Жетісай ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қарашадағы № 26-168-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 желтоқсанда № 30894 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасы Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына,Қазақстан Республикасының"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 14 қыркүйектегі № 377 "Халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24382 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес,Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жетісай ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Жетісай ауданы мәслихатының"Жетісай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтердің бекіту туралы" 2020 жылғы 23 маусымдағы № 33-167-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 5698 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысының м.а. Н. Бектуреев
Жетісай аудандық мәслихатының
2022 жылғы 30 қарашадағы
№ 26-168-VII шешіміне қосымша
Жетісай ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қатты қалдықтардыжинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Теңге (Қосылған құн салығынсыз)
Жайлы үйлер
1 тұрғын айына

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Жетысайскому району
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 30 ноября 2022 года № 26-168-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 декабря 2022 года № 30894
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 14 сентября 2021 года № 377 "Об утверждении Методики расчета тарифа на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24382), маслихат Жетысайского района РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Жетысайскому району, согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение маслихата Жетысайского района "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Жетысайскому району" от 23 июня 2020 года № 33-167-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5698).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. секретаря районного маслихата Н. Бектуреев
Приложение к решению
Жетысайского районного
маслихата от 30 ноября
2022 года № 26-168-VII
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Жетысайскому району
Наименование
Расчетная единица
Тенге (Без налога на добавленную стоимость тенге)
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя