Тасқала аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 қыркүйектегі № 8-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 11 қыркүйекте № 7240-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 – бабы 2 - тармағына сәйкес Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Тасқала аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ж. Бисенгалиева
Тасқала аудандық мәслихаты
2023 жылғы 6 қыркүйектегі
№ 8-3 шешіміне қосымша
1. Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "Тасқала ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-10 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6756 болып тіркелген);
2. Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-10 "Тасқала ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2022 жылғы 28 наурыздағы № 20-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27471 болып тіркелген);
3. Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-10 "Тасқала ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 3-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7150-07 болып тіркелген);
4. Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-10 "Тасқала ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 2 маусымдағы № 5-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7216-07 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Таскалинского районного маслихата
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 6 сентября 2023 года № 8-3. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 11 сентября 2023 года № 7240-07
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Таскалинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Ж. Бисенгалиева
Приложение к решению
Таскалинский районный
маслихат
от 6 сентября 2023 года № 8-3
1. Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 56-10 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Таскалинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6756);
2. Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 марта 2022 года № 20-2 "О внесении изменения в решение маслихата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 56-10 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Таскалинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27471);
3. Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 апреля 2023 года № 3-3 "О внесении изменения в решение Таскалинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 56-10 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Таскалинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7150-07);
4. Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 2 июня 2023 года № 5-2 "О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 56-10 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Таскалинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7216-07).