Абай облысы Үржар ауданының әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 13 қазандағы № 330 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 қазанда № 131-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Абай облысы Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Үржар ауданының әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Абай облысы Үржар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Абай облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы оның ресми жарияланғанынан кейін Абай облысы Үржар ауданының әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай облысы Үржар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Башимбаев
2023 жылғы 13 қазандағы
№ 330 қаулысына
қосымша
Абай облысы Үржар ауданының әкімдігінің кейбір қаулыларының тізімі
1) "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы" Үржар ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 567 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4833 болып тіркелген);
2) "Кәмелеттік жасқа толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе олардың қамқорлығынсыз қалған білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін квота белгілеу туралы" Үржар ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 18 мамырдағы № 155 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5089 болып тіркелген);
3) "Пробация қызметінің есебінде тұрған, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Үржар ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 27 қыркүйектегі № 307 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6181 болып тіркелген);
4) "Үржар ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 567 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Үржар ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 16 қазандағы № 355 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6213 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Урджарского района области Абай
Постановление акимата Урджарского района области Абай от 13 октября 2023 года № 330. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 20 октября 2023 года № 131-18
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Урджарского района области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Урджарского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Урджарского района области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Урджарского района области Абай после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Урджарского района области Абай.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Башимбаев
Приложение к постановлению
от 13 октября 2023 года
№ 330
Перечень некоторых постановлений акимата Урджарского района области Абай
1) Постановление акимата Урджарского района "О квоте рабочих мест для инвалидов" от 9 декабря 2016 года № 567 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4833);
2) Постановление акимата Урджарского района "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования" от 18 мая 2017 года № 155 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5089);
3) Постановление акимата Урджарского района "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы" от 27 сентября 2019 года № 307 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6181);
4) Постановление акимата Урджарского района "О внесении изменения в постановление акимата Урджарского района от 9 декабря 2016 года № 567 "О квоте рабочих мест для инвалидов" от 16 октября 2019 года № 355 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6213).