Талдықорған қаласы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы
Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-84 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 3 қаңтарда № 117-19 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2024 жылғы 12 ақпандағы № 16-95 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 12.02.2024 № 16-95 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-10 тармағына, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 14 шілдедегі № 181 "Шетелдіктер үшін туристік жарна төлеу қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №184104 болып тіркелген), Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қаласы бойынша туристерді орналастыру орындарында шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері 0,5 (нөл бүтін оннан бес) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде бекітілсін.
2. Талдықорған қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 сәуірдегі № 2-11 "Талдықорған қаласы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №180906 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының төрағасы Т. Ахажан

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по городу Талдыкорган
Решение маслихата города Талдыкорган области Жетісу от 27 декабря 2023 года № 14-84. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 3 января 2024 года № 117-19. Утратило силу решением маслихата города Талдыкорган области Жетісу от 12 февраля 2024 года № 16-95
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Талдыкорган области Жетісу от 12.02.2024 № 16-95 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 181 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 184104), Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов по городу Талдыкорган в размере 0,5 (ноль целых пять десятых) месячного расчетного показателя.
2. Признать утратившим силу решение Талдыкорганского городского маслихата от 27 апреля 2023 года № 2-11 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по городу Талдыкорган" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №180906).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Талдыкорганского городского маслихата Т. Ахажан