Ақмола облысы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекiту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2022 жылғы 8 ақпандағы № А-2/60 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 ақпанда № 26811 болып тіркелді.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-тармағындағы 7-3) тармақшасына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар бекітілсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Ақмола облысы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Ақмола облысы бойынша ата-ана төлемақысының мөлшері.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 05.12.2023 № А-12/555 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 01.03.2023 № А-2/68 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 12.04.2022 № А-4/170 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2022 жылғы 8 ақпандағы
№ А-2/60 қаулысымен
бекітілген
Ақмола облысы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Ескерту. Тапсырыс жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 19.04.2024 № А-4/178 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Елді мекен
Тәрбиеленушілер саны
Мемлекеттік және жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдарда мектепке дейінгі топтардың түрлері және айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
болу режимі 10,5 сағаттық топта
болу режимі 9 сағаттық топта
санаторлы топта
түзету түріндегі топта
жарты күн болатын топта
Қала
19 733
54 506 теңге
50 181 теңге
81 598 теңге
98 103 теңге
24 018 теңге
Ауыл
18 088
60 747 теңге
55 728 теңге
91 999 теңге

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 8 февраля 2022 года № А-2/60. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 февраля 2022 года № 26811.
В соответствии с подпунктом 7-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение по Акмолинской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) размер родительской платы по Акмолинской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 05.12.2023 № А-12/555 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акмолинской области.
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 01.03.2023 № А-2/68 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2022 года.
Сноска. Пункт 3 - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 12.04.2022 № А-4/170 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 8 февраля 2022 года
№ А-2/60
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение по Акмолинской области
Сноска. Заказ - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 19.04.2024 № А-4/178 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Населенный пункт
Количество воспитанников
Виды дошкольных групп и средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге) в государственных и частных дошкольных организациях
в группе
с 10,5- часовым режимом пребывания
в группе
с 9- часовым режимом пребывания
в санаторной группе
в группе коррекционного типа
в группе с неполным днем пребывания
Город
19 733
54 506 тенге
50 181 тенге
81 598 тенге
98 103 тенге
24 018 тенге
Село
18 088
60 747 тенге
55 728 тенге
91 999 тенге

111 104 теңге
26 792 теңге
Педагогтардың педагогикалық шеберлігінің біліктілігі болған жағдайда мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша сенімгерлік басқаруға берілген мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдарда мектепке дейінгі топтардың түрлері және бір оқушыға шаққандағы шығындардың орташа құны (теңге)
болу режимі 10,5 сағаттық топта
санаторлы топта
түзету түріндегі топта
Қала
1 493
56 571 теңге
81 598 теңге
98 103 теңге
Ауыл
153
63 329 теңге
91 999 теңге
111 104 теңге
Ақмола облысы әкімдігінің
2022 жылғы 8 ақпандағы
№ А-2/60 қаулысына
2-қосымша
Ақмола облысы бойынша ата-ана төлемақысының мөлшері
Ескерту. Қаулы 2-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы әкімдігінің 05.12.2023 № А-12/555 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Бір тәрбиеленушіге айына ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
3 жасқа дейін
3 жастан бастап 1-сыныпқа қабылданғанға дейін
жарты күн болатын топта
14 576,36 теңге
17 805,80 теңге
8 902,90 теңге

111 104 тенге
26 792 тенге
Виды дошкольных групп и средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге) в государственных дошкольных организациях, переданных в доверительное управление по проектам государственно-частного партнерства при наличии у педагогов квалификации педагогического мастерства
в группе
с 10,5- часовым режимом пребывания
в санаторной группе
в группе коррекционного типа
Город
1 493
56 571 тенге
81 598 тенге
98 103 тенге
Село
153
63 329 тенге
91 999 тенге
111 104 тенге
Приложение 2 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 8 февраля 2022 года
№ А-2/60
Размер родительской платы по Акмолинской области
Сноска. Постановление дополнено приложением 2 в соответствии с постановлением акимата Акмолинской области от 05.12.2023 № А-12/555 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Размер родительской платы в месяц на одного воспитанника (тенге)
до 3 лет
от 3 лет до приема в 1 класс
в группе с неполным днем пребывания
14 576,36 тенге
17 805,80 тенге
8 902,90 тенге