Қаражал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 410 "Тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 224 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 27 желтоқсанда № 170-20 болып тіркелді
Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының "Тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" 2020 жылғы 24 маусымдағы №410 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5917 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың төрағасы З. Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 224
шешіміне қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының

О внесении изменения в решение Каражалского городского маслихата от 24 июня 2020 года № 410 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов"
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 27 декабря 2024 года № 224. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Ұлытау 27 декабря 2024 года № 170-20
Каражалский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каражалского городского маслихата "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов" от 24 июня 2020 года №410 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5917) следующее изменение:
приложение 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата З. Оспанова
Приложение к решению
Каражалского городского маслихата
от 27 декабря 2024 года
№ 224
Приложение 2 к решению
Каражалского городского маслихата

Еңбек және жұмыспен қамту статистикасы бойынша статистикалық байқауларды талдау негізінде, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 20 мамырдағы № 161 бұйрығымен бекітілген Еңбек ресурстарын болжаудың ұлттық жүйесін қалыптастыру және оның нәтижелерін пайдалану қағидаларына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32546 болып тіркелген) сәйкес құрылатын еңбек ресурстарының болжамы есепке алумен, денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет, спорт саласындағы және өзге де салаларындағы бюджеттiк ұйымдарының қажетті мамандары

Востребованные специалисты бюджетных организаций в отрасли здравоохранения, образования, культуры, спорта и иных отраслей на основе анализа статистических наблюдений по статистике труда и занятости, а также с учетом прогноза трудовых ресурсов, формируемых согласно Правилам формирования национальной системы прогнозирования трудовых ресурсов и использования ее результатов, утвержденным приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 20 мая 2023 года №161 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №32546)