Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 12 тамыздағы № 473 "Шымкент қаласы әкімінің бірінші орынбасарына, орынбасарларына, қала әкімінің аппарат басшысына, Шымкент қаласының Абай, Әл-Фараби, Еңбекші және Қаратау аудандары әкімдеріне қызметтік куәлікті беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 19 тамыздағы № 1582 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 тамызда № 29224 болып тіркелді. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 5 қазандағы № 2466 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Шымкент қаласы әкiмдігiнiң 05.10.2023 № 2466 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 12 тамыздағы № 473 "Шымкент қаласы әкімінің бірінші орынбасарына, орынбасарларына, қала әкімінің аппарат басшысына, Шымкент қаласының Абай, Әл-Фараби, Еңбекші және Қаратау аудандары әкімдеріне қызметтік куәлікті беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 118 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасымен бекітілген Шымкент қаласы әкімінің бірінші орынбасарына, орынбасарларына, қала әкімінің аппарат басшысына, Шымкент қаласының Абай, Әл-Фараби, Еңбекші және Қаратау аудандары әкімдеріне қызметтік куәлікті беру қағидаларының 3-тармағының орыс тіліндегі мәтініне өзгеріс енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді;
көрсетілген қаулының 2-қосымшасымен бекітілген Шымкент қаласы әкімінің бірінші орынбасарына, орынбасарларына, қала әкімінің аппарат басшысына, Шымкент қаласының Абай, Әл-Фараби, Еңбекші және Қаратау аудандары әкімдеріне қызметтік куәлігінің сипаттамасының 1 және 2-тармақтарының орыс тіліндегі мәтініне өзгеріс енгізіледі, қазақ тіліндегі 1- тармақ мәтіні өзгермейді, 2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Куәліктің сыртқы бетінің ортасында (бүктелген түрінде) алтын түсті Қазақстан Республикасы Мемлекеттік Елтаңбасының бейнесі орналасқан, одан төмен "ШЫМКЕНТ ҚАЛАСЫНЫҢ ӘКІМДІГІ" типографиялық қаріппен жазба мемлекеттік тілде орындалған.".
2. "Шымкент қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

О внесении изменений в постановление акимата города Шымкент от 12 августа 2020 года № 473 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения первому заместителю, заместителям акима города Шымкент, руководителю аппарата акима города Шымкент, акимам Абайского, Аль-Фарабийского, Енбекшинского, Каратауского районов города Шымкент и его описания"
Постановление акимата города Шымкент от 19 августа 2022 года № 1582. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 августа 2022 года № 29224. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 5 октября 2023 года № 2466
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 05.10.2023 № 2466 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Шымкент от 12 августа 2020 года № 473 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения первому заместителю, заместителям акима города Шымкент, руководителю аппарата акима города Шымкент, акимам Абайского, Аль-Фарабийского, Енбекшинского, Каратауского районов города Шымкент и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 118) следующие изменения:
пункт 3 Правил выдачи служебного удостоверения первому заместителю, заместителям акима города Шымкент, руководителю аппарата акима города Шымкент, акимам Абайского, Аль-Фарабийского, Енбекшинского, Каратауского районов города Шымкент, утвержденных приложением 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции, текст на казахском языке не меняется:
"3. Служебное удостоверение соответствует описанию, утвержденному настоящим постановлением.";
пункты 1 и 2 Описание служебного удостоверения первого заместителя, заместителей акима города Шымкент, руководителя аппарата акима города Шымкент, акимов Абайского, Аль-Фарабийского, Енбекшинского, Каратауского районов города Шымкент, утвержденного приложением 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции, текст пункта 1 на казахском языке не меняется:
"1. Обложка служебного удостоверения изготавливается из кожи или искусственной кожи высокого качества бордового цвета (размером 19 см х 6,5 см в развернутом состоянии).";
"2. На лицевой стороне удостоверения (в свернутом виде) по центру расположено изображение Государственного Герба Республики Казахстан золотистого цвета, ниже типографским шрифтом выполнена надпись "ШЫМКЕНТ ҚАЛАСЫНЫҢ ӘКІМДІГІ" на государственном языке.".
2. Государственное учреждение "Аппарат акима города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов

1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов