Сарға ауылы әкімінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Сарға ауылы әкімінің 2022 жылғы 11 қаңтардағы № ПИ-74982 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 қаңтарда № 26542 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1.Сарға ауылы әкімінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) Сарға ауылы әкімінің "Атаусыз көшелерге атау беру туралы" 2017 жылғы 10 шілдедегі № 59 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3406 болып тіркелген):
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1.Сарға ауылының атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Солтүстік шығыстағы бірінші көшеге - Егемен ел;
2) Батыстағы бірінші көшеге - Тәуелсіздік;
3) Оңтүстік шығыстағы бірінші көшеге - Қаналыұлы Абдолла.";
2) Сарға ауылы әкімінің "Сарға селолық округі әкімінің 2008 жылғы 14 қазандағы №83 "Жаңа көшеге ат беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2017 жылғы 10 шілдедегі №60 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3407 болып тіркелген):
көрсетілген шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі тақырыбы өзгермейді;
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы", "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына және Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 23 ақпандағы №40 және Маңғыстау облыстық маслихатының 2017 жылғы 23 ақпандағы №7/95 "Бейнеу ауданының әкімшілік аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3309 болып тіркелген) бірлескен қаулы мен шешіміне сәйкес ШЕШТІМ:"
2."Сарға ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3.Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4.Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарға ауылы әкімінің міндетін атқарушы Н. Айдарханова

О внесении изменений в некоторые решения акима села Сарга
Решение акима села Сарга Бейнеуского района Мангистауской области от 11 января 2022 года № ПИ-74982. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 января 2022 года № 26542
РЕШИЛ:
1.Внести в некоторые решения акима села Сарга следующие изменения:
1) в решение акима села Сарга "О присвоении наименований безымянным улицам" от 10 июля 2017 года №59 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3406):
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Присвоить безымянным улицам села Сарга следующие наименования:
1) первой улице на северо-востоке - Егемен ел;
2) первой улице на западе - Тауелсиздик;
3) первой улице на юго - востоке - Каналыулы Абдолла.";
2) в решение акима села Сарга "О внесении изменений в решение акима сельского округа Сарга от 14 октября 2008 года №83 "Жаңа көшеге атау беру туралы" от 10 июля 2017 года №60 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3407):
в заголовке указанного решения на государственном языке слово "селолық" заменить соответственно словом "ауылдық", заголовок на русском языке не меняется;
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с Законами Республики Казахстан "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", "О правовых актах" совместным постановлением и решением акимата Мангистауской области от 23 февраля 2017 года №40 и Мангистауского областного маслихата от 23 февраля 2017 года № 7/95 "О некоторых вопросах административно-территориального устройства Бейнеуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3309) РЕШИЛ:".
2.Государственному учреждению "Аппарат акима села Сарга" обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3.Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4.Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима села Сарга Н. Айдарханова