Түркістан облысы әкімдігінің "Түркістан облысындағы қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудің түрлері мен тәртібін, сондай-ақ оларға ақшалай сыйақының мөлшерін айқындау туралы" 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 354 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 13 шілдедегі № 147 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 шілдеде № 28812 болып тiркелдi
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан облысы әкімдігінің "Түркістан облысындағы қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудің түрлері мен тәртібін, сондай-ақ оларға ақшалай сыйақының мөлшерін айқындау туралы" 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 354 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4853 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
"Қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге азаматтардың қатысуы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 3-бабының 3-тармағының 3) тармақшасына, "Құқық бұзушылық профилактикасы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Түркістан облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі У. Шукеев

О внесении изменения в постановление акимата Туркестанской области от 26 декабря 2018 года № 354 "Об определении видов и порядка поощрения, а также размер денежного вознаграждения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка в Туркестанской области"
Постановление акимата Туркестанской области от 13 июля 2022 года № 147. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июля 2022 года № 28812
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Туркестанской области от 26 декабря 2018 года № 354 "Об определении видов и порядка поощрения, а также размер денежного вознаграждения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка в Туркестанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4853) следующее изменение:
преамбулу указанного постановления изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 3 Закона Республики Казахстан "Об участии граждан в обеспечении общественного порядка", подпунктом 3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О профилактике правонарушений", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Туркестанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области У. Шукеев