Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 ақпандағы № 2/16 "Жаңаарқа ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 тамыздағы № 5/24 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 31 тамызда № 45-20 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 сәуірдегі № 27/169 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 17.04.2025 № 27/169 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Жаңаарқа аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының "Жаңаарқа ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін бекіту туралы" 2021 жылғы 18 ақпандағы №2/16 (Hормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6211 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2 тармақ алып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Ю. Беккожин
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2023 жылғы 15 тамыздағы
№ 5/24
шешіміне қосымша
Жаңаарқа аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
18 ақпандағы №2/16
шешіміне 2 қосымша
Тұрғын үй сертификаттарын алушылар санатының тізбесі
Атауы
1.
Бірінші және екінші топтардағы мүгедектігі бар адамдар;
2.
Мүгедектігі бар балалары бар немесе оларды тәрбиелеп отырған отбасылар;
3.
"Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған, сондай-ақ I және II дәрежелі "Ана даңқы" ордендерімен наградталған көпбалалы аналар, көпбалалы отбасылар;
4.
Толық емес отбасылар;
5.
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 20 мамырдағы № 161 бұйрығымен бекітілген Еңбек ресурстарын болжаудың ұлттық жүйесін қалыптастыру және оның нәтижелерін пайдалану қағидаларына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32546 болып тіркелген) сәйкес құрылатын еңбек ресурстарының болжамы есебімен, еңбек және жұмыспен қамту статистикасы бойынша статистикалық байқауларды талдау негізінде денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет, спорт салаларындағы бюджеттiк ұйымдарының қажетті мамандары және өзге де салалардағы мамандар

О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 18 февраля 2021 года № 2/16 "Об утверждении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Жанааркинскому району"
Решение Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 15 августа 2023 года № 5/24. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 31 августа 2023 года № 45-20. Утратило силу решением Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 17 апреля 2025 года № 27/169
Сноска. Утратило силу решением Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 17.04.2025 № 27/169 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Жанааркинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата "Об утверждении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Жанааркинскому району" от 18 февраля 2021 года №2/16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6211) следующие изменения:
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
пункт 2 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Ю. Беккожин
Приложение к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 15 августа 2023 года
№ 5/24
Приложение 2 к решению
Жанааркинского районного
маслихата от 18 февраля
2021 года № 2/16
Перечень категорий получателей жилищных сертификатов
Наименование
1.
Лица с инвалидностью первой и второй групп;
2.
Семьи, имеющие или воспитывающие детей с инвалидностью;
3.
Многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать-героиня", а также награжденные орденами "Материнская слава" I и II степени, многодетные семьи;
4.
Неполные семьи;
5.
Востребованные специалисты бюджетных организаций в отрасли здравоохранения, образования, культуры, спорта и иных отраслей, на основе анализа статистических наблюдений по статистике труда и занятости, а также с учетом прогноза трудовых ресурсов, формируемых согласно Правилам формирования национальной системы прогнозирования трудовых ресурсов и использования ее результатов, утвержденными приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 20 мая 2023 года № 161 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 32546)