Шымкент қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 5 қазандағы № 2466 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2023 жылғы 6 қазанда № 193-17 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Шымкент қаласы әкімінің бірінші орынбасарына, орынбасарларына, қала әкімінің аппарат басшысына, Шымкент қаласының Абай, Әл-Фараби, Еңбекші және Қаратау аудандары әкімдеріне қызметтік куәлікті беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 12 тамыздағы № 473 қаулысы (Шымкент қаласының Әділет департаментінде № 118 тіркелген);
2) "Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 12 тамыздағы № 473 "Шымкент қаласы әкімінің бірінші орынбасарына, орынбасарларына, қала әкімінің аппарат басшысына, Шымкент қаласының Абай, Әл-Фараби, Еңбекші және Қаратау аудандары әкімдеріне қызметтік куәлікті беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 19 тамыздағы № 1582 қаулысы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде № 29224 тіркелген).
2. "Шымкент қаласы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы әкімінің Г. Сыздыкбеков

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Шымкент
Постановление акимата города Шымкент от 5 октября 2023 года № 2466. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Шымкент 6 октября 2023 года № 193-17
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Шымкент:
1) постановление акимата города Шымкент от 12 августа 2020 года № 473 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения первому заместителю, заместителям акима города Шымкент, руководителю аппарата акима города Шымкент, акимам Абайского, Аль-Фарабийского, Енбекшинского, Каратауского районов города Шымкент и его описания" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент за № 118);
2) постановление акимата города Шымкент от 19 августа 2022 года № 1582 "О внесении изменений в постановление акимата города Шымкент от 12 августа 2020 года № 473 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения первому заместителю, заместителям акима города Шымкент, руководителю аппарата акима города Шымкент, акимам Абайского, Аль-Фарабийского, Енбекшинского, Каратауского районов города Шымкент и его описания" (зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан за № 29224).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Акима города Шымкент Г. Сыздыкбеков