Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 мамырдағы № 2-14 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 мамырда № 5022 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімінің орындалуын бақылау Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Е. Абуталипов
2023 жылғы 4 мамырдағы № 2-14 шешіміне қосымша
Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 ақпандағы №14-6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №79 болып тіркелген);
2. "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 ақпандағы № 14-6 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 15 қарашадағы №29-11 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №113 болып тіркелген);
3. "Т.Рысқұлов ауданы бойынша жер салығының базалық салық ставкаларының мөлшерін бекіту туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 15 қарашадағы № 29-10 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №114 болып тіркелген).

О признании утратившим силу некоторых решений маслихата района Т.Рыскулова
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 4 мая 2023 года № 2-14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 мая 2023 года № 5022
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторых решений маслихата района Т.Рыскулова согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата района Т.Рыскулова.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Е. Абуталипов
приложение к решению
от 4 мая 2023 года № 2-14
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений маслихата района Т.Рыскулова
1. Решение маслихата района Т.Рыскулова от 25 февраля 2009 года №14-6 "Об установлений единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №79);
2. Решение маслихата района Т.Рыскулова от 15 ноября 2010 года № 29-11 "О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова от 25 февраля 2009 года № 14-6 "Об установлений единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №113);
3. Решение маслихата района Т.Рыскулова от 15 ноября 2010 года №29-10 "Об утверждений размера базовой налоговой ставки земельного налога по району Т.Рыскулова" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №114).