтау жолымен жұмыс істейді және олардың бәсекеге қабілеттілігінің көрсеткіші көрсетілген ақпараттан тұрады.
4. Қағаз және электрондық тасымалдағыштардағы деректер банкі осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша олардың бәсекеге қабілеттілігінің көрсеткішін көрсете отырып, қаржылық мониторинг органдарының жедел-тергеу бөлімшелеріне (экономикалық тергеу қызметі) қызметке кандидаттар туралы мәліметтерді және осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша еңбек қызметі туралы мәліметтерді енгізу арқылы қалыптастырылады.
Қаржылық мониторинг
органдарының жедел-тергеу
бөлімшелерінде (экономикалық
тергеу қызметі) кандидаттардың
ведомстволық деректер банкін
қалыптастыру және онымен
жұмыс істеу қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Қаржылық мониторинг органдарының жедел-тергеу бөлімшелеріне (экономикалық тергеу қызметі) қызметке кандидаттар туралы бәсекеге қабілеттілік көрсеткіштері қоса көрсетілетін мәліметтері
1.Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болған жағдайда), туған күні, айы, жылы және жері
2. Жеке басын және азаматтығын куәландыратын құжаттың деректері
3. Тұрғылықты және тіркелген мекенжайы
4. Телефон (мобильді және үй) нөмірлері, соның ішінде оның атына тіркелмегендері
5. Әскери мiндеттiлер есебiне алынған және әскери қызметке шақырылуға жататын адамдар (сериясы, нөмірі, берілген күні, әскери билетті, тіркеу куәлігін берген органның атауы)
4. Отбасы құрамы туралы
7. Қызметке жарамдылығын айқындау үшін медициналық немесе психофизиологиялық куәландырудан, оның ішінде әскери-дәрігерлік комиссияларда, полиграфологиялық зерттеуден (оны өткен жағдайда) өткендігі туралы мәліметтер

1. Настоящие Правила формирования и работы с ведомственным банком данных кандидатов в оперативно-следственные подразделения органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований) (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 6 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О правоохранительной службе" и определяют порядок формирования и работы с ведомственным банком данных кандидатов в оперативно-следственные подразделения органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований) (далее – Банк данных).
Глава 2. Порядок формирования и работы с ведомственным банком данных кандидатов в СЭР
2. Банк данных формируется кадровыми службами в Агентстве Республики Казахстан по финансовому мониторингу (далее – Агентство) и Департаментах экономических расследований по областям, городам республиканского значения и столицы (далее – территориальные органы), которые обеспечивают его полноту и достоверность.
3. Банк данных функционирует путем накопления документальных материалов на бумажных и электронных носителях и содержит информацию с отражением их показателя конкурентоспособности.
4. Банк данных на бумажном и электронных носителях формируется путем внесения сведений о кандидатах на службу в оперативно-следственные подразделения органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований) с отражением их показателя конкурентоспособности по форме, согласно приложению 1 к настоящим Правилам и сведений о трудовой деятельности по форме, согласно приложению 2 к настоящим Правилами.
Приложение 1
к Правилам формирования и
работы с ведомственным банком
данных кандидатов
в оперативно-следственные
подразделения органов
по финансовому мониторингу
(служба экономических
расследований)
Форма
Сведения о кандидатах на службу в оперативно-следственные подразделения органов по финансовому мониторингу
(служба экономических расследований) с отражением их показателя конкурентоспособности
1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии), дата и место рождения
2. Данные документа, удостоверяющего личность и гражданство
3. Адрес по месту жительства и регистрации
4. Номера телефонов (мобильного и домашнего), в том числе и не зарегистрированные на его имя
5. Воинский учет военнообязанных лиц и лиц, подлежащих призыву на военную службу (серия, номер, дата выдачи, наименование органа, выдавшего военный билет или приписное удостоверение)
6. Сведения о составе семьи
7. Сведения о прохождении медицинского или психофизиологического свидетельствования, в том числе полиграфологического исследования, в военно-врачебных комиссиях для определения пригодности к службе (в случае ее прохождения)

8. Кандидаттардың және олардың жақын туыстарының соттылығы туралы мәлімет
9. Аттестаттау (одан өткен жағдайда) нәтижелері
10. Білімі, біліктілігі туралы және арнаулы білімдерінің және арнайы даярлығының бар болуы туралы мәлімет (сериясы, нөмірі, дипломның берілген күні, білім беру мекемесінің атауы мен орналасқан жері)
11. Біліктілікті арттыру және қайта даярлық (оны өткен жағдайда) туралы мәліметтер (сериясы, нөмірі, біліктілікті арттыруы және қайта даярлығы туралы құжатты немесе сертификат берілген күні, білім беру мекемесінің атауы мен орналасқан жері)
12. Қызметкерлердің мемлекеттік және ведомстволық наградалары, құрмет және арнаулы атақтары, көтермелеулері (оның ішінде награданың, атақтың немесе көтермелеудің атауы немесе аты, марапаттау туралы нормативтік актінің күні және түрі немесе көтермелеу күні), ғылыми дәрежесі немесе атағы туралы мәлімет
Қаржылық мониторинг
органдарының жедел-тергеу
бөлімшелерінде (экономикалық
тергеу қызметі) кандидаттардың
ведомстволық деректер банкін
қалыптастыру және онымен
жұмыс істеу қағидаларына
2-қосымша
Нысан
Еңбек қызметі туралы мәлімет
Күні
Лауазымы, жұмыс орны, ұйымның орналасқан жері
қабылдау
босату
Қазақстан Республикасының
Қаржылық мониторин
агенттігінің төрағасы
2022 жылғы 6 қаңтардағы
№ 7 Бұйрыққа
2 қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігінің ақпараттық-анықтамалық жүйелерінде қаржылық мониторинг органдарының жедел-тергеу бөлімшелеріндегі (экономикалық тергеу қызметі) бос басшы лауазымдар туралы мәліметтерді және оларға орналасатын кандидаттарға қойылатын талаптарды орналастыру қағидалары
1-бөлім. Жалпы ережелер
1. Осы Қаржылық мониторинг органдарының жедел-тергеу бөлімшелеріндегі (экономикалық тергеу қызметі) бос басшы лауазымдар туралы Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің ақпараттық- анықтамалық жүйелеріндегі мәліметтері (бұдан әрі – мәліметтер) және оларды алмастыратын кандидаттарға қойылатын талаптарды орналастыру қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) Қазақстан Республикасының "Құқық қорғау қызметі туралы" Заңының 29-бабының 6-тармағына сәйкес әзірленді және қаржылық мониторинг органдарының жедел-тергеу бөлімшелеріндегі (экономикалық тергеу қызметі) бос басшы лауазымдар туралы мәліметтерді және оларды алмастыратын кандидаттарға қойылатын талаптарды Қаржылық мониторинг агенттігінің интернет-порталында орналастыру тәртібін айқындайды.
2. Осы Қағидаларда мынадай негізгі терминдер қолданылады:
1) әкімші –интернет-ресурстың барлық элементтеріне қол жетімділікке ие Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік) қызметкері;

8. Сведения о судимости кандидатов и его близких родственников
9. Результаты аттестации (в случае ее прохождения)
10. Сведения об образовании, квалификации и о наличии специальных знаний или специальной подготовки (серия, номер, дата выдачи диплома, наименование и местоположение образовательного учреждения)
11. Сведения о повышении квалификации и переподготовке (серия, номер, дата выдачи документа или сертификата о повышении квалификации или о переподготовке, наименование и местоположение образовательного учреждения), в случае прохождения
12. Сведения о государственных и ведомственных наградах, почетных и специальных званиях, поощрениях (в том числе наименование или название награды, звания или поощрения, дата и вид нормативного акта о награждении или дата поощрения), ученой степени или звания сотрудников
Приложение 2
к Правилам формирования
и работы с ведомственным
банком данных кандидатов
в оперативно-следственные
подразделения органов
по финансовому мониторингу
(служба экономических
расследований)
Форма
Сведения о трудовой деятельности
Дата
Должность, место работы, местонахождение организации
приема
увольнения
Приложение 2 к приказу
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по финансовому мониторингу
от 6 января 2022 года № 7
Правила размещения в информационно-справочных системах Агентства Республики Казахстан
по финансовому мониторингу сведений о вакантных руководящих должностях
в оперативно-следственных подразделениях органов по финансовому мониторингу
(служба экономических расследований) и требований, предъявляемых к кандидатам на их замещение
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила размещения в информационно-справочных системах Агентства Республики сведений по финансовому мониторингу (далее – сведения) о вакантных руководящих должностях в оперативно-следственных подразделениях органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований) и требования, предъявляемые к кандидатам на их замещение (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 6 статьи 29 Закона Республики Казахстан "О правоохранительной службе" и определяет порядок размещения в интернет-портале Агентства Республики сведений по финансовому мониторингу сведений о вакантных руководящих должностях в оперативно-следственных подразделениях органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований) и требований, предъявляемых к кандидатам на их замещение.
2. В настоящих Правилах следующие основные термины:
1) администратор – работник Агентства Республики по финансовому мониторингу (далее – Агентство), имеющий доступ ко всем элементам интернет-ресурса;

2) интернет-ресурс – Агенттіктің ресми интернет-ресурсы, домендік атауы (мекенжайы) www.afmrk.gov.kz;
3) модератор – интернет-ресурста ақпараттық материалдарды орналастыру құқығымен қол жетімділікке ие Агенттіктің құрылымдық бөлімшесінің және облыстар, республикалық маңызы бар қалалар мен астана бойынша Экономикалық тергеу департаменттерінің (бұдан әрі – аумақтық органдар) қызметшісі.
2-бөлім. Қаржылық мониторинг органдарының жедел-тергеу бөлімшелерінде (экономикалық тергеу қызметі) бос басшылық лауазымдар туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің интернет-ресурсында орналастыру тәртібі
3. Мәліметтердің орналастырылуын ақпараттық материалдарды интернет-ресурсында орналастыру үшін жауапты модераторлар жүргізеді.
4. Агенттіктің интернет-ресурсында бос басшы лауазымдар және оларға орналасу үшін кандидаттарға қойылатын талаптар туралы мәліметтерді орналастыру үшін жауапты модераторды Агенттіктің төрағасы, аумақтық органдардың басшысы айқындайды.
5. Агенттіктің және аумақтық органдардың кадр қызметі бос басшы лауазымдар және оларға орналасу үшін кандидаттарға қойылатын талаптар туралы мәліметтерді дайындайды.
6. Кадр қызметінің қызметшісі бос басшы лауазымдар және оларға орналасу үшін кандидаттарға қойылатын талаптар туралы мәліметтерді Агенттіктің интернет-ресурсында орналастыру үшін жауапты модераторға жолдайды.
7. Интернет-ресурсына ақпаратты орналастыру үшін жауапты модератор ауысқан жағдайда Агенттіктің құрылымдық бөлімшелері және аумақтық органдары модератордың құқықтарына қол жетімділікті беру үшін 5 жұмыс күні ішінде әкімшіні хабарландырады.
8. Мәліметтерді орналастыру интернет-ресурсында бар басқару жүйесінде жүргізіледі.
9. Бос басшы лауазымдар және оларға орналасу үшін кандидаттарға қойылатын талаптар туралы мәліметтер "Біз туралы" деп белгіленген 1-бөлімнің "Кадрлық қамтамасыз ету" деген бөлімшесінде орналастырылады.
10. Бос басшы лауазымдар және оларға орналасу үшін кандидаттарға қойылатын талаптар туралы мәліметтер бос басшы лауазымдар пайда болған кезде жаңартылады.
11. Бос басшы лауазымдар және оларға орналасу үшін кандидаттарға қойылатын талаптар туралы мәліметтерді орналастыру кезінде интернет-ресурсында бар барлық тілдік нұсқалардағы түпнұсқалылығы сақталады.
12. Агенттіктің және аумақтық органдарының кадр қызметтерінің басшылары бос басшы лауазымдар мен оларға орналасу үшін кандидаттарға қойылатын талаптар туралы мәліметтердің дұрыстығын, нақтылығын, өзектілігін, ұсынудың уақтылығын және жаңартылуын қамтамасыз етеді.
Қазақстан Республикасының
Қаржылық мониторинг
агенттігінің төрағасы
2022 жылғы 6 қаңтардағы
№ 7 Бұйрыққа
3 қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі

2) интернет-ресурс – официальный интернет-ресурс Агентства, доменное имя (адрес) www.afmrk.gov.kz;
3) модератор – работник структурного подразделения Агентства и Департаментов экономических расследований по областям, городам республиканского значения и столицы (далее – территориальные органы), имеющие доступ с правами на размещение информационных материалов на интернет-ресурсе.
Глава 2. Порядок размещения на интернет-ресурсе Агентства Республики сведений
по финансовому мониторингу сведений о вакантных руководящих должностях
в оперативно-следственных подразделениях органов по финансовому мониторингу
(служба экономических расследований)
3. Размещение сведений проводят модераторы, ответственные за размещение информационных материалов на интернет-ресурсе.
4. Ответственный модератор за размещение сведений о вакантных руководящих должностях и требований, предъявляемых к кандидатам на их замещение на интернет-ресурсе Агентства, определяется Председателем Агентства, руководителем территориальных органов.
5. Кадровые службы Агентства и территориальных органов подготавливают сведения о вакантных руководящих должностях и требования, предъявляемые к кандидатам на их замещение.
6. Сведения о вакантных руководящих должностях и требования, предъявляемые к кандидатам на их замещение, направляются работником кадровой службы ответственному модератору для их размещения на интернет-ресурсе Агентства.
7. При смене ответственного модератора за размещение информации на интернет-ресурсе структурные подразделения Агентства и территориальные органы в течение 5 рабочих дней информируют администратора для предоставления доступа прав модератора.
8. Размещение сведений производится в системе управления содержимым интернет-ресурса.
9. Сведения о вакантных руководящих должностях и требования, предъявляемые к кандидатам на их замещение, размещаются в подразделе "Кадровое обеспечение" раздела 1 "О нас".
10. Сведения о вакантных руководящих должностях и требованиях, предъявляемых к кандидатам на их замещение, обновляются при образовании вакантных руководящих должностей.
11. При размещении сведений о вакантных руководящих должностях и требований, предъявляемых к кандидатам на их замещение, соблюдается аутентичность всех языковых версий имеющих на интернет-ресурсе.
12. Руководители кадровых служб Агентства и территориальных органов обеспечивают достоверность, точность, актуальность, своевременность предоставления и обновления сведений о вакантных руководящих должностях и требованиях, предъявляемых к кандидатам на их замещение.
Приложение 3 к приказу
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по финансовому мониторингу
от 6 января 2022 года № 7
Перечень утративших силу некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан

1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің "Қаржылық мониторинг органдарының жедел-тергеу бөлімшелеріндегі (Экономикалық тергеу қызметі) қызметке кіруге және бос лауазымдарға орналасуға байланысты кейбір мәселелер туралы" 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 727 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12758 болып тіркелген);
2) Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің "Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 5 қарашадағы № 966 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17714 болып тіркелген) өзгерістер енгізілетін Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтары тізбесінің 6-тармағы;
3) Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің "Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 19 ақпандағы № 121 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18339 болып тіркелген) өзгерістер енгізілетін Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтары тізбесінің 11-тармағы.

1) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 727 "О некоторых вопросах, связанных с поступлением на службу и замещением вакантных должностей в оперативно-следственных подразделениях органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований)" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12758);
2) пункт 6 Перечня некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан, в которые вносятся изменения, утвержденного приказом Министра финансов Республики Казахстан от 5 ноября 2018 года № 966 "О внесении изменений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 17714);
3) пункт 11 Перечня некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан, в которые вносятся изменения, утвержденного приказом Министра финансов Республики Казахстан от 19 февраля 2019 года № 121 "О внесении изменений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 18339).