Алматы қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
VIII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XVII сессиясының 2024 жылғы 14 мамырдағы № 115 шешiмi. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2024 жылғы 17 мамырда № 1772-02 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Алматы қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы мәслихатының төрағасы
М. Отыншиев
Алматы қаласы мәслихатының
2024 жылғы 14 мамырдағы
№ 115 шешіміне
қосымша
Алматы қаласы мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Алматы қаласы бойынша іске асыруға жоспарланған жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 147 шешiмi (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1404 болып тіркелген).
2. "VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXI сессиясының "Алматы қаласы бойынша іске асыруға жоспарланған жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту турал" 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 147 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2019 жылғы 22 ақпандағы № 314 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1529 болып тіркелген).
3. "VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXI сессиясының "Алматы қаласы бойынша іске асыруға жоспарланған жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 147 шешіміне толықтыру енгізу туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2019 жылғы 27 мамырдағы № 359 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1566 болып тіркелген).
4. "Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 147 "Алматы қаласы бойынша іске асыруға жоспарланған жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы № 491 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1653 болып тіркелген).
5. "Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 147 "Алматы қаласы бойынша іске асыруға жоспарланған жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 31 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тірк еу тізілімінде № 1702 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Алматы
Решение внеочередной XVII сессии маслихата города Алматы VIII созыва от 14 мая 2024 года № 115. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 17 мая 2024 года № 1772-02
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Алматы согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Алматы
М. Отыншиев
Приложение
к решению маслихата
города Алматы
от 14 мая 2024 года № 115
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата города Алматы
1. Решение маслихата города Алматы от 15 сентября 2017 года № 147 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по городу Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1404).
2. Решение маслихата города Алматы от 22 февраля 2019 года № 314 "О внесении изменения в решение ХХI-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 15 сентября 2017 года № 147 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по городу Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1529).
3. Решение маслихата города Алматы от 27 мая 2019 года № 359 "О внесении дополнения в решение ХХI-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 15 сентября 2017 года № 147 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по городу Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1566).
4. Решение маслихата города Алматы от 9 октября 2020 года № 491 "О внесении изменения и дополнений в решение маслихата города Алматы от 15 сентября 2017 года № 147 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по городу Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1653).
5. Решение маслихата города Алматы от 30 апреля 2021 года № 31 "О внесении дополнения в решение маслихата города Алматы от 15 сентября 2017 года № 147 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по городу Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1702).