Байғанин аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 53 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 қыркүйекте № 8403 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәcлихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Байғанин аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Сержан
Байғанин аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
14 қыркүйектегі № 53 шешіміне
қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының "Байғанин ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 29 ақпандағы № 214 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4821 болып тіркелген) шешімі;
2. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының "Байғанин ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 29 ақпандағы № 214 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 17 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4920 болып тіркелген) шешімі;
3. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының "Байғанин ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 29 ақпандағы № 214 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 6 қыркүйектегі № 38 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5089 болып тіркелген) шешімі;
4. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының "Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 214 "Байғанин ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2017 жылғы 15 наурыздағы № 62 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5417 болып тіркелген) шешімі;

О признании утратившими силу некоторых решений Байганинского районного маслихата
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 14 сентября 2023 года № 53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 сентября 2023 года № 8403
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Байганинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Байганинского
районного маслихата
М. Сержан
Приложение к решению
Байганинского районного
маслихата от 14 сентября 2023
года № 53
Перечень некоторых решений Байганинского районного маслихата признанных утратившими силу
1. Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Байганинском районе" от 29 февраля 2016 года № 214 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4821);
2. Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области "О внесений изменений в решение районного маслихата от 29 февраля 2016 года № 214 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Байганинском районе" от 29 апреля 2016 года № 17 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4920);
3. Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области "О внесении изменений в решение районного маслихата от 29 февраля 2016 года № 214 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Байганинском районе" от 6 сентября 2016 года № 38 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5089);
4. Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области "О внесении изменений и дополнения в решение Байганинского районного маслихата от 29 февраля 2016 года № 214 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Байганинском районе" от 15 марта 2017 года № 62 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5417);

5. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының "Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 214 "Байғанин ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"2017 жылғы 15 маусымдағы № 83 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5557 болып тіркелген) шешімі;
6. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының "Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 214 "Байғанин ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 12 наурыздағы № 144 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-4-160 болып тіркелген) шешімі;
7. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының "Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 214 "Байғанин ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 14 мамырдағы № 233 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6178 болып тіркелген) шешімі;
8. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының "Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 214 "Байғанин ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 7 сәуірдегі № 326 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7033 болып тіркелген) шешімі;
9. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының "Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 214 "Байғанин ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 13 қарашадағы № 381 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7707 болып тіркелген) шешімі;
10. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының "Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 214 "Байғанин ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 31 тамыздағы № 154 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 29518 болып тіркелген) шешімі;

5. Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области "О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 29 февраля 2016 года № 214 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Байганинском районе" от 15 июня 2017 года № 83 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5557);
6. Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области "О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 29 февраля 2016 года № 214 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Байганинском районе" от 12 марта 2018 года № 144 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3-4-160);
7. Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области "О внесении изменения в решение Байганинского районного маслихата от 29 февраля 2016 года № 214 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Байганинском районе" от 14 мая 2019 года № 233 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6178);
8. Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области "О внесении изменения в решение Байганинского районного маслихата от 29 февраля 2016 года № 214 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Байганинском районе" от 7 апреля 2020 года № 326 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7033);
9. Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области "О внесении изменения в решение Байганинского районного маслихата от 29 февраля 2016 года № 214 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Байганинском районе" от 13 ноября 2020 года № 381 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7707);
10. Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области "О внесении изменений в решение маслихата Байганинского района от 29 февраля 2016 года № 214 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Байганинском районе" от 31 августа 2022 года № 154 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29518);

11. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының "Байғанин ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 19 мамырдағы № 31 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8354 болып тіркелген) шешімі;
12. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының "Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 214 "Байғанин ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 19 мамырдағы № 33 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8356 болып тіркелген) шешімі.

11. Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Байганинскому району" от 19 мая 2023 года № 31 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8354);
12. Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области "О внесении изменения в решение Байганинского районного маслихата от 29 февраля 2016 года № 214 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Байганинском районе" от 19 мая 2023 года № 33 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8356).