Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Кербұлақ ауданы Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 12 қазандағы № 19 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 13 қазанда № 72-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 37-бабының 8-тармағына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Сарыбұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1)Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 26 желтоқсандағы "Сарыбұлақ ауылдық округінің Қазынсу ауылындағы атауы жоқ көшесіне атау беру туралы" №20 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31348 болып тіркелген);
2)Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы "Сарыбұлақ ауылдық округінің Шилісу ауылындағы атауы жоқ көшесіне атау беру туралы" №21 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31560 болып тіркелген);
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарыбұлақ ауылдық округінің әкімі Е. Жармұхамбетұлы

О признании утратившими силу некоторых решений акима Сарыбулакского сельского округа
Решение акима Сарыбулакского сельского округа Кербулакского района области Жетісу от 12 октября 2023 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 13 октября 2023 года № 72-19
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким Сарыбулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения акима Сарыбулакского сельского округа:
1)Решение акима Сарыбулакского сельского округа от 26 декабря 2022 года № 20 "О присвоении наименования безымянной улице села Казынсу Сарыбулакского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 31348);
2)Решение акима Сарыбулакского сельского округа от 29 декабря 2022 года №21 "О присвоении наименования безымянной улице села Шилису Сарыбулакского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 31560);
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сарыбулакского сельского округа Е. Жармұхамбетұлы